Discussion Rytier Draka

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nebula, Sep 2, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. mam-to-rada

    mam-to-rada Forum Apprentice

    Po nejakých 2 rokoch s5 v hre :) Nejaké rady a nápady kde začať..podľa postavičiek vyššie sa nechytám :)
    https://ibb.co/Mc0tzKq


    Camouflage
    Wanderers
    Grimmag
     
  2. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Urcite zvednou veci na 8 stupen a vymenit plast dal si musis sam vybrat zdali budes chtit vetsi dmg na ukor obrany a nebo to mit tak nejak vyvazeny
     
  3. mam-to-rada

    mam-to-rada Forum Apprentice

    Na plášti sa pracuje.. rád by som poriešil Herolda, ale tie jeho šupiny mu mrte držia na kožuchu..
    Khalys sa už získať nedá asi, že ? Je aj nejaký iný použiteľný plášť? prípadne ako ho získať?
    Na veciach sa pracuje, ale niektoré asi nemám zmysel upgradovať, keďže majú biedne zakladne staty.
    A zostavu by som skôr na dmg, hrá sa mi tak lepšie.. Možno keď dám max level vedomostí, tak by som skúsil def. dragana, ale to je teraz nedohľadne.
    Čo sa týka ozdoby, mám si tam radšej dať kocky ? mám už naponkovanú ozdobu.
    A čo tie ramená? dávajú zmysel, alebo mám dať s5 karu ?
     
  4. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    Fiha porad premyslim nad novyma a lepsima sestavava ze uz to nekdy i prekombinuju :D ale co sem videl tak kara opasek ramena torzo jsou na dmg modry prsten od gnoba magotina ozdoba a amulet z dragana maximalizuji dmg parni set kdyz chces vic hp a rychlost utoku k tomu kostickovy set prsten amulet ozdoba popripade mechanizovany set prsten ozdoba amulet a obrany dragan na pohodlnejsi hrani
    Co se tyka plastu vetsina nosi herolduv ma nejvetsi zaklad na h.k.z cca 5400 ale je tezky ho ziskat co naponkovat aby si to optimalizoval a vyvazil si musis spocitat predpokladam ze vis co kam ponkovat jeste sem si vsimnul ze hodne frci opasek horlivosti
     
  5. mam-to-rada

    mam-to-rada Forum Apprentice

    A kde sa dá dropnúť ten parný alebo mechanizovaný set? o tom som ešte nepočul..
     
  6. setoneto

    setoneto Forum Pro

    ahoj, kdyz davam 10rubin a prizi, tak obcas misto fialoveho plaste da unik od khalys, jinak bych asi koupil za drakeny plast temnoty, stoji to minimum zesilujicich jader ho dostat na t8 a ma v zakladu kritik
    ramena bych nosil karu do setu jestli mas, pripravujes se o dmg celkem dost 17celkova + 22horni za 3casti, mezitim muzes dropovat jinej set, parni pada z destruktora, skvela je ta kombinace s obrannym draganem, nechtelo se mi verit, ale funguje to super, dokonce staci samotny ramena a tinktura na bloky
    jestli nemas jadra, tak do zacatku staci udelat t8 jen zbran, ozdobu, prsteny a plast
    mechanizovany set je misto kostky, co jsem pochopil pada z truhel za paklice v myrdoshi, nebo na nekterych eventech, nesla u nej ponkovat ozdoba, nevim jestli to ted opravili, ja ho nemam :)
     
    mam-to-rada likes this.
  7. mam-to-rada

    mam-to-rada Forum Apprentice

    Najväčší problém je, že ja moc experimentovať nemôžem zatiaľ.. nemôžem dať znalosti do blokov, pretože mám lvl vedomostí 70.
    Ramena mám, nahodím ich s5 teda.
    Magotinu mám nechať alebo mám dať kocky?
    A ten plášť je v ponuke stále alebo len pri nejakej špeciálnej akcii ?
     
