Announcement Prekliatie čiernych rytierov – Sprievodca udalosťou Návrat Dragana 2023

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nazgul, May 1, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Nazgul

  Nazgul Board Administrator Team Drakensang Online

  PREKLIATIE ČIERNYCH RYTIEROV - NÁVRAT DRAGANA
  Sprievodca podujatím
  [​IMG]

  Rýchly prehľad

  Požiadovaný levelP1
  Prekliata perla
  P2
  Elementami nabitá perla
  P3
  Havrania
  perla
  Celkový pokrok
  20 – 558203,3806 30010 500
  56 – 993 2006 3007 50017 000
  1007,89019,69848,72076,308
  100 + 5 000 bodov úspechu12,54840,26896,800149,616
  Zhrnutie udalosti
  Dragan je späť so svojimi zlými trikmi!
  Zdá sa, že opäť plní svoje zlé plány, možno si vybuduje armádu bezduchých posadnutých otrokov... Jedno je však isté, zhromažďuje stále viac a viac silných bojovníkov. čo plánuje? Musíte to zistiť a zastaviť ho!

  Draganov zlý plán!
  Vydajte sa do Kingshill a nájdite vchod do hradu Krákor, kliknite na portál, aby ste spustili udalosť, a postavte sa hordám Dragana Prekliateho! Vstupné sa neplatí (okrem krveprelievanie).
  [​IMG]

  Na druhej strane portálu narazíte na dve NPC – Shadyho Jona , obchodníka udalosťi, ktorý predáva rôzne užitočné predmety na dokončenie vášho dobrodružstva na udalosti (viac informácií o ňom nižšie ), a Janusa Lišku, zadávača úloh, ktorý vám poskytne úlohu „Closed Down“ , ktorá vám umožní odomknúť všetky štyri dodatočné kobky udalostí: Temné pasienky, Sírnu púšť, Draganovo archeologické nálezisko a Železný les v noci.

  Nasledujúca úloha „Preparation for the Unknown“ odomkne nový dungeon Veľkú sieň a prinesie veľa prekvapení. Zbierajte prekliate perly z príšer alebo amfor v Hrade Krákor, elementami nabité perly zo štyroch dodatočných dungeonov a dvoch tajných a Havranie perly porazením Dragana a Čiernej vdovy a vyplňte postupové lišty.

  Hrad Krákor
  [​IMG]

  Z tejto mapy zbierate prekliate perly , aby ste dokončili prvú lištu postupu.

  Prekliate perly podľa náročnosti:
  ObtiažnosťNormálnaBolestiváTrýzniváSmrtiacaPekelnáNemilosrdnáKrviprelievanie
  Pokrok2/32/33/44/56/88/1216/18
  Nájdete tu aj vchody do štyroch dodatočných dungeonov, na bojisko Čiernych rytierov ako aj jeden vchod, ktorý vás po interakcii s Offering Brazier (v hornej časti mapy) zavedie k samotnému Draganovi (Draganovo útočisko). ) a Veľká sála.
  [​IMG]

  Ako odomknúť ďalšie dungeony?

  Po vstupe do Hradu Krákor choďte k Janusovi Liškovi a začnite úlohu „Closed down“. Požiada vás, aby ste sa pozreli a našli portál do Temných pasienkov, Sírnej púšte, Draganovho archeologického náleziska a Železného lesa v noci – zistíte, že každý portál je teraz zatvorený. Vráťte sa za Janusom Liškom a získajte štyri nové úlohy: „Pyrrgamor's Flame“, „Selganor's Poison“ , „Corwyn's Thunder“ a „Varrys' Ice“. Pre každú úlohu musíte nájsť sochu v hrade (budú vyznačené na mape) a kliknutím na ňu interagovať. Každá socha vyžaduje 1x Posilnená zakliata perla, preto sa odporúča vykonať tento quest v skupine aspoň 4 ľudí – tak každý klikne len na jednu sochu a použije len jednu perlu. Po interakcii budete musieť poraziť všetkých splodených nepriateľov, aby sa zjavil vodca. Po porážke vodcu bude teraz portál otvorený a budete sa môcť porozprávať s Liškom Agentom v blízkosti portálu, aby ste dokončili úlohu.

