Technická podpora - změna emailu

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Beziciterc, Sep 17, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Beziciterc

    Beziciterc Forum Apprentice

    Zdravím,
    dotaz se týka změny registračního emailu na účtě.
    Již delší dobu nemám přístup na svůj minulý email z důvodu dvoufazového ověření kde je mi zasílán kod k přihlášení na email,jelikož jsem číslo v minulosti ztratil a již si ho nepamatji tak se na email nedostanu.Dále i do nastavení pro přihlášení přes záložní email na který mi měl být zaslán odkaz abych se nalogoval na tento email nefunguje.

    Dotaz zní - Jak si zde mohu změnit tento registrační email aby mi chodily opět nějake zprávy na můj nový email.

    PS: vím kde je zde změna emailu na účtě , zkoušel jsem , na druhém bodě již nelze prokračovat viz: odst1. děkuji
    S pozdravem
     
  2. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Ahoj, máš možnosť požiadať o zmenu mailu aj mauálne cez podporu a to takto:
    • prihlás sa do svojho účtu cez www.drakensang.com
    • a následne daj kontaktovať podporu.
    • popíš svoj problém a nezabudni pre urýchlenie napísať aj mail adresu kde bol účet registrovaný.
    • Ďalšie informácie doručíš podpore podla pravidiel ktoré budú napísané v odpovedi.
     
  3. Beziciterc

    Beziciterc Forum Apprentice

    Supr děkuji vyzkouším