Tavsiye ve Önerilerinizi Bekliyorum

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Tacus, Jul 22, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Tacus

Tacus Forum Greenhorn

öncelikle herkese merhaba oyuna birkaç gün önce kayıt oldum Werian sunucusunda çember büyücüsü hesabı açtım kullanıcı ismim: Tacus eskiden oyunu biraz oynamıştım ama çok değişmiş şimdi de o kadar çok vaktim olmuyor ama keyfine oynamak istiyorum şuan 26 seviyeyim ilk hedefim 100 level olmak pre üyelik almadım biraz andermant aldım 20k andermantım var

Bu anderleri nereye harcayayım mücevher almak mantıklı mı ? Mantıklıysa hangi mücevherlere yöneleyim büyücü için en iyileri hangileri

Çember büyücü karakterinde en fazla nelere dikkat etmem gerek pek bilgim yok

Çember büyücü yetenek kısmında hangi skilleri önerirsiniz hangi yetenekleri geliştireyim?

Bilgi kısmı daha açılmadı büyücü karakteri için bilgi kısmında nelere önem vermeliyim?

Büyük asa kullanmak mi mantıklı yoksa küre ve kitap şeklinde kullanmak mi mantıklı?

Direnç mücevherlerinde tüm dirençler için ve ayrı ayrı ateş buz ander zehir dirençleri için taşlar gelmiş bunları nasıl kurgulayayım büyücü için hangisi daha önemlidir ben şuanda ateş buz ander tarzı mücevherleri toz haline getirip tüm dirençlere + veren mücevheri kasıyorum doğru mu yanlış mı ?

Yardımcı olan olursa teşekkür ederim werianda oynayan destek olmak isteyenler kullanıcı adı yazarsa iletişime gecebilirim iyi günler...

Last edited: Jul 22, 2024