Yeni yama gecikmesi

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Noblexenon, Nov 30, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Noblexenon

Noblexenon Forum Apprentice

Açıklama güzel '' Kabul edilemez miktarda hatalar '' ilk erteleme ne içindi peki ? Ne için oynuyoruz biz bu oyunu ? Ne için para yatırıyoruz ? Hatalar demişsiniz. oyuncular dragan bugunu farkettiklerinde dünyaları haksız yere kazandılar. Çoğu oyuncunun emekleri heba oldu . Hesapların engellendiğini söylediniz. Ama çoğu oyuncunun bugu kullandığından emin olduğu hesapları hala görüyoruz. Siz bu açıklamaları ardı ardına yaptıkdan sonra sırf bu açıkları bulmak için uğraşan oyuncular olacaktır. ( Bu bir geri bildirim değildir lütfen bu postu taşımayınız )

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  2. sibano

sibano Padavan

Oyuncular bug'dan dolayı forumlarda yazı yazmasa belki bir kaç kişi banlatmaışlardır onlar bile ban yemezlerdi diye düşünüyorum.
    izlediğim videolarda karakterlerde okadar fazla kraliyet taşı varki saymaya kalsak biraz süre alır , hepsi emekçi mi bunların ? düşünmüyorum
    halen elini kolunu sallıyarak gezen çok oyuncu vardır. Bug'un oldugunu event varken keşfettim denedim oluyordu da
    bir kaç parça elde ettim bugla fakat düşündüm onca insan oynuyor bunların hakkına girmeyeyim diye fazlasıyla yere atmıştım.
    benim gibi azda bigpoint düşünse bugcu hesaplar kökten biterdi diye düşünüyorum.
    Güncelleme konusunda ise tadı kaçtı gayri :)