Steam üzerinden satın alım yapamıyorum

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by forming, Oct 11, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. forming

forming Forum Apprentice

Merhaba, oyuna steam üzerinden giriş yapıyorum ve marketten bir şey satın almaya çalıştığımda bunu yapamıyorum.

Beni tekrardan steam hesabıma giriş yapmam için ayrı bir sekmeye yönlendiriyor fakat o sekmede steam hesabıma giriş yapamıyorum yani giriş tuşuna basmama rağmen hiçbir şey olmuyor. İlgili görseli aşağıya bırakıyorum.

https://www.hizliresim.com/fjhauwl

2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba forming,

Yaşadığınız durumun can sıkıcı olduğunun farkındayız. Oyunun Steam versiyonu şuanda erken erişim aşamasında olduğu için bu gibi durumlar maalesef ki yaşanabiliyor. Konu ile alakalı merkez ekibimize gerekli geri bildirimi yaptık. Ayrıca, bizzat bu konuda siz oyuncuların geçici olarak yapabileceği bir şey olup olmadığını da sordum bu konu ile alakalı herhangi bir bilgilendirme yapılması durumunda yazımı güncelleyerek sizi bilgilendireceğiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi oyunlar dileriz.

3. forming

forming Forum Apprentice

Merakla bekliyorum, teşekkürler.

4. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba forming,

Konuyla ilgili merkez ekip ile iletişime geçtik. Belirttiğiniz sorunun hangi ödeme yöntemini seçtiğinizde yaşandığını öğrenebilir miyiz ?

İyi oyunlar dileriz.

5. forming

forming Forum Apprentice

Pay with steam ile.

En başta da belirttiğim gibi. Steam hesabıma giriş yapmam için ayrı bir sekmeye yönlendiriyor fakat giriş yap seçeneğine tıkladığımda hiçbir şey olmuyor, hesabıma giremiyorum. Aynı zamanda oyuna steam hesabımla bağlanmama rağmen ayrı bir sekmede tekrar giriş yapmamın talep edilmesi de biraz garip.

İlgili görselin linkini de bırakıyorum; https://www.hizliresim.com/aqxzipg

Bir cevap var mı?