  Každá odomknutá oblasť hradu prichádza so sadou truhlíc s relikviami . Na konci každej úlohy od Agenta: „A Burning Suspicion“ , „A Poisonous Influence“ ,„A Thundering Surprise“ a „An Icy Addition“ , možno otvoriť relikviu v tejto oblasti. Tieto truhlice môžu obsahovať rôzne odmeny ako prémiové členstvo, temné mince, pozlátené 4-lístky, drakeny, runy, drahokamy alebo jedinečné predmety.

  Prekliate perly sú potrebné na vstup do každého z ďalších dungeonov:
  ObtiažnosťNormálnaBolestiváTrýzniváSmrtiacaPekelnáNemilosrdnáKrviprelievanie
  náklady100110120150180380580

  Obtiažnosť krveprelievanie vyžaduje aj 10x Fragment Pekelného prechodu.

  Vo vnútri týchto štyroch dungeonov môžete zbierať perly nabité elementami, ktoré sú potrebné pre druhú lištu postupu. Vo všetkých týchto štyroch mapách je tiež šanca, že sa Cadoc the Belligerent objaví so svojimi prisluhovačmi.
  [​IMG]

  Hneď ako sa k nemu priblížite, uvidíte červenú značku lebky. Ale pozor, okamžite sa na vás vyrúti!

  [​IMG]

  Cadoc a jeho prisluhovači musia byť porazení, aby sa otvoril tajný portál, ktorý vedie do Ghastly Grave , Wild Forest v noci alebo Mystras v noci .
  Hľadajte členov špeciálnej jednotky : Rukh , Pjarn , Claude ,Everett , Vernon a Dyl na týchto štyroch dodatočných mapách a niektorých tajných mapách. Všimnete si ich, keď uvidíte ikonu lebky šéfa zobrazenú na minimape. Ich porážkou sa odomknú úspechy.
  [​IMG]

  Keď ich všetkých porazíte, budete odmenení titulom Lovec/Lovkyňa špeciálnej jednotky a 50 bodmi úspechu.
  Príšery v štyroch dodatočných dungeonoch v Castle Ravencaw a dvoch tajných zhadzujú perly nabité elementármi , potrebné pre druhú lištu postupu.

  Elementami nabité perly podľa náročnosti:
  ObtiažnosťNormálnaBolestiváTrýzniváSmrtiacaPekelnáNemilosrdnáKrviprelievanie
  Pokrok2/44/68/99/1010/2020/3025/40
  Po vstupe uvidíte ďalšiu truhlicu s relikviou – na jej otvorenie je potrebné vyčistiť aspoň 80% mapy . Táto truhlica môže zhodiť 1 alebo 2 Posilnené zakliate perly.
  [​IMG]

  Skupinové truhlice
  Môžete ich nájsť na ktorejkoľvek z dostupných dodatočných máp, ako aj na niektorých tajných mapách, keď hráte v skupine s aspoň dvoma hráčmi na tej istej mape. Každá truhlica môže byť zničená iba špecifickou triedou, ku ktorej bola priradená, a vyžaduje si to Duchovnú esenciu , preto sa odporúča mať rôznorodú skupinu 4 tried. Duchovnú esenciu možno nájsť v ponukách obchodníkov a ako drop z príšer v štyroch dodatočných dungeonoch a na niektorých tajných mapách iba počas skupinových behov.  [​IMG]
  Truhlica Čarodeja kruhu
  [​IMG]
  Truhlica dračieho rytiera
  [​IMG]
  Truhlica Rangerov
  [​IMG]
  Truhlica Paromechanika

  Tieto truhlice obsahujú rôzne predmety, ako sú kľúče od amfor, duchovné kamene, runy so skupinovým efektom, prekliate perly a Posilnené zakliate perly.

