Werian Pvp sorunu

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by senalida78, Jan 11, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. terq1

terq1 Someday Author

yes. haklısın abi.

Last edited: Jan 16, 2023
  2. CeSuYa

CeSuYa Forum Apprentice

Ölü serverde pvpye yan hesap sokup şöhret kasma zahmetine giriyorsun; suçlu olduğun halde ''ama onlar da yapıyorlar'' diye foruma ağlıyorsun, üstüne yeni hesaplar açıp forumda kendini savunuyorsun. Nasıl bi işsizsin sen. İyi ki ban yemişsin şimdi git yapacak daha iyi bir şey bul.

terq1 likes this.
  3. senalida78

senalida78 Forum Apprentice

Böyle bir şeyin olduğunu nasıl %100 ifade edebiliyorsun? kendi ağzınla itiraf ediyorsun sizin gibi illegal pvp yapan oyuncular yüzünden bizim gibi emek vererek kasan oyuncular ceza alıyor kendi ağzınla itiraf ediyorsun sizin gibi oyuncular yüzünden bizim gibi günahsız emek veren oyuncular ceza alıyor.Adminlere sesleniyorum görün bunlar gibi insanları günahsız olduğumuzu bir kere daha anlayın bunların yaptıkları (şeytanın aklına gelmez).Bir insana iftira atarken elinizde kanıt olmamasına rağmen utanmıyor musunuz? herkesi kendiniz ile karıştırmayın.Adminlere tekrar sesleniyorum bu arkadaşa ve onun gibilere sessiz kalmayın suçsuz olan ben ceza alan ben suçlu olanlar onlar ama gayet rahat geziyorlar.

4. CeSuYa

CeSuYa Forum Apprentice

Böyle bir şeyi %100 ifade edebiliyorum çünkü werianda pvp gelmiyor. Dolayısıyla sizin gibi emek vererek kasan oyuncular o şöhretleri nasıl kasıyor hepimiz biliyoruz. Bir de gerçekten çok garip bi herifsin. Yazdıklarımdan benim illegal pvp yaptığımı çıkarmışsın. Suçluluk psikolojisi mi acaba? Cidden yazık sana.

5. senalida78

sen ne saçmalıyorsun ya kendin bug nasıl yapilir örneğini veriyorsun tabiki seni suçlayacağım ben burda haksız yere alın terimle kastığım pvp şöhret nişanlarım yüzünden ceza aldım sen ne anlatıyorsun boş boş konuşup hem gel bugu anlat hemde suçlanınca üzerindeki çamuru tekrar biz günahsızlara at sizin gibiler yüzünden şuan burda adalet arıyoruz..

6. Wjncenzo

Wjncenzo Forum Apprentice

adminler nerde ya bu GİŞ kurallarını ihlal edenleri görseler keşke senalida üstadım size katılıyorum ve seni canı gönülden destekliyorum

7. CeSuYa

CeSuYa Forum Apprentice

Valla ne dersem diyim sen kendi istediğin gibi anlayacaksın. Bug nasıl yapılır örneğini veriyorsun diyorsun, bu bugu yapan yapmayan herkes biliyor. Werian gibi 1v1in zor geldiği serverde o kadar şöhret kasan biri nasıl kasmıştır acaba dimi? Bi düşününce akla bir fikir geliyor ki sen de bunu çok iyi biliyorsun. Neyse birkaç hesap daha açıp savun kendini ki sen alışkınsındır hem oyunda hem forumda başka hesapları devreye sokup faydalanmayı. Ağla dur bakalım sonuç değişmeyecek. Ne halt yediğin gayet belli.

8. senalida78

ben bu oyunu senin gibi tek başıma oynamıyorum loncamız gayet kalabalık ve aktif farm ve pvp savaşlarını seven bir lonca oyuzden pvp yapabiliyoruz sen bu oyunu tek başına oynayıp başarısız olan bir oyuncusun belliki oyuzden iki gündür bana ver arkadaşlarıma çamur atıyorsun burası tartişma yeri değil fikirlerimizi ve uğradığımız haksızlıkları adminlere belirtme yeri çocuk gibi kavga etmek istiyorsun anlaşılan sana bol şans yaptığın şeylerinde herkes farkında bu oyunda senin gibiler oldukca bizler haksız yere ceza almaya devam edeceğiz

