Tegan Derisi Düşmüyor

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Türkeri, Jul 29, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Türkeri

Türkeri Forum Greenhorn

Tegan'dan düşürülen palto yapmaya yarayan itemin drobu hakkında bir bilgi var mı? 3k dan fazla hüner anahtarı harcadım c1 de bir türlü düşüremedim bu itemi nasıl elde edecez biz. Bu kadar leş bir drob oranı olamaz.

2. Laviηia

Laviηia Regular

Kaybedenler kulübüne hoşgeldin :D

Last edited: Jul 29, 2020
  3. uurcanarda

uurcanarda Forum Greenhorn

o palto için kesmeyeceksin zaten o tatlış teganı... bitki ve hammadde için kes ben şahsen öyle yapıyorum zira böyle yapmasam böyle düşünmeden çıldırırım neden diye sorucak olursan benimle beraber başlayıp benim üzerime 2. hatta 3. paltoyu düşürenler oldu bir arkadaşa benimle keserken düştü yani demem o ki sen ileride kraliyet taşlarını yükseltirken lazım olucak olan bitki ve hammadde toplamak içinn kes teganı bir bakmışuz bir gün düşmüş o zaman daha az sancılı ve daha rahat bir süreç geçirmiş oluruz... sevgiler...

Laviηia likes this.
  4. kimliksizxx

kimliksizxx Forum Greenhorn

Topluluk sikkelerinde 500 paraya satılıyo sanırım ben 2 adet düşürdün tegandan şansa tabi ama 1 hafta uğraştım aralıksız sabah akşam tegandan cıkmadım değdimi derseniz mod10 cektim paltoyu 6k kritik 3k yı gecik dmg verdi alınmalı ve düşürülmeli kesinlikle

5. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @kimliksizxx,

Belirttiğiniz nesne Topluluk Sikkeleriyle alışveriş yapabileceğimiz Jesse O'Barker adlı satıcıdan kaldırılmıştır.

Saygılarımızla, iyi günler dileriz.

Beta likes this.
  6. Grunges

Grunges Forum Apprentice

Tamamen mi kaldırıldı yoksa ara ara gelecek mi?

7. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @Grunges,

Geri dönüşünüz için teşekkürler. Belirtilen nesnenin gelip gelmeyeceği henüz kesin olmamakla birlikte gelme ihtimali karşısında sizlere bildireceğimizi belirtmek isterim.

Saygılarımızla, iyi günler dileriz.

Share This Page