  8. mam-to-rada

    mam-to-rada Forum Apprentice

    Už som si to dohľadal, pomohol Almanach

    Ďakujem za rady :)

    Camouflage
    cech: Wanderers
    server: Grimmag
     
  9. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Jestli se nepletu ten plast byl u gnoba za drakeny, ale ted koukam tam neni. Videl jsem ho tam porad, myslel jsem stala nabidka, ale asi byl vazany na neco, dtu nebo spis sargonova akce :(
    Jestli mas vyponkovanou ozdobu z kostky, tak bych ji nasadil, spadne ti hodnota kritiku trochu, teda podle toho co mas v magotine ted, ale t8 vecma to snad v poho dozenes, pripadne jestli mas nejake kralovske onyxy muzes za suroviny zvednout z 600 ma 900, stejne tak ostatni kralovsky, no a plast na kritiky ti da +- 6k do statu a staci lego do zacatku. Na almanachu mas navod jak ponkovat plaste, toho bych se drzel
     
    mam-to-rada likes this.
  10. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Ozdoba už se dá ponkovat (mechanizovaná)
     
  11. Toud_svk

    Toud_svk Forum Apprentice

    Ahpjte Trosku som presiel forum chcem sa len opytat ci jednorucka a stit su dobre / dobre sa mi hra ked mam tuto kombinaciu z obojruckou velmi nie /
    vdaka ( trosku potrebujem vysvetlit a pomoct preco je dobre jednorucka preco 2rucna zbran dakujem
     
  12. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    neak takhle by to slo :)

    [​IMG]
     
    setoneto likes this.
  13. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    tak nejak to vypada stema runama na oblouk

     
    blackassam and setoneto like this.
  14. robotobot

    robotobot Padavan

    jednoručka a štít na farmu rozhodne nedoporučujem
     
  15. setoneto

    setoneto Forum Pro

    S 2h muzes chodit sam a ve skupce to pujde rychlejc, nez se stitem a 1h. To je asi vsechno, tanky ale dneska nikdo moc nechce do skupky, protoze je to cas navic tlacit pred sebou tanka bez dmg, kor ty co ponkujou do bot hp a smrdi v pulce mapy, kdyz ostatni uz cekaj u bosse. Kazdopadne je lepsi tank nez 2h war co se vali po zemi, protoze nic neustoji, takze jestli chces chodit pekla a mas to tiptop s tankem, tak na 2h zatim zapomen, pripadne toc fatal a nauc se co delaj bossaci a pomalu pridavej obtiznosti. Boss ma 6dilku zdravi, prostredni dva funguje celo a nalomeni zbroje, taky dobry pouzivat
    Edit: nebo muzes zkusit chodit 2h s obrannym draganem, funguje to skvele
     
    Last edited: Mar 18, 2020
  16. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    1h je rozhodne tragedie na farm.. jsem zponknul 1h 216.33% dmg tak jsem to nasadil.. dmg asi 40k horni hranice kdyz se aktivovalo gwenfara stit bonus.. no stejne jsem tam jenom maval jak kkt.. sice hp se ani nehnulo( 380k asik..) ale k cemu to jako je kdyz jsem daval dmg tak 40% oproti 2h... strasny casozrout.. vypada to sice hezky ale to je tak vse.. ono kdyby se dalo implementovat q7 bonus do 1h.. to by mozna stalo za hrich,ale jinak ne.. jak jsem zvyklej tak tam davam celo-drtak..a ono prd XD...
     
    setoneto likes this.
  17. telur

    telur Forum Greenhorn

  18. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    já ted takhle... libi se mi ten styl "bloky..." navic treba u aranky to zvedne dmg o 25% permanent..staci stat v kaluzi a hotovo.. buffy 20k hp+40% krit dmg

    ..nemam t8 toroso.. uz hledam asi 3 tydny a ne a ne.. zkousim uz cokoliv t8 +3 torsa..ale taky ne..

    [​IMG]
     
    blackassam likes this.
  19. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    jo ty bloky sou pecka:) ale ne vsude to cloveka zachrani :) buff dmg a bloky

    [​IMG]
     
    blackassam likes this.
  20. mam-to-rada

    mam-to-rada Forum Apprentice

    Hoj Zefyr, nebol by si ochotný postnuť sem čo máš naponkované vo veciach?

    A ešte by som si nechal poradiť.. ako mám vylepšiť veci na t8 ? Nejak sa mi nedarí to dropnúť.. eventy behám i4, medzisvet i3 tam to je ešte pre mňa ťažké..