9. __PuRFeDa__

__PuRFeDa__ Forum Greenhorn

Senalida78 kardeşim söyleyeceklerimi yanlış anlama ama, Şu haksız banlanma olayları imkansız. Çünkü şöyle banlanmışsındır;
    Oyunda bariz bir şekilde illegal olarak birden fazla hesap açıp, pvp'de sürekli kendin ile eşleştirerek haksız kazanç sağlamışsındır. Ve günlük ne kadar kazandığın farketmez. Eğer birisi senden şüphelenir ve ss alıp supporta ticket atar ise, İlgili departmandaki yetkili arkadaşlar senin hesabına yönelik inceleme başlatır. Misal veriyorum IP adresin üzerinden kaç hesap açılmış, hangi hareketlerde bulunmuşsun,kaç maç aynı karakterler birbirine denk gelmiş felan.LOG denen kayıt defteri gibi birşey var. Tam hakim değilim ama oyundaki herşey orada kayıtlı oluyor. Misal itemini yanlışlıkla sildiğinde supporta yazarsan iade edebiliyorlar, neden? Çünkü kayıtlara bakıyorlar. Bu da aynı şekil :D Bunları kontrol etmek inanki yetkili ekipler için çocuk oyuncağı :D O yüzden hiiiiiç gelip forumda haksız yere banlanmışım ayaklarına yatma. Loncam ile giriyorum ayaklarını da geç. Aklı başında olan hiçkimse bu numaralara inanmaz şahsen. En basidinden dediğim gibi oyundaki her hareketin LOG'da kayıt altına alınıyor.

10. __PuRFeDa__

Hatta iftira atmak istemiyorum ama üstteki arkadaşımızın dediği gibi farklı hesaplardan foruma yazıyorsan yazma :D Totolarıyla gülerler çünkü aynı IP adresinde olduğun gözüküyor. Umarım açılır banın :) İyi oyunlar.

11. senalida78

Bu tarz şeyleri iyi biliyorsanız sanırsam.İnsanlara iftira atıyorsunuz kişi kendinden bilirmiş işi.İnşallah bu yazdıklarını adminler de görür.

12. __PuRFeDa__

Kardeşim sürekli aynı yazıları yazmayı bırak. Ben sana ''eğer yazıyor isen yazma'' diye bir cümle kurmuşum? İlk önce okumayı, sonra anlamayı ve sonrasında düşünmeye çalış. Evet bu tarz şeyleri iyi biliyorum çünkü çok eskiden beri yapılan birşey bu? Pvpye yeni adapte olmuş birisisin sanırsam. Çünkü 40 levelden beri yapılan birşey bu. Bunu bilmeye gerek bile yok, 10 yaşındaki çocuğun bile aklına gelir bu :D Ve bunu bilmem yaptığım anlamına gelmiyor. Burada ağlayacağınıza 1 ay sonra hesabınız açıldığında birdaha haksız kazanç elde etmezsiniz olur biter :) Neticede o kadar şöhreti ''Werian'' serverinde her ne kadar tasvip etmesem de ancak 1 ayda kasabilirsiniz :D Haydi iyi günler dilerim ''Haksız yere banlanmış'' arkadaşım ;)

terq1 and CeSuYa like this.
  13. CeSuYa

CeSuYa Forum Apprentice

Beyefendi gayet iyi anlıyor ama işine gelmiyor işte. Hep aynı şeyleri yazıp duruyor. Eminim şimdi ikimizin bug yaptığını ve ona karşı birleştiğimizi iddia edip yine mağdura yatar. Baya tuhaf bi arkadaş bu. Banı açıldığında yine ''emeğiyle'' pvpsini yapar bu sefer perma yeyince kendisinin pek akıllı olmadığını ve karşısındakilerin de aptal olmadığını anlar. Yani umarım anlar.

terq1 likes this.
  14. senalida78

Ceza süresini nerden biliyorsun sen serverde insanları şikayet edip haksız yere ceza aldıranda birisin belliki ceza süremi nerden biliyorsun seni kim koruyor? Ortalık karıştırma derdinde olan birisin yeterince belli ediyorsun.. Biz buraya sorunlarımızı belirtiyoruz sizin gibi sorun çıkarmaya çalışmıyoruz!

15. senalida78

Zaten siz ikinizin yaptığı bug yorumlarından anlayan anlamıştır kimin illegal drakensang online ile uğraştığını merak etmeyin görevliler bu hareketlerinizi eminim izliyordur..