  Temné pastviny

  Vôňa spálenej trávy napĺňa vzduch a ticho sa ozýva tam, kde kedysi cvrlikal cvrček .

  [​IMG]
  Mapa je plná ohnivých nepriateľov. Úlohy viazané na túto mapu: „A Burning Suspicion“ .
  Po dokončení úlohy „A Burning Suspicion 2/3“ sa bude môcť objaviť Ohnivý bezhlavý jazdec (na minimape bude označený červenou ikonou lebky), keď porazíte všetkých Fire Brutes na mape (označené symbolom červená bodka), s možnosťou dropnúť kostým Ohnivého bezhlavého jazdca . Nezabudnite si pred vstupom na mapu vziať zakaždým opakovateľnú úlohu „A Burning Suspicion“, aby ste mali možnosť otvoriť 4. truhlicu s relikviami.

  [​IMG]

  Umiestnenie objektov na mape
  (skupinové truhlice, Cadoc the Belligerent, vstup na tajnú mapu, Prekliata amfora)

  [​IMG]

  Sírna púšť

  Toto miesto je plné síry
  .
  Buďte opatrní a nevdychujte príliš veľa jedovatej atmosféry a dávajte si pozor, kam šliapete !

  [​IMG]
  Sírna púšť je mapa plná jedovatých nepriateľov. Hráči, ktorí zostanú na úrovni zeme, dostanú
  konštantný debuff s názvom Acid Burn (- 20,00% hodnota brnenia, odpočíta 5,00% vašich bodov zdravia ako fyzické poškodenie, tick rate v sekundách: 1,0 ). Úlohy viazané na túto mapu: „Poisonous Influence“ .
  Po dokončení úlohy „Jedovatý vplyv 2/3“ sa bude môcť objaviť Jedovatý bezhlavý jazdec (na minimape bude označený červenou ikonou lebky), po tom, čo porazíte majstra pavúkov Nerouna a zničíte všetky pavúčie vajíčka , ktorý sa objaví na mape s možnosťou zhodiť kostým Poisonous Headless Horseman. Nezabudnite si pred vstupom na mapu vziať zakaždým opakovateľnú úlohu
  „A Poisonous Influence“, aby ste mali možnosť otvoriť 4. truhlicu s relikviami.
  [​IMG]

  Umiestnenie objektov na mape
  (skupinové truhlice, Cadoc the Belligerent, vstup na tajnú mapu, Prekliata amfora)

  [​IMG]

  Draganovo archeologické nálezisko

  [​IMG]

  Dragan's Excavation Site je mapa plná elektrifikovaných nepriateľov. Úlohy viazané na túto mapu: „A Thundering Surprise“ .
  Po dokončení úlohy „A Thundering Surprise 2/3“ sa bude môcť objaviť Elektrifikovaný bezhlavý jazdec (na minimape bude označený červenou ikonou lebky) po aktivácii thunder citrínov na mape s šanca zhodiť kostým Elektrifikovaného bezhlavého jazdca . Nezabudnite si pred vstupom na mapu vziať zakaždým opakovateľnú úlohu „A Thundering Surprise“, aby ste mali možnosť otvoriť 4. truhlicu s relikviami.

  [​IMG]

  Umiestnenie objektov na mape
  (skupinové truhlice, Cadoc the Belligerent, vstup na tajnú mapu, Prekliata amfora)

  [​IMG]

  Železný les v noci

  Železní golemovia boli videní, ako sa v noci zhromažďovali v Železnom lese .
  Dôvod je stále neznámy, ale títo mraziví chlapi nie sú známi svojou sociálnou povahou .

  [​IMG]
  Železný les v noci je mapa plná mrazivých nepriateľov. Úlohy viazané na túto mapu: „Icy Addition“ .
  Po dokončení úlohy „Icy Addition 2/3“ sa bude môcť objaviť ľadový bezhlavý jazdec (na minimape bude označený červenou ikonou lebky), po zničení všetkých relikviárov na mape, s možnosťou zhoďte kostým Icy Headless Horseman . Nezabudnite si pred vstupom na mapu vziať zakaždým opakovateľnú úlohu „Icy Addition“, aby ste mali možnosť otvoriť 4. truhlicu s relikviami.

