Discussion Rytier Draka

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nebula, Sep 2, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Tak s mym stestim na ponku jsou to spis vlhke sny nez plany :) navic jak ted zurive ponkuju ozdobu prsten a amulet jsem uplne vycuclej ze zlata, dokonce jsem nejakou dobu mel haldu zlatych darku z vanoc a neotviral, protoze nebylo za co je ponknout :)
    Jakou rychlost utoku? Co nejvyssi, ted jak chodim mam 3.089 a min bych asi nechtel, nebo nejakou, kde nespadnu pod zlom kdyz me placne treba heredur a zpomali namrazou, ale ty zlomy rychlosti moc nechapu a jedu podle ucha a pri tyhle me namraza nezpomali dost abych padnul pod zlom, aspon si to myslim :)
    Ozdoba z dtu nevim, qstalo by to tech 25%krit.dmg za kostku, ale stejne menim krit.dmg za hp, tak je to asi jedno a vyjde to lip i kdyz jen u bosse, ale o to mi jde. Muzu vyzkouset a poslat do toho neco az padne, treba bude ok. Mam ted v ozdobe 34hk/50krit.dmg a amulet nosim q9 70krit.dmg, to pujde nahradit snad celkem v poho
     
  2. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    no ten ponky strasny nez se naponkuje nejaka ta platina stim jak ted dali ty pyramidy a kaminky a plaste je tolik kombinaci a setu pouzitelnejch ze by se dalo porad neco vymyslet ale jak poznamenal nekdo na EN skoda ze jedna jedina kombinace je celozivotni prace

    no ten set z DTU nevypada spatne stim hp:) v opacnem pripade kdyz by nebyl tenhle set tak se to da naponkovat do amuletu i takze sou to 2 moznosti myslim ze lehci je droupnout set nez ponkovat :D ja stim setem a buffem na hp budu mit u bosse cca 300k coz uz je pro pohodlne hrani na inf4 :) ja mam rychlost 3,13 a chci mit tech 3,33

    ja mam ted taky v ozdobe jen zlaty cisla ozdoba z dropu 2/2 porad chdim Q3 inf4 a hledam platiny:D

    to uz je pak na tobe kterej amulet se ti bude libit nebo hodit

    nakonec kdyby clovek mel ten set z DTU tak by nepotreboval ten prsten z kostek a mohl by mit od gnoba ten cervenej kde je 10% hod. kritickych zasahu nebo ten modrej na 6% zraneni
     
  3. setoneto

    setoneto Forum Pro

    s ozdobou 2/2 mi to ted, kdyz se konecne povedl amulet vychazi takhle https://ctrlv.cz/UUVp
    chtel jsem sice hpcka do prstenu z kostky, ale buhvi jestli se nekdy vubec povede :) chybi mi 0.05hodnota a prebyva 0.5krit.dmg
    s dalsima pyramidkama muzu odebirat hodnotu kritiku z plaste, budu potrebovat jeste tri a pak to snad vyjde, ze bych mohl mit full dmg plast i volny slot na jedovou runu
     
  4. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    tak 300k hp :)

    [​IMG]

    v praxi to vypada si takhle.. nic moc,no..ale snad opravi BP ponknuti mechanizované ozdoby,tam ziskam 35% krit dmg ze setbonusu + 40% z ponku jelikoz nepotrebuji krit ale krit dmg.. (normalne mam 36k kritu ale vymenil jsem modry onyx za dmg sutr v ozdobe..)

     
  5. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Gratulka :) jen bych rad vedel z ceho mackate tolik hp, to mate vsude modry ametysty? Jinak machrovinka jit bez oblouku na leceni, palec nahoru
     
  6. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    predpokladam ze mas zaple oba buffy na hp ze?
     
  7. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    ne.. pouze 20k hp..
     
    setoneto likes this.
  8. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    pekny a ten druhej buff mas na co?




    [​IMG]
    [​IMG]

    no par kaminku mam:)
     
    Last edited: Jan 14, 2020
    setoneto likes this.
  9. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Druhý buff 40% krit dmg
     
  10. setoneto

    setoneto Forum Pro

    no, presne tohle jsem potreboval vedet :) hlavne teda, ze bych mel vyhodit runy na spotrebu z rukavic a skupinovy runy z helmy, jen nevim kde vezmu ty na dmg, mam 2x20 a za 3k je to strasne drahy vuci tomu co to prinese a nejdriv budu potrebovat hpcka do rukavic
    je dobry, ze je co ponkovat, nevim co driv a hra me zase hodne bavi :)

    nevychazel by lip pet na krit.dmg nez asar? nefertari dava asi 50%
     
  11. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    no ja kdyz to pocital tak aby se mi to vyplatilo tak bych musel mit v rukavicich 5x4 na snizeni a jeste narameniky aby to stalo za to jinak mi prijde ze je to zbytecny teda na moji hru nevim jak ostatnim :)


    jo taky mi prijde ze je to strasne malo na tom screenu kdyz odectu ten buff tak mas vlastne jen 250% kriticky zraneni a 150% to full to je tezka ztrata na dmg
     
  12. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Právě proto potřebuji mechanical set... To by přidalo +35 (set) +40 z ozdoby..sice -25 za kostku ale to je stejně +50 "zadarmo.."..

    Az teda BP opraví ponknuti ozdoby.. třeba se toho dočkám... Mohl bych ozdobu preponkovat už teď ale ten druhý set se mi líbí víc..
     
  13. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Tak jsem si vygooglil ten mechanical set, abych vedel o cem je rec a nasel jsem dva, u jednoho co ma krit.dmg 5 10 20 za ctyri veci pisou discontinued, moje anglictina mi rika zrusen a pak druhej mech.tools krit.dmg 15 20 za tri veci + to ma nejaky set bonus navic, vubec nevim, ze to existuje. Ten druhej, asi nastupce prvniho by byl lepsi nez kostka o 10% a setovy bonus, dost dobry :)
    Co mi ale vrta hlavou, proc nosis gladiatora a nepoznam co mas za ramena, pripadne mas dalsich 15krit.dmg za dva kusy z destruktora a 40+ z ozdoby tj 65% jestli te chapu, tim padem s petem na krit.dmg jsi na 300k hp i plnym krit.dmg, dobre ty :)
     
  14. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    ramena jsou Emilie... Miluji "neomezený" výpad :)

    Mechanical set dává 15+20% krit dmg + za každý crit hit +3 rage... Gold staty :amulet 400 crit,ring 3% dmg,ozdoba 2.25% movement speed
     
  15. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Neni nahodou v popisu psano ze generuje jen 1 bod zlosti?
     
  16. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Jak přijdu domů tak postnu screen...
     
  17. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    No ja kdyz ho dropoval nevim cca 2-3 mesice zpet mel sem psano vygeneruje bod zlosti :D

    jeste sem se chtela zeptat ze mas tak malou rychlost utoku mas malo run?:)
     
  18. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Docela málo... 4xmax a 3x nižší... Od doby co nedropuje Krvavý mág je to bída... Jenom měsíční eventy a slus...
     
  19. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Musis farmit 4listky kde se da :)
     
  20. setoneto

    setoneto Forum Pro

    kdyz uz jsme u ty rychlosti, je tesne pod zlomem 2.6667 ?