Sonsuz Mücevheri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by gingka319, Jun 21, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. gingka319

gingka319 Forum Apprentice

Bu mücevheri düşürmek için daha kaç saat uğraşmalıyız? Ulan saatlerimi verdim, haftalarımı verdim bir tane mücevher için tık yok. Yemin ederim bu oyunu bu şartlarda oynamaya devam etmek tam bir zeka gerilemesinin belirtileridir, bıraksan bırakamıyorsun inat ediyorsun, inat ettikçe de sinir kat sayısı artıyor insanın, harbi gerizekalıyız biz mücevher peşinde koşturanlar. Paramızla seviliyoruz resmen, ben hayatımda para ödediğin halde daha da zorluk çıkartan başka bir oyun görmedim, beyni ters çalışıyor herhalde bu geliştiricilerin başka bir açıklaması olamaz bunun. Şu saçma salak eventi 1 ay yapacağınıza 14 gün yapın, mücevher düşme oranını da biraz daha arttırın bari de sıkılmasın insanlar bi mücevheri düşürmek için. Hayır bir de "efendim tamamen şans meselesi" demeleri yok mu destek ekibinin tam çıldırıyorsun o lafları duyunca var ya. Lan bi öfke mücevheri için bile 2 ay uğraştım, geçen gün attı sonra peşinden 2 gün sonra ikinciye bir daha attı. Bana niye var olan mücevheri dayatıyorsun lanet oyun, olmayanı versene.
    Event bitiminde çok oyuncu kaybedersiniz benden söylemesi.

Last edited: Jul 1, 2023
    Dominikk95 likes this.