Rün takısı ve seviye

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by CHAS3R, Oct 23, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. CHAS3R

  CHAS3R Forum Apprentice

  Merhabalar tekrardan ben ,
  https://www.hizliresim.com/h8uhaem
  Bu rün takıları ve mücevher takıları ne işe yarıyor acaba bilgisi olan varmı ne rün ekliyebiliyorum nede bi özellik veriyor kullanımı nasıl oluyor bunların?
  -Ayrıyetten eskiden oyma ile silah seviyesi yükseltilebiliyordu şuan ben bulamadım yükseltmeyi kalktımı yoksa farklı biryerdenmi yapılıyor?
  Şimdiden teşekkürler :)
   
 2. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba CHAS3R,

  'Rün ve Mücevher' takıları bazı seviyelerde slot avantajı sağlaması dışında karakterinize artı olarak değer katacak hiç şey değildir. Bosslardan düşürdüğünüz rünleri ve oyunda elde ettiğiniz mücevherleri bu takılara takabilmenizi sağlayan bir nesnelerdir.

  Güç Oyması ise oyunda hala bulunmaktadır. Ancak, artık nesnenin seviyesini yükseltmek için değil nesneler arası büyü aktarımı yapabilmek için kullanılmaktadır. Kentsel alanlardaki 'Demirci' npclerinde envanterinizdeki nesneleri eritebilirsiniz. Ayrıca, yeterli 'Antik Bilgi' seviyeniz var ise bu işlemi bilgelik üzerinden de yapabilirsiniz.

  İyi oyunlar dilerim.
   
  CHAS3R likes this.