  [​IMG]

  Umiestnenie objektov na mape
  (Skupinové truhlice, Cadoc the Belligerent, vstup na tajnú mapu, Prekliata amfora)

  [​IMG]


  Bojisko čiernych rytierov

  Zazvoňte na Battle Gong a bitka môže začať !
  [​IMG]
  Vstúpte na bojisko čiernych rytierov a postavte sa silným rytierom Dragana! Ale pozor, túto špeciálnu výzvu je možné hrať iba keď ste sólo a musíte ju dokončiť bez toho, aby ste zomreli ! Ak zomriete, stratíte všetko a musíte znova vstúpiť do podzemia. Dungeon sa dá hrať len na ťažkostiach pekelné, nemilosrdné a krviprelievané, na vstup potrebujete Empowered Cursed Pearl (a 10x Infernal Fragments of pass, potrebné pre obtiažnosť Bloodshed). Boj je rozdelený do 3 fáz:
  1. Fáza I – boj s Black Knight Commanderom (vodcom) a normálnymi príšerami, celkovo šesť vĺn.
  2. Fáza II – bojujte s Black Squire (šampión), štyrmi zlými čiernymi rytiermi (strážcami) a normálnymi príšerami.
  3. Fáza III – boj s Battlewise Black Knight General (sentinel) a meteory neustále padajúce z neba.
  Ak sa vám podarí dokončiť dungeon na prvýkrát, automaticky vám bude udelený jedinečný predmet Amulet of the Black Knight, a to vďaka dosiahnutiu udalosti pre každú obtiažnosť. Môže tiež vypadnúť z posledného šéfa dungeonu alebo byť vytvorený.

  Draganov útočisko

  Nečakajte milosrdenstvo – budete v Draganovom vlastnom útočisku, kde je neporaziteľný !
  [​IMG]

  Budete potrebovať Empowered Cursed Pearl, aby ste ju ponúkli do Offering Brazier . Pri skupinovej hre stačí, že perlu má len jeden hráč.

  [​IMG]

  Po ponúknutí perly na vás zaútočí Humfrye the Wrathful a jeho prisluhovači. Po ich porazení sa vchod konečne otvorí, ale nezabudnite, že existuje časový limit ! Vchod sa opäť zatvorí o 60 sekúnd .

  Dragan odmeňuje Raven Pearls potrebné pre tretiu lištu postupu:
  ObtiažnosťNormálneBolestivéBolestivéOsudnýPekelnýNemilosrdnýKrviprelievanie
  Havranie perly1624324065120250
  Zatratený môže tiež zahodiť Mysterious Scroll , potrebný pre úlohu „Príprava na neznáme“.

  Veľká sieň

  Vstúpte do Veľkej siene hradu Ravencaw a zistite, čo tam Dragan plánuje !
  [​IMG]
  Do Veľkej siene je možné vstúpiť až po dokončení úlohy „Príprava na neznáme“ , ktorú zadal Janus Fox po odomknutí všetkých 4 oblastí hradu Ravencaw. Dungeon je plný prekvapení, myslite na to! Na vstup je potrebná Empowered Cursed Pearl spolu s potrebnými Pekelnými pasážami (ak idete do Bloodshed). Dungeon je prístupný iba keď ste sólo , aby ste mohli čeliť skutočnej výzve proti Draganovi a jeho rytierom. Pri prvom dokončenom behu tam dostanete celú súpravu Dragan's Rageful Armor, Dragan's Protective Armor, Dragan's Incensed zbraň a Dragan's Grim Signet Ring.
  [​IMG]


  Môžete tiež získať bábiku Dragan, nezvyčajnú od Dragana a výnimočnú od achievementu. Len si predstavte, ako mocne by ste vyzerali, keby s vami bojovali Zatratení, aj keď je to vreckové.
  [​IMG]
  Je hrozný, nemilosrdný, zlý až do špiku kostí a... je zatratený. Pozor na Dragana vo vreckovej veľkosti. Bude vás pichať, keď spíte a kedykoľvek budete na prechádzke. Živá nočná mora, ktorá sa nikdy nezastaví.

  VzácnosťMenej častéMágiaMimoriadneLegendárny
  Effect+4,00% rýchlosť útoku
  +4,00% poškodenie
  +8,00% rýchlosť útoku
  +8,00% poškodenie
  +12,00 % rýchlosť útoku
  + 12,00 % poškodenie
  +16,00% rýchlosť útoku
  +16,00% poškodenie
  Odtiaľ môžete získať aj kostým Empowered Headless Horseman.
  [​IMG]


  Raven Pearls sú vypustené Draganom a truhlou Relic:
  ObtiažnosťNormálneBolestivéBolestivéOsudnýPekelnýNemilosrdnýKrviprelievanie
  Havranie perly50+5075+75100+100125 + 125180 + 180300 + 300600 + 600
  Divoký les v noci

  Vyvolajte a porazte Fire Brutes !
  [​IMG]

  Aby ste mohli privolať a poraziť päť Fire Brutes, musíte poraziť všetkých Fire Sprites v danej oblasti, čo bude označené ako červené bodky na minimape, len čo sa k nim priblížite. Mapa je rozdelená do 5 oblastí:
  [​IMG]


  Mystras v noci

  Postavte sa zlým hordám kostlivcov, ale dávajte si pozor na sopku chrliacu zlo !
  [​IMG]
  Majte na pamäti, že niektoré príšery sa vytvoria potom , čo prejdete bodom spawn. Ak sa na truhlicu s relikviami nedá kliknúť po porážke všetkých viditeľných nepriateľov, prejdite sa po mape, aby ste spustili skryté davy.

  Hrozný hrob

  Dajte si pozor na príšernú čiernu vdovu !
  [​IMG]
  Ghastly Black Widow sa objaví až po porážke dvoch vodcov na dvoch koncoch mapy. Pokúsi sa vás zabaliť do svojich pavučín. Prestrihnite jej pavučiny a porazte ju spolu s jej potomstvom a získajte jeden predmet zo sady Dragan's Protective Armor ako zaručenú odmenu, alebo získajte hora Black Widow a ukážte svoju silu pri cestovaní po Dracanii!

  Ghastly Black Widow tiež odmeňuje Raven Pearls, ktoré sú potrebné pre tretí ukazovateľ postupu:
  ObtiažnosťNormálneBolestivéBolestivéOsudnýPekelnýNemilosrdnýKrviprelievanie
  Havranie perly5075100125180300600
  Ukazovatele pokroku

  Úrovne 20 – 55
  [​IMG]

  Úrovne 56 – 99
  [​IMG]

  Úroveň 100, menej ako 5 000 bodov úspechu
  [​IMG]

  Úroveň 100, najmenej 5 000 bodov úspechu
  [​IMG]  Pohľad do minulosti
  Len tí najstatočnejší a najmocnejší hrdinovia dokážu odolať sile Draganovej minulosti! Vydajte sa do Ghastly Grave , Wild Forest at Night alebo Mystra at Night a porazte protivníkov, aby ste získali Tainted Souls . Táto výzva je k dispozícii iba pre hrdinov na úrovni 80 a vyššej (bez požiadavky na dosiahnutie bodov).

  Poškvrnené duše klesli podľa náročnosti:
  ObtiažnosťNormálneBolestivéBolestivéOsudnýPekelnýNemilosrdnýKrviprelievanie
  Poškvrnená duša10152025305080
  Progress bars
  [​IMG]


  Mythical Set – Black Warlord Regalia
  [​IMG]

  Bájna sada obsahuje tri položky výbavy: Plášť čierneho rytiera , helmu čierneho rytiera a rameno čierneho rytiera . Môžu byť vyrobené iba s nasledujúcimi položkami:
  • Plášť čierneho rytiera:
   • 200x Cape of the Black Knight – prísada, ktorú hodil generál Battlewise Black Knight na mapu Battleground Black Knights
   • 400x Dragon Bones – prísada, ktorú vypustil Mortis (ak hráč použil Elixír Dragon Bone), tiež bežná odmena z rôznych udalostí
   • 1x generický plášť
   • 1x Draganova duša – túto zložku je možné získať iba z indikátorov pokroku
  • Helma čierneho rytiera:
   • 200x Helmet of the Black Knight – prísada, ktorú Dragan hodil do Dragan's Refuge
   • 400x Dragon Bones – prísada, ktorú vypustil Mortis (ak hráč použil Elixír Dragon Bone), tiež bežná odmena z rôznych udalostí
   • 1x všeobecná prilba
   • 1x Draganova duša – túto zložku je možné získať iba z indikátorov pokroku
  • Ramená čierneho rytiera:
   • 200x Shoulders of the Black Knight – prísada, ktorú Dragan vypustil vo Veľkej sieni a z truhlice s relikviami vo Veľkej sieni
   • 400x Dragon Bones – prísada, ktorú vypustil Mortis (ak hráč použil Elixír Dragon Bone), tiež bežná odmena z rôznych udalostí
   • 1x bežné ramená
   • 1x Draganova duša – túto zložku je možné získať iba z indikátorov pokroku
  Ingrediencie z Battlewise Black Knight General, Draganov a truhlice s relikviami padnú iba na nemilosrdnú a krviprelievanú obtiažnosť . Dostanete 1x ingredienciu na nemilosrdný a 2x na krviprelievanie. Na lište priebehu udalosti Glimpse of the Past sú dve Dragan's Souls, poslednú nájdete na lište priebehu hlavnej udalosti (pre úroveň 100). Hráč môže získať celkovo 3 Dragan's Souls za udalosť, takže je možné vytvoriť celú sadu v jednej udalosti. Kvôli obmedzeným pokusom sa odporúča použiť na výrobu 145-úrovňových generických predmetov , pretože úroveň položky výslednej položky bude definovaná úrovňou položky generickej položky, ktorú používate na vytvorenie mýtickej sady. Tiež základné hodnoty a očarovania výsledných predmetov budú vždy 100%.

  TriedaBonus za časti vybavenia patriace do rovnakej sady
  Dračí rytier[​IMG]
  Ranger[​IMG]
  Spellweaver[​IMG]
  Steam Mechanicus[​IMG]

  Event Merchants ponúka
  Shady Jon

  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Gnob (skiny)
  [​IMG] [​IMG]

  Grima
  [​IMG] [​IMG]


  Jedinečné a Setové predmety
  Všetky jedinečné a setové predmety sa dajú vyrobiť. Najprv musíte nazbierať 100x spálené mäso od Dragana alebo Black Widow, aby ste odomkli úspech „Sour Breath“ a dostali manuál na tvorbu.
  PoložkaČasť súpravyPokles
  Draganova prilba BellicoseDraganova zúrivá zbrojDragan
  Draganove Bellicózne čižmyDraganova zúrivá zbrojDragan
  Draganove Bellicózne rukaviceDraganova zúrivá zbrojDragan
  Draganov pečatný prsteň-Dragan
  Draganov bojový plášť/bannerDraganova ochranná zbrojDragan, Čierna vdova
  Draganove bojové PauldronyDraganova ochranná zbrojDragan, Čierna vdova
  Draganov bojový kabátik/pošta/róbyDraganova ochranná zbrojDragan, Čierna vdova
  Brnenie čierneho rytiera-Bežná kvapka
  Rukavice čierneho rytiera-Bežná kvapka
  Čižmy čierneho rytiera-Bežná kvapka
  Amulet čierneho rytiera-Battlewise Black Knight General, odmena za úspech
  Draganov zapálený meč/palica/brokovnica/luk-Dragan

  Oblečenie na podujatie
  [​IMG]Bonus:
  • 5% šanca, že nepriatelia v Castle Ravencaw odhodia ďalšie prekliate perly
  • 2% šanca, že Dragan pustí Empowered Cursed Pearl
  • O 50 % väčšia veľkosť zásobníka perál nabitých elementami
  • O 10% väčšia veľkosť zásobníka Raven Pearl

  Položky udalosti

  Cursed Pearl

  [​IMG]

  Toto je mena potrebná na dokončenie prvej lišty postupu a vstup do štyroch dodatočných dungeonov v Castle Ravencaw. Dá sa získať v obchode alebo ako kvapka z príšer v Castle Ravencaw a amforách alebo z Pearl Box a Bigger Pearl Box.

  Elementami nabitá perla Toto je mena potrebná na dokončenie druhej lišty postupu. Dá sa získať v obchode alebo ako kvapka z príšer a amfor na štyroch dodatočných mapách v Castle Ravencaw a na niektorých tajných mapách. Raven Pearl Toto je mena potrebná na dokončenie tretej lišty postupu. Dá sa získať v obchode alebo ako kvapka po porážke Dragana prekliateho alebo Strašidelnej čiernej vdovy. Zmocnená prekliata perla

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  Používa sa na vstup na bojisko čiernych rytierov, Veľká sieň, interakciu s Ponukovým grilom, na vrchu Castle Ravencaw na vstup do Dragan's Refuge a na splnenie úlohy „Zatvorená“, ktorú zadal Janus Fox pri prvom vstupe do Castle Ravencaw, ktorý vám umožní odomknúť všetky štyri ďalšie dungeony udalostí.

  Je možné získať:
  • cez obchod (Shady Jon – neobmedzený čas, Grima – 25 krát),
  • ako možnú kvapku z amfor alebo truhlíc s relikviami na hrade Ravencaw, ďalších dungeonov a tajných máp,
  • ako možný pád zo skupinových truhlíc,
  • ako odmenu za každodennú výzvu (porazenie Dragana),
  • ako odmenu za postupové lišty,
  • ako odmenu za dennú úlohu „Neobmedzený výhľad“,
  • ako možnú odmenu od Pearl Box a Bigger Pearl Box,
  • ako možnú kvapku od Dragana (iba ak máte oblečený spoločenský odev).
   
 2. Nazgul

  Nazgul Board Administrator Team Drakensang Online

  Truhlica správcu Dá sa získať v amforách a v obchode Grima. Obsahuje jednu časť Draganových zapálených zbraní:

  [​IMG]


  • Tajomný vzor zbrane [​IMG]
  • Dire Ore [​IMG]
  • Draganova sigilia [​IMG]
  • Draganov dych [​IMG]
  Skombinujte všetky štyri časti na pracovnom stole a vytvorte Draganovu incendovanú zbraň. Úroveň položky sa mení na úroveň hráča, čo znamená, že je obmedzená na maximálne 100.

  Foxarrific Chest of Elemental Intel

  [​IMG]

  Dá sa získať z amfor a obchodu Grima. Obsahuje jeden očarujúci kameň zbrane:
  • Ohnivý kameň [​IMG]
  • Bleskový kameň [​IMG]
  • Jedovatý kameň [​IMG]
  Každý typ očarujúceho kameňa sa používa na pridanie efektu do Draganovej incenzovanej zbrane. Tri z nich potrebujete, aby ste na pracovnom stole vytvorili Draganovu Fiery Incensed zbraň (potrebné 3x Ohnivé kamene), Draganovu Elektrifikovanú incensedovú zbraň (potrebné 3x Bleskové kamene) a Draganovu Toxic Incensed zbraň (potrebné 3x Poison Stones).

  Mysterious Scroll

  [​IMG]

  Dá sa získať z amfor alebo ako kvapka z Dragana the Damned. Používa sa na splnenie úlohy „Príprava na neznáme“, ktorú zadá Janus Fox po odomknutí všetkých 4 oblastí hradu Ravencaw, aby vstúpil do Veľkej siene.

  Elemental Horseman Chest

  [​IMG]

  Dá sa získať z indikátora priebehu. Obsahuje jeden náhodný kostým Bezhlavého jazdca.

