Savaşçı Karakteri Skill rehberi hakkında

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by xedar27, Dec 29, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. xedar27

xedar27 Forum Greenhorn

Merhabalar efenim öncelikle yeni sürüm çok güzel olmuş yaklaşık 1 yıl önce bırakmıştım fakat yeni sürümle birlikte yeniden başlamak istedim, oyuna girer girmez baya şok geçirdim "OLAMAZ BU SKİLLER NE BÖYLE" şeklinde o kadar karmaşık bir şey olmuş ki tüm skiller sıfırlanmış (ben rehber bulup farma göre ayarlamıştım) şimdi gelelim isteğime ben savaşçı farm rehberini (güncel hali ile) nerden bulabilirim farm yapmak için nelere ne kadar skill point vermem gerekli forumu çok araştıramadım malum zamanım fazla yok direk yapmak istiyorum her hangi bir bölüm varmıdır yada şuna şuna ver dediğiniz skiller varmıdır bekliyorum cevaplarınızı ! :)

Slayerpanther likes this.
  2. sibano

sibano Padavan

Çok güzel oldu yama o yüzden birtane adam akıllı rehber bulamazsin :)

3. Thunderbolt_TR

Thunderbolt_TR Active Author

Şu ana kadar en mantıklı bulduğum yetenek dizilimi tabii ki şimdilik iş görüyor.

4. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

ben bunu kullanıyorum.. yeni getirilen skilleri veto ettim kullanmıyorum onları:cool:
    dersen ki hangi skiller önemli? bana göre en önemli ikisi kafa atma ve ejderha derisi derim..

Last edited: Dec 30, 2020