Werian Pvp sorunu

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by senalida78, Jan 11, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. senalida78

senalida78 Forum Apprentice

Kimsenin kimseyi küçümsediği yok.Gayretli acemi rütbesi oyunun en kötü rütbelerindendir ve siz buna sahipsiniz pvp hakkında bana yorum yapma hakkına sahip değilsin bu bir.Pvp taşların olmadan seni ciddiye almıyorum bu da iki.Pvp gayet dengeli pvp oynayamamanız sizin beceriksizliğinden kaynaklıyor gayretli acemi rütbesine sahip olmanız da bunu kanıtlıyor.10M tozu dükkandan satın alabilirsin istersen 30M toz al gerçek para karşılığında pvp taşlarını yapabilirsin ama 'Gayretli acemi' olduğun için pvpde başarısızlığınızı paranızla parlak toz almanız da kapatmaz... belli bir düzeyde oyunculuk becerisine sahip olmalı sınız o da sizde 'Gayretli Acemi' olduğunuz için parlak toz satın almanız yeterli olmayabilir.

Last edited: Jan 19, 2023
  2. __PuRFeDa__

__PuRFeDa__ Forum Greenhorn

Abicim kafanda sorun var heralde :D 2. hesabım gayretli acemi diyorum anlamıyosun. Cücemin rütbesi büyük mareşal olacak 500k şöhret sonra? Kimi ezmeye çalışıyosun olum sen :D Konuşacak cümle kuramayınca buradan mı saldırıyosun ahaha :D Birde özellikle vurguluyor en kötü rütbe diye :D Senin illegal yolla çıkmaya çalıştıgın rütbelere ben emeğim ile çıktım neyi anlatıyosun sen :D Hala ezmeye çalışıyor birde yazık kafana ya. Kafayı yemişsin şu oyunla. Git biraz sosyalleş,arkadaş edin hayatını yaşa biraz asosyal olma. Daha da yazmıyıcam sana harbiden güldürdün beni ahaha :D

3. senalida78

senalida78 Forum Apprentice

Asıl gülünç duruma düşen sensin.Pvp konusundaki becerisizliğini parlak toz satın alarak düzeltebileceğini düşünüyorsun ister 10M toz al ister 100M toz al anca yeter beceriksizsin pvp için hiçbir şey yapamazsın.Pvp konusunda bilgin 0 bu konu hakkında daha fazla konuşursan seni ciddiye almayacağım :D Senin tüm hesaplarında bulunan parlak tozların yaklaşık en az 10 katına sahibim sadece 4 gün etkinlik yaparak elde ettim siz de kudurmaya devam edin :D Pvpde başarı sağlayamayıp pvpde başarılı olan oyuncuları kıskanmaya devam edin :D

4. Womanizer

Womanizer Junior Expert

Başımdan geçen bir olayı anlatayım. Heredur serverinde uzun süre oynayıp pvp yaptıktan ve kara mareşaline kadar yükseldikten sonra sanırım 2017 de fevri bir karar ile karakteri silip oyunu bırakmıştım. Uzun bir zaman sonra geçen sene bahar aylarında oyuna yeniden döneyim dedim. Girdim, karakteri açıp 100 levele 2 3 günde ulaştım ve başladım çarı kasma çalışmalarına. Loncaya girersem faydası olur deyip eski bir arkadaşın tavsiyesi ile bir loncaya girdim. Loncaya girdiğimin ikinci gününde ''çayıra gel pişt aloo çayıra gel çayıra'' mesajları aldım. Vardır bir hikmeti deyip çayıra gittim, baktım toplanmış herkes birbirini çatır çutur kesiyor. Ne oluyor derken 5 defa keserek puan alınıyormuş. Rütbe ve pvp puanı ile işim yok deyince ''olsun sen dur kessinler sonra çıkarsın'' dediler. İyi vardır bir hikmeti deyip o gün sanırım 15 kişi tarafından beşer defa doğrandım. İşim gereği gece geç saatlerde oyuna girebildiğim için etkinlik olan bir gece oyundayken ''gel 1v1 atalım'' diye bir mesaj daha aldım. Pvp ile işim yok desem de ''sen loncada değil misin, yardımcı olsana'' gibisinden sözler işitince arkadaş hatırıdır deyip peki deyip girdim. 1 saat kadar yaklaşık 25-30 kere pvp de hareketsiz kalıp o cüce dişi karakteri olan kişiye bilerek yenildim. Birkaç sefer 5v5 bayrak savaşlarına girdiğimde de harita içinde pek çok çarın hareketsiz durduğunu gördüm. Çarı geliştirme amacı ile girdiğim loncada sıfır yardım alıp sürekli dayak yediğimi görünce teşekkür edip çıktım ve loncasız oynuyorum yaklaşık 4 5 aydır. Kimse kimseyi kandırmasın, şu an Werian serverinde pvp diye bir durum yok. Pvp yapanlar ya arkadaş ya da loncadaş olan kişiler ve yapılan pvplerin %80 90ı sağlıklı pvpler değil. Eskiden pvpler zevkli olurdu ve oynarken keyif alınırdı. Ayrıca şu anki oynanan oyunda rütbenin ne işe yaradığını da halen çözebilmiş değilim. Hadi eskiden haritalarda imha özü takıp patlayarak farm yapmak için pvp yapar, rütbe kasardık ta şimdi kendi kanaatimce rütbenin hiç bir esprisi yok. Günlükte iyi bir taş gelirse ve üşenmezsem maç sayısını seçerek girip saldırmadan maçı tamamlayıp çıkmak için bazen saatlerce bekliyorum pvp gelsin diye. Yorumları okuyunca niyeyse aklıma Mesnevi'den kuyruğu dik tutan fare hikayesi geldi ;)
    Ve tekrar ediyorum günde 1m şöhret!!!! Woaaawww gayet başarılı :cool: