Supportun Cevap vermemesi

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by CMF-CMF2, Nov 6, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. CMF-CMF2

CMF-CMF2 Forum Apprentice

Merhaba iyi akşamlar Sayın Oyun Görevlileri yaşadığım bir problemi anlatmak istiyorum.
    Ben supporta 10 gün önce bir durumla ilgili 2 farklı ticket atmıştım ama hiçbir şekilde geri dönüş almadım geri cevap gelmedi.Ve her ticket attığımızda bir mesaj geliyor 2 gün iş gününde size yazacağız ama bu benim hesabımla yolladığımda mailime gelmiyor
    Sonra bunu denemek için başka bir hesabımla size yazdım e postası farklı ticket attıktan sonra 1 dakika sonra geri dönüş mesajı geldi diğer hesabımın e postasına kısacası okçu karekterimin olduğu hesap ile ticket attığım zaman size 2/3 iş günü içinde geri döneceğiz mesajı gelmiyor supportan geri dönüş mesajı gelmiyor teknik bir sorun var lütfen yardım.

CHAS3R likes this.
  2. CHAS3R

CHAS3R Forum Apprentice

Sebebini bilmiyorum fakat bundan önce attığım ticketlerde hep 1 2 gün içinde geri dönüş sağlandı ,
    Fakat 4 gün oldu bir ticket daha attım şuan hala daha geri dönüş alamadım yoğunluktan dolayı olduğunu düşünüyorum.

3. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba CMF-CMF2,

Destek ekibine gönderilen biletler eğer teknik bir sorun yok ise genellikle 2 iş gününde cevaplandırılır. Ancak, bazı konular var ki bunları anında çözebilmek mümkün olamayabiliyor bilet yoğunluğu da göz önüne alındığında geri dönüş süreleri de uzuyor. Bazı süreçlerde işlemlerin devam etmesi için merkezden gelecek yanıtların beklenmesi yada koordineli hareket edilmesi gerekiyor bu gibi durumlar bazen günleri alabilir. Hele ki, bu süreçler hafta sonu, bayram günleri gibi tatil günlerine de denk geldiğinde gecikme yaşanabilmesi kaçınılmaz oluyor. Bunların büyük bir kısmı doğrudan destek ekibi ile alakalı değil yeterli bilgi sağlanamadığında yada süreç hala devam ediyorsa geri dönüş de bu süre zarfında yapılamıyor.

Bunun yanı sıra eğer e-posta adresinize destek ekibinden gönderdiğiniz hiç bir biletten yanıt alamıyorsanız e-posta ayarlarınızı yeniden gözden geçirmenizi de ayrıca tavsiye ederiz.

E-posta Ayarları

İyi oyunlar dilerim.

4. CMF-CMF2

E postamı kontrol ettiğimde şifre değiştirme vb ödeme onayı tarzı mesajlar bigpointten e postama geliyor ama ticket attığım zaman ticket cevabı 10 gündür yok şifre değiştirme ve ödeme onayı mesajlarının gelmesinde problem yok ama ticket attığımız zaman 2/3 gün içinde sze döneceğiz mesaji benim e postama gelmiyor attığım ticket gönderildi diyor ama e postaya 2/3 iş günü bekleyiniz mesajı gelmiyor ne yapmam gerek ayarlarıma baktım problem yok gibi duruyor ödeme ve şifre değiştirme mesajıg elirken ticket cevapları gelmiyor.

5. Beta

Merhaba CMF-CMF2,

Yaşadığınız sorunu forum ile ilişkilendirilmiş hesabınız CMF-CMF2 ile mi yaşıyorsunuz ? Deneme amacıyla şuan bir bilet göndermeniz mümkün mü ?

İyi oyunlar dilerim.

6. CMF-CMF2

Evet şuan gönderebilirim.Korucu karekterimin bağlı olduğu e postanın forum hesabı bu hesaptır.

Şuan size bir ticket yolladım

Last edited by moderator: Nov 7, 2022
  7. Beta

Merhaba CMF-CMF2,

Biletiniz destek ekibimize ulaşmıştır. Eğer gönderilen cevap size ulaşmıyor ise spam klasörü dahil bütün e-postalarınızı kontrol etmenizi ve ilk yazımda belirttiğim ayarları inceleyip uygulamanızı öneriyoruz. Bigpoint'ın sizinle iletişime geçtiği gönderi e-posta adresini bilerek yada bilmeyerek engellemiş yada e-posta ayarlarınızla değişiklikler yapmış olabilirsiniz. Size bu gönderilerin ulaşmamasının nedeninin bu olabileceğini düşünüyoruz.

İyi oyunlar dilerim.

8. CMF-CMF2

Dediğiniz her şeyi yaptım ama her şey olması gereken gibi.Şifre değişim ve ödeme onay geri mesajları geliyor sanırım sadece ticket ile problem yaşıyorum dediğiniz şeyleri yaptım.Ayarlar aynı çünkü değişmiş olsaydı diğer ödeme onay vb mesajları da gelmezdi umarım suppor tarafından uzaktan çözülür Destek için teşekkürler

9. Beta

Merhaba CMF-CMF2,

Biz teşekkür ederiz. Ödeme ve şifre değişim e-postalarını alıp sadece destek ekibinden gelen cevapları almakta sorun yaşıyorsanız muhtemelen sorun e-posta kaynaklıdır. Kara liste v.b bir durum söz konusu olsaydı bu e-postaların hiçbirini alamazdınız. Yukarıdaki e-posta ayarları başlığını adlı konuda bu e-posta adresi belirtilmektedir. Bigpoint üzerinden gelen e-posta adreslerini güvenli gönderilenlere ekleyip tekrar deneyiniz. Hala sorun yaşarsanız e-posta değişimi yapmayı deneyebilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

10. CMF-CMF2

Merhaba iyi günler 1ay önce ticket attığım zaman cevap gelmiyordu bunu e posta değiştirerek düzelmiştim yeni e postamla 4 kere farklı konularda ticket atıktan sonra 5.ticketımın cevabı hala gelmedi.Yeni e posta ile 4 kere size ulaşmıştım farklı konular hakkında orada problem olmadı.
    5.Kez ticket attığım zaman 5.gönderimi 6gün önce size yolladım 2/3 gün iş günü diyor ama hala cevap gelmedi.Tüm oyuncular için önemli bir konu hakkında yazmıştım Giş kurallarını ihlal eden biri hakkında ama hala cevap gelmedi 6 gün oldu

11. ölüm741

ölüm741 Forum Greenhorn

Merhaba,

Son zamanlarda Drakensang Online'daki marketin döviz biriminin değiştiğini fark ettim. Önceki işlemlerimde Türk Lirası kullanıyordum, ancak son satın alımlardan sonra market Sterling (GBP) olarak güncellendi.

Bu değişikliğin nedeni hakkında bilgi almak istiyorum. Ödeme işlemi sırasında Revolut kartı kullandım ve bu kartın döviz biriminin etkisi olup olmadığını merak ediyorum. Marketin döviz biriminin tekrar Türk Lirası'na döndürülmesi mümkün mü?

Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

İyi çalışmalar.