16. __PuRFeDa__

Kardeşim ya yaşın küçük veya aklında problem var. Aç biraz GIŞ kurallarını oku veyahut forumda resmi kuralları oku ne kadar süre yiyeceğini az çok tahmin edebilirsin zaten :) İstersen kışkırtma niteliğinde bir cümle kuran arkadaş var ise ss alıp supporta atar isen anında geri bildirim sağlıyorlar. Cezai işlem uygulanıyor. Fakat sen son 5 yorumunun hiçbirinde bug yaptığını inkar etmeyip konuyu saptırmaya çalışıyorsun sadece :D Aynen böyle devam et :D Görevliler neyi izliyor onu da anlamış değilim :D Sonuçta burada banlanıp da ağlayan ben değil ''SEN'' ;) İnsanları şikayet ettiğim felan yok mail geçmişimi de gösterebilirim. Forumda ayda yılda bir girer bakınırım fakat senin bu postun gözüme takıldı :) Kimsenin ortalığı karıştırdığı yok. Ekstradan yeni hesap açıp kendi postunu destekleyen sensin ve bunu haksız kazanç elde ettiğin zaman banlandın diye yapıyorsun. İnsanda biraz zekâ olur kardeşim. Hakaret etmeden burada sana güzelce açıklama yapıyoruz. Sen millete kendi yaptığın pisliği atıyorsun :D

17. __PuRFeDa__

Benim şuanda oyundaki hesabım max'a yakın fakat pvp rütbem gayretli acemi :D Nick de verebilirim oyuna gelirsen görebilirsin :D Werianda pvp dahi gelmez iken senin gibi illegal yollar ile pvp kasmasını da 2 günde kara mareşali yapmasını da bilirim merak etme :D Suçluluk psikolojisi ile başkalarına suç atacağına ilk önce hatalarına bir bak. Şu anda bu attığın ''reply'' bir oyun sorunu değil. Yaptığın yanlış yüzünden hakedilmiş bir cezadan başka birşey değil :D Neyse gerçi yazdıklarımın çoğunu idrak edememişsindir büyük ihtimal. Buraya kadar okuduysan helal olsun ufkun açılmıştır umarım :) Ha sana son bir abi tavsiyesi, Bir sonraki süreli değil kalıcı uzaklaştırma olur bilgin olsun :D Haydi selametle mazlum kardeşim..

18. senalida78

Saçma fikirleriniz size kalsın.Kendiniz ifade ediyorsunuz gayretli acemi rütbesindeyim diye sizi küçümsemek istemiyorum ama oyunun en kötü rütbesine sahipsiniz ve pvp hakkında bilginiz de zayıf bu bunu gösteriyor.3 farklı opale sahibim ve birçok direnç taşları da buna dahil yaklaşık 10M tozumu pvp için harcadım hangi tank bunu yapardı? 10M toz biriktirip eğer pvp buildi için harcayabilirseniz sizin düşüncelerinizi ciddiye alacağım onun dışında pvp bilginiz 0 olduğu açık belli ve bu zayıflığınız çenenize vurmuş bulunmakta kıskançlık da bunun üstüne birikmiş sanırsam.Hayatın her noktasında birini eleştirirseniz veya iftira atıyorsanız o konunun ehli olmalısınız :) Rütbenizi geliştirmeden veya pvp build taşlarını üretmediğiniz sürece komik durumdasınız 0 bilgi ama bilmişlik üst seviyede...

19. Thunderbolt_TR

Thunderbolt_TR Active Author

Bu oyunda pvp yapmayıp pvp nin kitabını yazacak öyle oyuncular var ki sizin gibi burada boş boş konuşmaya girmezler. Ayrıca size farklı bir tavsiyede bulunayım burada istediğiniz kadar ağlayın zırlayın istediğinizi yazın sonuç değişmeyecek, çünkü burada sizi umursayacak veya dikkate alacak bir kişi bile yok. Sorununuzu çözebilecek tek makam genel merkez onlarda zaten sizin cezanızı kesmiş ama hala ısrar ediyorsunuz ve bu ısrarınızın sonucu da belli yakında görürsünüz zaten aynen böyle devam ederseniz... Türk yetkililer bile bir sorun olduğunda topu genel merkeze atıyorken burada boşu boşuna yazıp duruyorsunuz, büyük zaman kaybı...

20. __PuRFeDa__

Pvp hakkında bilgimin zayıf olduğunu söylemedim sana :D Egonu mu tatmin etmeye çalışıyorsun bilmem fakat, 50-55Lv zamanlarında oynadığım cüce ile senin gibi övünenleri çok yere gömmüşlüğüm var bilgin olsun. İkinci olarak da, Cüce sıktığı için yeni hesap açıp başka karakter kastığımdan gayretli acemi şuanda hesap.2 Hesabımda toplam kastığım toz emin ol 2'ye katlar hesabındaki tozları :D Oynamayı veya pvp hakkında bilgimin olmamasından değil, Pvp hem gelmiyor hem de oyunun pvp dengelemesi kötü, zevk vermeyen birşeyi neden oynayayım?. Emin ol şuanda o egonu oyunda çökertirdim de uğraşmama değmezsin. :) Ve ayrı olarak söylemek isterim, Şu anda o çok övündüğün 10m toz muhabbetini millete yapma. 1 Haftalık yövmesine bakıyor insanların :) Asosyal olma aklını başına al. Bu sözlerim sana yetmiştir umarım :)