Yeni Oyuncuyum Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by emnatmaca, Dec 24, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. emnatmaca

emnatmaca Forum Greenhorn

Merhaba oyuna yeni başladım bi kaç sene önce kısa bi süre oynamıştım. Şuan büyücü oynuyorum 19 lvlim. Daha önceden eşyalar yükseltilebiliyodu şimdi yeni güncelleme gelmiş herşey değişmiş galiba. Bazı konuları okudum ama hiç birşey anlamadım. Genelde pve ağırlıklı oynuyorum. ne yapmam gerekiyo. nasıl eşyalar dizmeliyim nasıl taşlar takmalıyım nasıl hasarımı yükseltebilirim. harita zorluklarına girdiğimde nasıl zorlanmam. eşyaları nasıl yükseltebilirim. büyücü hangi silahı kullanmalı gibi temel bilgiler rica ediyorum.

2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @emnatmaca,

Öncelikle hoşgeldiniz. Karakter sınıfınız başlangıç aşamalarında biraz kırılgandır. Bu açığı grup arayarak ya da tek el silah kullanıp yan elinize küre alarak kapatabilirsiniz. Önceliğinizi 100. seviyeye ulaşmaya vermelisiniz. 55. seviyeye kadar nasıl seviye atlayabileceğinize dair bir rehberimiz bulunmaktadır. Dilerseniz buradan o konumuzu inceleyebilirsiniz.

Son gelen güncelleme ile birlikte oyun grupla oynamaya daha çok ihtiyaç duydurdu bizi. Sizin seviyenizde olan oyuncularla grup kurabilir, bir loncaya katılarak onlardan da yardım alabilirsiniz.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.