Steam hataları

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by CHAS3R, Oct 23, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. CHAS3R

CHAS3R Forum Apprentice

Merhaba , herkese iyi forumlar
    https://www.hizliresim.com/3ukdvxj
    Linkte gözüktüğü gibi oyundan her çıkıp tekrardan girdiğimde bu hatayı alıyorum ve tempi silip tekrar indirmek zorunda kalıyorum buna kalıcı bi çözüm varmıdır , bu konu hakkında bir bilginiz varmı?

2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba CHAS3R,

Yaşadığınız sorun muhtemelen Steam üzerinden giriş yaptığınız için yaşanıyor gibi görünüyor. Oyun Steam üzerinde erken erişlimde olduğu için zaman zaman bu gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Aldığınız hatayı merkez ekibimize bildireceğiz. Aldığınız hata ile ilgili bizlere herhangi bir geri dönüş sağlanması durumda sizleri tekrar bilgilendireceğiz. Şu aşamada size yalnızca alternatif çözüm önerilerini denemenizi tavsiye edebiliriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

SSL certificate problem on Windows 7
    Teknik Destek SSS

İyi oyunlar dileriz.

CHAS3R likes this.
  3. CHAS3R

CHAS3R Forum Apprentice

Ya abi gerçekten sıkılmaya başladım artık biyere ışınlanınca bu hatayı alıyorum oyunu silip tekrar yükledim bilgisayara reset attım vs. vs. yapılabilecek herşeyi yaptım ama sorunu çözemedim
    https://www.hizliresim.com/pk1rpm6

Sorun çözüldü , uzun uğraşlar sonucu bilgisayarda dso'ya ait nekadar dosya varsa sildim , ip sıfırladım , internete res ve bilgisayarıma res attıktan sonra tekrar yükledim ve çözüldü , ama anlamadığım nokta bunları zaten yapmıştım 2 3 kere tekrar ettikten sonra çalıştı saçma yinede anlam veremiyorum...

Öncelikle selamun aleyküm
    Şimdi bu oyunu steama koymanızı veya steam aracılığı ile piyasaya sürmenizi ben söylemedim böyle birşey bende istemedim , ben steamdan görünce eskidende deli gibi oynadığım oyuna geri dönmek istedim amma velakin steamda erken aşamada olduğu için bir çok hata alıyorum oyuna her girip çıktığımda tekrardan patch atmam gerekiyo , maptan mapa ışınlanırken Nebula Assertion hatası alıyorum , forumda denilen önerilen herşeyi yaptım işe yaramıyo 3 5 map ışınlanmasından sonra tekrar o hata çıkıyo yani bir oyun zevkim var gerçekten mahfoldu herşey okadar para yatırdım okadar emek verdim bir hiç karşılığınamı lütfen bunlara veya bana kişisel olarak bir çözüm bulun artık iyce gına geldi durmadan patch at durmadan hata al bıktım ya steam üzerinden oynuyorum ne ıd var ne şifre var başka bi pcde girmek istesek giremeyiz bu nasıl bi düzenek bu nasıl bir sistem allah kitap aşkına bi yardım edin bana lütfen ya , bana birde rica ediyorum yok yapamayız böyle birşey mümkün değil gibi saçma sapan kelimeler nolursunuz kullanmayın bu benim suçum değilki normal patchtan oynıyan insanlar tertemiz oynuyor oyunu steamdan oynıyanlar hep bi mağdurluk çekiyor.Sizlerden tek ricam benim hesabımı normal patcha almanız lütfen.Desteğe ticket atıyoruz olmaz , discordda ticket açıyoruz yapayız yani ben kime söyliycem kime anlatıcam derdimi iyce bıktım vallaha...

Last edited by moderator: Nov 4, 2022
  4. Beta

Merhaba CHAS3R,

Öncelikle, aynı konular hakkında birden fazla konu açmamanızı rica ediyoruz. Forumda aynı nitelikte bir konu var ise yada daha öncesinde benzer nitelikte bir başlık açtıysanız bu başlıklar üzerinden devam edebilirsiniz. Son bir hafta içerisinde benzer içerikli üç adet başlık açmışsınız bunların tamamı birleştirilmiştir.

Sorununuza gelecek olursak, daha öncede belirtildiği gibi Steam platformunda oyunun erken erişimde olmasından kaynaklı sorunlar yaşanabilir ve bu normal bir durumdur. Bizlerde tıpkı sizler gibi oyunun maksimum seviyede performans ile çalışmasını istiyoruz. Fakat, özellikle bu gibi online oyunlarda bu gibi durumlar bazen kaçınılmaz hale gelebiliyor.

Yapmış olduğumuz testler ve merkezden aldığımız bilgiler hali hazırda bu gibi sorunlarda yapılabilecek alternatif çözüm önerilerinin işe yaradığı yönündedir. Lütfen başlık içindeki çözüm yollarını uygulayarak sorunun çözülüp çözülmediğini gözlemleyiniz.

İyi oyunlar dileriz.

5. CHAS3R

CHAS3R Forum Apprentice

Teşekkürler süper forum moderator

6. Xequarth

Xequarth Forum Apprentice

kendim test etmedim ama steam'de çok fazla sıkıntı yaşıyorsan en temizi o sürüm daha stabil hale gelene kadar normal client'dan devam etmek.

CHAS3R likes this.
  7. CHAS3R

CHAS3R Forum Apprentice

Farketmiyor hacım , ayrıca clientten girsem steam hesabıma ulaşamıyacağım , yani desteğe foruma discord moderatörlerine yazmama rağmen kimsenin umrunda değil herkes bu sorunu çekiyor güncelleme geldikten sonra ama kimsenin umrunda olmuyor forumdan araştırdığım kadarıyla bir çok kişi bu sebepten dolayı oyunu bırakmış ve tabikide yetkililer ve destek ekibinin umrunda değil :D
    https://board-en.drakensang.com/thr...ememiş,yazın sonra oyunu çalıştırmayı deneyin).

8. Beta

Merhaba CHAS3R,

Destek ekibin yada bizler dahil oyundaki hiç bir yetkilinin böyle bir soruna kayıtsız kalması söz konusu değildir. Fakat, buradaki her yetkilinin her konuya veya her soruna anında müdahil olması sizde taktir edersiniz ki pek mümkün değil. Online oyunların doğası gereği bu gibi sorunlar bizlerde arzu etmesek de zaman zaman yaşanabiliyor. Kaldı ki, destek ekiplerinin oyunun bu gibi teknik sorunları çözebilecek bir yetkisi de bulunmuyor. Burada bizlerin yapabileceği size merkezden gelen bilgileri iletmek ve alternatif çözüm yollarını size sunmaktır. Bunun dışında da şuan bahsettiğiniz sorun da dahil olmak üzere siz oyuncuların düşünce, görüş ve önerilerini de geri bildirim olarak düzenli bir şekilde gerekli birimlere iletmektir. Eleştirilerinize katılmakla birlikte buradaki işleyişi bilmeden yetkililer diye genelleyerek hakkımızda bir yargıda bulunmanız da oldukça yersizdir.

İyi oyunlar dilerim.

terq1 likes this.
  9. CAKABO

CAKABO Forum Greenhorn

aynı sorunu bende yaşıyorum naptımsa nebula assertıon hatası alıyorum. format atım naptıysam şu an oyuna giremiyorum 65 yaşındayım bi oyun oynuyalşım dedik.parayla bişieyler adık ama oyun malesef aynı hatayı verip duruyor.acaip zevkim kaçtı .sorunu bulamadım çözemedim nedenini arayıp duruyorum saygılarımla