Testserver Test Server

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nebula, Sep 1, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Tak že by se to dnes už dostalo na test, když je ten pátek třináctého?
     
  2. mad.max

    mad.max Regular

    Nedostane možno v pondelok alebo utorok....
     
  3. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Aha. Zajímavé.
     
  4. Raywe

    Raywe Junior Expert

    Podľa najnovších informácií ako Jesse povedal na streame, tak sa to znova posúva a termín by mal byť začiatok týždňa (pondelok, utorok alebo streda).
     
  5. madaddy1

    madaddy1 Forum Greenhorn

    Asi uz se aktualizuje :) Test server je nedostupny
     
  6. kloudi

    kloudi Junior Expert

    Po dlouhé době jsem se pokusila přihlásit na testserver, po dvou dnech se mi to povedlo a nestačím zírat. Co to zase peovedli za změny? Je to hnus. itemy barevně strašné, nedá se poznat, který je jaký, jedině přesunutím kurzoru na ně, zmizli sloty na zasazení run, nejde mi skládat šutry, vypisuje mi to nějakou hlášku o runových cetkách - vůbec netuším o co jde. A po chvíli mi hra stejně spadla a už se zase nemůžu dostat na server. Je to celé čím dál horší. Jestli to má takhle vypadat na ostrém serveru, pak definitivní sbohem téhle původně skvělé hře, na tyhle neustálé rádoby vylepšování fakt nemám nervy.
     
  7. OptimusPrime

    OptimusPrime Active Author

    čuss,mam problem sa prihlasit na test,furt tam piše hlašku o jave,čital som to tu niekde a urobil ako bolo pisane a stale to nejde,velmi rad by tam kukol .skušal som aj cez klienta bolo pisane že to ide,podla navodu a tiez nič,kde robim chybu?