Discussion Paromechanikus

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nebula, Sep 2, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Já jsem při mé malé rychlosti útoku (1,7) musel mechanické dělo vyměnit za Teslu. Takže hodím automatické, Teslu před dělo a raketku. Pálím to plamenometem a při troše štěstí si zkrátím CD a pošlu raketku znovu. Ale tohle není moc funkční při sólo hře na vyšší. Už od pekelný to musím řezat modrou a i tak víc utíkám než střílím. Spíš přemýšlím, že to všechno přehážu na 1h. Stejně můžu mobky pálit plamenometem jen z blízka, takže dlouhý dostřel 2h je celkem zbytečný. Při 1h můžu mít daleko vyšší rychlost útoku a navíc do předmětu ve vedlejší ruce můžu nahnat kritik, který jí taky dost chybí.
     
  2. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Tak nějak v tom mám bordel. Už jsem těch nastavení zkusil hromadu a pořád mi to nějak nevyhovuje. Hlavně mi vždycky chybí aspoň jedno místo na liště. A přepínat lišty se mi nechce,na to jsem moc linej:-D
     
  3. Aeneas

    Aeneas Forum Apprentice

    Ahojte, chcel by som sa opýtať či už niekomu z dwarfov padol balorov prsteň, pretože chodili sme 3 hodiny q5 (merci) len jabaxa a blato a vôbec nič. Tak že či nie je náhodou bugnutý drop pre túto vec zrovna pre dwarfa.
     
    Last edited: Feb 9, 2021
  4. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Já to tam občas točím taky,ale zatím nic. I když jsem tam asi nebyl tolikrát,aby se dalo říct jestli padá nebo ne. Zatím je drop stále náhodný.
     
    Aeneas likes this.
  5. Aeneas

    Aeneas Forum Apprentice

    Dik, skúsim to behať asi aj tak do konca dňa a uvidím.
     
  6. Aeneas

    Aeneas Forum Apprentice

    Akurát padol asi na 4. mapu, čiže padá akurát že prvý po 3 hodinách...
     
  7. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Tak vidíš. Snad měl aspoň dobrý základní staty.
     
    Aeneas likes this.
  8. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Tak už mi ten prsten padnul taky. Ale hodně bídný staty
     
  9. Lemuřice

    Lemuřice Forum Apprentice

    Dejte sem prosím někdo jak máte nastavený zkušenosti. Už to měním asi po 30-tý a neustále je to na houno. Hraju z 90% sólo a nic mimo jen taktak smrt nedám a před CE v poho peklo IV. Asi už to za trpa nemá cenu hrát.
     
    LOGEN9 likes this.
  10. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Tak ono nás celkem odrbali. Už to není s trpem taková zábava. Screen sem bohužel nedám, páč to neumím :-D Ale já jedu olejovku,automat.dělo,raketku a plamenomet. Na druhý liště mám ještě minu, Teslu a taktické dělo. Základ je mít olejovku na plno,bez ní to už nejde. Automat dělo a plamenomet. Olejovka snižuje odolky a přidává dmg ohněm. Pak mám oba skilly na děla. Jeden dává o 50% víc dmg a druhý tě léčí. Pak body na zkrácení CD u olejovky.
     
    Aeneas likes this.
  11. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Tak prsteny mi padli 3. 2x merci a jednou krv. A všechny mají státy na .......
     
  12. SolvaMP

    SolvaMP Forum Greenhorn

    Salut, když to tak čtu, tak absolutně netuším jak toho svého zapařence po skoro dvou letech nehraní poskladat :D
     
  13. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Salut, věděl bych o jedné malinkaté rakvičce. Tam trpa jistě poskládáš. :D Sorry, nedalo mi to si nekopnout. :D
     
    SolvaMP likes this.
  14. SolvaMP

    SolvaMP Forum Greenhorn

    To jsem si mohl myslet...........On tu straší pořád :D :D :D :D :D
     
  15. LOGEN9

    LOGEN9 Forum Apprentice

    Ahoj Slime! No je to masakr...já už sem ho od CE předělával asi 15x a furt to není ono.
     
  16. Nike

    Nike Forum Greenhorn

    Zdravím mám čerstvého trpa level 100 dakto dajake rady CZ/SK ?