Takılı kaldığım görevler

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by CHAS3R, Nov 2, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. CHAS3R

CHAS3R Forum Apprentice

Oyuna steam üzerinden yeni başladım ve görev yaparak ilerliyorum
    Bulduğum ve takılı kaldığım bir kaç nokta var
    1.Yeşil olan yani tezgah görevlerini en son yapmak için yapmadım öylece devam
    ettim bi kaçtanesini denemek için npclerden aldım ve iptal ettim iptal ettiğimde
    geri npcye dönmedi ve görev kayboldu
    2.Ölümün derinliklerinde 5/6 Bak NPC nin verdiği görev dokuzuncu katta khamisi
    öldür diyor fakat 9.katta khamis yok bi türlü bulamıyorum.
    3.LorTac'ta cüce keşif kampında Maberoş'un verdiği görev Simya İçin 3/3 durgun su
    koyunda ejder kaplumbağa topla diyor öyle birşey bulamadım yapamıyorum
    4.Cardhun mapında verilen görevlerin loot oranları okadar düşükki düşmüyor gibi
    birşey 20 tane nesne istiyor 1 saate 5 tane zor kasıyoruz çok saçma
    5.50seviye olduğumda bana bir büyülü parşomen verdi ve ne işe yaradığını hala
    anlayamadım?

2. Xequarth

Xequarth Forum Apprentice

1- crafting görevlerinde bir sıkıntı var. bir sürü benzer başlık gördüm ama çözümü bilmiyorum.
    2- khamis çıkana kadar aynı katta sürekli gezmen gerekiyor. ben de 4-5 tur aynı katı temizledikten sonra bulabilmiştim.
    3- yumurta toplama questi için şu sayfanın en altında bir görsel var. oradan yerlerine bakabilirsin: https://drakensangonline.fandom.com/wiki/For_Alchemy
    4- evet, bazı quest itemlarıın drop'u çok düşük. ben bazılarını direkt pas geçtim.
    5- o parşomen eskiden direkt cardhun'a atıyormuş seni. artık senbu'yu kesip ara dünyayı öyle açıyorsun.

CHAS3R likes this.
  3. CHAS3R

CHAS3R Forum Apprentice

Mükemmel bir detaysın , çok teşekkür ederim :)