Yere düşen eşyayı görememek

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by #medusa, Aug 10, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. #medusa

#medusa Someday Author

şahsen sandık falan açarken ne farmladığımı bilmiyorum ben. etkinlikte 6-7 tane otomatik toplanan materyal düşüyor ama bir tanesini bile zor okuyabiliyorum ,hemen kayboluyor.
    çok komik bir durum . acilen bir çare bulunması gerek.

artık seafight'taki gibi seyir defteri mi olur, başka bir şey mi olur bilemem.

Laviηia and buzmavi501 like this.
  2. buzmavi501

buzmavi501 Forum Apprentice

Sohbet baloncuğunun o taraflarda toplanan eşyalar listesi olsa fena olmaz

3. Laviηia

Laviηia Regular

Aynen sohbete yeni bir sekme ekleyip, otomatik toplanan nesneler orada yazsa çok iyi olur. Farmlarımızın bereketi kaçtı.

SirCJUNE likes this.
  4. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @#medusa,

Güzel bir öneri. Fikirleriniz için teşekkür ederiz.

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

enesx1234 and Laviηia like this.
  5. Laviηia

Laviηia Regular

Hayır. Aynı öneriyi bende yaptım cevap geldi. Teşekkür edildi, iletileceği söylendi. @Beta ilgilendi konuyla. Tekrar konusu geçtiği için bende ekleme yapayım dedim. Modlara bulaşmayı bırakın artık. Bu insanlar sadece forumun düzeni için buradalar. Sanki etkinliği yapan onlar, drop oranlarını ayarlayan onlar, oyunu berbat eden onlarmış gibi saydırıyosunuz. Sadece senin bu yazına bakarak değil, forumu sürekli takip eden biri olarak konuşuyorum, sözüm meclisten dışarı. He diceksiniz sanki foruma gerekli ilgiyi ayırıyolar. Konu açıyoruz cevap vermiyolar etmiyolar. Bu insanlar gönüllülükle buradalar, o kadar. Yapmayın etmeyin zanla yazmayın yahu :D

enesx1234 and Beta like this.
  6. PLAKASIZ

PLAKASIZ Someday Author

:cool:

7. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @Laviηia,

Değerli görüşlerin için teşekkürler. Belirttiğin cümlelerde haklılık payın olduğunu tüm içtenliğimle belirtmek isterim. Bizler oyun içi etkinlikleri ve oranları ayarlayan insanlar değiliz. Oyuncularımızın deneyimlerini iyi ya da kötü gözetmeksizin çözüme götürmek, gerektiği yerde geliştirici ekibine bildirmek bizlerin görevi. Forum konusunda gerekli ilgiyi ve alakayı göstereceğimden şüpheniz olmasın.

Saygılarımızla, iyi geceler dileriz.

enesx1234 likes this.

Share This Page