  FAQ
  Otázka: Porazil som Dragana, ale postup sa nepočíta, prečo?
  Odpoveď: Najprv musíte vyplniť prvé dva pruhy postupu.

  Otázka: Potrebujem zrušiť Draganovu objednávku v Sírnej púšti, ale po mnohých behoch som ju nedostal! Je táto úloha narušená?
  Odpoveď: Nie, úloha nie je odpočúvaná. Majte na pamäti, že na mape sú len štyri príšery, ktoré zhadzujú spomínaný predmet.

  Otázka: Prečo nemôžem kliknúť na sochu v Castle Ravencaw?
  A: Nemáte Empowered Cursed Pearl.

  Otázka: Ako môžem získať prvé 4 Empowered Cursed Pearls na odomknutie štyroch ďalších dungeonov?
  Odpoveď: Na prvej lište postupu sú nejaké perly. Môžete si ho kúpiť aj od Grima. Dôrazne odporúčame vykonať túto úlohu v skupine.

  Otázka: Prečo mám iné indikátory pokroku ako môj priateľ?
  Odpoveď: Ukazovatele priebehu sú pre rôzne úrovne odlišné. Existujú tiež dve variácie pre úroveň 100 v závislosti od toho, koľko bodov za úspechy má hráč.

  Otázka: Prečo neexistuje udalosť Záblesk minulosti?
  Odpoveď: Buď udalosť ešte nezačala, alebo nemáte úroveň 80, ktorá je potrebná pre túto výzvu.

  Otázka: Existuje rozdiel v poklese amfor z hľadiska náročnosti mapy?
  A: Nie.

  Otázka: Oplatí sa kúpiť Mysterious Scroll od Grima?
  Odpoveď: Mali by ste sa pokúsiť poraziť Dragana niekoľkokrát, pretože šanca získať od neho zvitok je dosť vysoká. Odporúčame to robiť v skupinách, pretože Empowered Cursed Pearl používa iba jeden hráč.

  Otázka: Prečo na bočných mapách nie sú truhlice skupín?
  Odpoveď: Musíte byť v skupine s iným hráčom. Okrem toho musíte byť na mape spolu.

  Otázka: Čo to znamená „mapa 3, mapa 001“?
  Odpoveď: Mapa 1 alebo 001 je Ponuré pasienky, mapa 2 alebo 002 je Sírna púšť, mapa 3 alebo 003 je Dragan's Excavation Site a mapa 4 alebo 004 je Železný les v noci.

  Otázka: Prečo nemám k dispozícii úlohu „Príprava na neznáme“?
  A: Neotvorili ste všetky ďalšie štyri dungeony.

  Otázka: Prečo nemám k dispozícii úlohu „Neobmedzený výhľad“?
  A: Neotvorili ste všetky ďalšie štyri dungeony.

  Otázka: Aký je najlepší spôsob, ako získať prekliate perly?
  Odpoveď: Prejdite na mapu Dragan's Excavation Site (najkratšia), na najnižšej obtiažnosti (najnižší poplatok) s plnou, triedne rôznorodou skupinou (môžete poraziť všetky truhlice skupiny). Nezabudnite vziať opakovateľnú úlohu od agenta líšky.

  Otázka: Prečo nedostávam prekliate perly z truhlíc po vyčistení bočných máp?
  Odpoveď: Nájdete ich v truhliciach s relikviami v zámku.

  Otázka: Môj priateľ získal prémiové členstvo hneď po prvej truhlici s relikviami, ktorú otvoril, ale ja som dostal niečo iné. Je to chyba?
  Odpoveď: Nie, odmeny sú rovnaké, ale ich poradie je náhodné.

  Otázka: Ako pestovať známky pre „Prípravu na neznáme“?
  Odpoveď: Odporúčame odovzdať Mysterious zvitok Janusovi Foxovi hneď po odomknutí ďalších dungeonov. Týmto spôsobom môžete pestovať značky a plniť úlohy od agentov líšok.
   
Thread Status:
Not open for further replies.