Discussion Pytania ogólne do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Sep 17, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Spide

Spide Junior Expert

Dziwi mnie po prostu że treść informacji na forum jest inna od tej podanej na Discordzie, na forum jest to mniej sprecyzowane przez co i na anglojęzycznej części forum jest o to zamieszanie. Na Discordzie jest ładnie opisane co i jak a na forum jest pominięty wstęp i od razu rozwinięcie ".. nadchodząca migracja", ale jaka migracja? Nigdzie nie jest o tym wspomniane no ale jak ktoś poszuka to znajdzie informacje. Nic w życiu nie ma za darmo :p:rolleyes:

Żebyśmy się tylko źle nie zrozumieli, nie mam tu złych zamiarów i nie jest to post prześmiewczy w waszą stronę, wiem jak to wygląda od waszej strony bo nie raz miałem z czymś takim styczność na innych grach.

BA_Tyche likes this.
  2. kryminal76

kryminal76 Someday Author

Niestety nie.
    Od zawsze tak jest że zakładając płaszcz ściąga automatycznie kostium a zakładając kostium ściąga płaszcz i znika buff.

Vey_ likes this.
  3. lukassonek

lukassonek Forum Greenhorn

Witam mam problem , gra wogole nie chce sie zaktualizować , cały czas pisze tylko ładuje wazne dane gry

4. Teufel

Teufel Forum Apprentice

Zależy ile czekasz. Czasem może potrwać to dłuższą chwilę. Może masz problemy z netem lub zamulony komputer. Wyczyść pliki tymczasowe dso.

5. Jasiu111

Jasiu111 Forum Pro

Wykonaj standardowe czyszczenie - powinno pomóc.

6. RafalinhoCK

RafalinhoCK Junior Expert

Zainstaluj od nowa clienta gry potem wyczyść katalog "Temp" dso i wtedy zobacz .

7. Megamindpl

Megamindpl Forum Greenhorn

Witam, gram w gre przez strone internetową z grami (Kongregate), co musiałbym zrobić żeby grać przez klienta? Pobrać klienta nie mogę bo nie dam rady się zalogować na swoje konto, mogę wejść do gry tylko przez ten serwis z grami a tam opcji pobrania klienta po porostu nie ma.

8. wojtekwjk

wojtekwjk Advanced

Napisz do pomocy technicznej, jeżeli ktoś da radę ten dziwaczny młyn odkręcić to tylko oni

9. Chrisoo

Chrisoo Forum Greenhorn

Witam zdobyłem naramienniki wściekłej bestii z jubileuszu, ale nie wiem w jaki sposób mogę "nabić" skina na nim, aby na nich pojawił się efekt, może ktoś wie?

10. Jasiu111

Jasiu111 Forum Pro

Nie da się, bo ktoś "zapomniał" o nich i nie dodał możliwości zdobycia odpowiedniego osiągnięcia.

11. Chrisoo

Chrisoo Forum Greenhorn

Czyli póki co można zapomnieć :(

12. RafalinhoCK

Chłopie ty zdobyłeś te naramienniki w wersji bez efektu a musisz zdobyć tą akurat z efektem i po kłopocie .
    Jednym słowem nie te co trzeba naramienniki zdobyłeś . Przykład tak samo było z Lalką Dragana były dwie wersje ta zwykła bez możliwości ulepszania i była ta z możliwością ulepszania wzrostnikami i identyczną sytuacje masz z naramiennikami musisz zdobyć tą lepszą wersje naramienników z efektami .

13. ggfree

ggfree Forum Greenhorn

witam,czy jest gdzies podane w jakich miastach sa złote piniaty ? dzieki za podpowiedz

14. RafalinhoCK

15. ggfree

ggfree Forum Greenhorn

16. modrzejkuz

modrzejkuz Someday Author

17. ggfree

ggfree Forum Greenhorn

myślałem ,że po to jest między innymi forum dotyczące konkretnej gry i napisałem z resztą później ,że info na ten temat jest w osiągnięciach , ale dzięki za informację

18. modrzejkuz

modrzejkuz Someday Author

I owszem forum po to jest, ale czasami..szybciej się samemu znajdzie odpowiedź na pytania niż doczeka odpowiedzi na forum :D.

19. GienkoDePL

GienkoDePL Forum Apprentice

Pozdrawiam
    A jak moderatorowi nie pasuje to:

Last edited by moderator: Aug 11, 2020
  20. HoCuSpOcUs

HoCuSpOcUs Forum Apprentice

Czy farmił ktoś ostatnio materiały na kamienie nas bosach za klucze ? Coś mi się wydaje że po ostatniej aktualizacji najbardziej potrzebny składnik a mowa o <pożeracz snów> prawie wcale nie leci na około 160 kluczy 3 mi poleciały... co do łodygi jeżyn to mało potrzebna a leci ja głupia ...

Share This Page