Problém s úlohou

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ronnies, Jul 12, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ronnies

    Ronnies Forum Apprentice

    Zdravím mám problém s úlohou. Konkrétne sa jedná o úlohu kde mám nájsť nerinu a išiel som podľa návodu, kde bolo písané že mám stále klikať na peň stromu s červenými hríbmi ale problém je v tom, že keď sa dostanem na poslednú mapu tak tam peň s červenými hríbmi nie je (je tam len Peň stromu bez červených hríbov a vzhľadom k tomu, že je jediný na mape tak nemám inú možnosť než naň kliknúť a keď kliknem tak furt ma to dá odznovu na prvú mapu a tak ďalej a točím sa tam ako v labyrinte.) Potom ma napadlo, že zruším úlohu a príjmem ju nanovo lenže ona sa nedá príjmuť na novo. Pozeral som včetky mapy a to rozrieštený cardhun, knižnica v cardhune, tywyll dail, telepolos, fyeborough, tetaconetl, brigavik a ten zlatý výkričník nie a nie nájsť. A tak som písal na podporu ohľadom môjho problému a odpísali, že už úloha je funkčná lenže keď pozriem všetky mapy, ktoré som vypísal vyššie tak ten výkričník na ten quest stále nie a nie nájsť. Tak som im druhý krát písal a zase odpísali, že už úloha je funkčná ale akonáhle pozriem na mapy tak ten výkričník nikde. Potom ešte písali, že mám ísť na discord server drakensang czsk a vybrať si rolu hráča a môžem potom tam prispievať ale keď si vyberiem rolu hráča, server, Krajinu tak mi stále ukáže toto You are not eligible for roles from that message. A už fakt neviem ako to riešiť takto ani nemôžem splniť úlohu na mortisa. Za odpoveď ďakujem
     
  2. *EyesFuture*

    *EyesFuture* Someday Author

    Ahoj, od akého zadávateľa si prijímal túto úlohu?

    Ak máš Discord zazdielaj svoje meno a pošlem ti link na video ktoré by ti mohlo pomôcť.
     
    Last edited: Jul 12, 2023
  3. Ronnies

    Ronnies Forum Apprentice

  4. Ronnies

    Ronnies Forum Apprentice

    meno mám AndreusSVK#6573
     
  5. *EyesFuture*

    *EyesFuture* Someday Author

  6. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Problém vyriešený.
     
Thread Status:
Not open for further replies.