Unique Gear Thread for DK's.

Discussion in 'General Archive' started by Callisto, Nov 27, 2013.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BloodFing

BloodFing Forum Greenhorn

olá, alguem poderia me ajudar com uma missão, na identificação da mensagem diz que eu preciso levar sacos de farinha para um carinha lá, ai eu ativo o GPS pra indicar onde tenho que ir, mais quando chego la e clico para conversar com o cara, não conclui a missão

https://prnt.sc/mzezxlKotYdY não estou conseguindo concluir a missão que ta marcada em vermelho, poderiam me ajudar

2. can1104

can1104 Forum Greenhorn

100 lele kastım bütün görevleri yaptım haritaları geziyorum her gördüğümü yapıyorum .hiç görev kalmadı ama hala hiraja görevi gelmedi .çöle gidemiyorum yardımcı olur msuunuz ??

3. Jedarail

Jedarail Forum Apprentice

Oyunda harita değişiklikleri sırasında ekran uzun süre takılıyor. Ben dahil bir çok kişi bu sorunu yaşamak lütfen biri çözsün.ekran yapısı

4. Jedarail

Jedarail Forum Apprentice

Oyunda harita değişiklikleri sırasında ekran uzun süre takılıyor. Ben dahil bir çok kişi bu sorunu yaşamak lütfen biri çözsün.ekran yapısı