Zaproszenie na mój kanał YouTube!

Discussion in 'Sekcja Polska' started by мasa_grimm, Oct 7, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. мasa_grimm

    мasa_grimm Forum Greenhorn

    Witajcie!

    Z racji tego, że wszystkich nas łączy co najmniej sympatią do Drakenka to chciałbym Was zaprosić do śledzenia mojego autorskiego kanału YouTube poświęconego relacjonowaniu tego co dzieje się w Świecie Dracanii

    Pod spodem wrzucę link do kanału, a także do najnowszego odcinka, który swoją premierę miał niecałą godzinę temu

    Do zobaczenia w DSO!
    Ave!


    ostatni odcinek


    mój kanał
    https://www.youtube.com/c/axo91
     
    Ennika likes this.
  2. Kernelly

    Kernelly Junior Expert

    Chyba już wiem kogo była grupa na liście grup w zakładce grup o nazwie Call_112_Masa xd
     
    мasa_grimm likes this.
  3. мasa_grimm

    мasa_grimm Forum Greenhorn

    I tak i nie. Z reguły nazywam grupę "997_better_call_masa", ale dobrze, że ktoś czyta to forum dyskusyjne xD
     
  4. Kernelly

    Kernelly Junior Expert

    Nie tylko czytam, ale i lubię się "wtrącać" ze szczerym rzetelnym zdaniem w tematach o których coś wiem. Cieszę się że dalej ktoś nagrywa materiały o Drakensangu dobrej jakości i to jeszcze Polak. Pozdrawiam :)
     
    мasa_grimm likes this.
  5. мasa_grimm

    мasa_grimm Forum Greenhorn

    Cieszę się, że się cieszysz Miło mi podwójnie, że w takich czeluściach da się odnaleźć jakieś bratnie dusze
     
    Kernelly likes this.
  6. Kernelly

    Kernelly Junior Expert

    No ba, weterani Drakensanga jednoczmy się!
     
    мasa_grimm likes this.
  7. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Hej Masa widziałem twój filmik odnośnie nowego CE. Nowe mapki to spoko rzecz ale czy są jakieś nowe przedmioty, sety, zwiększone maksymalne tiery kamieni czy run ? Coś co da mi robotę w grze na kolejne miesiące grania? Czy lipa jest totalna ? Bo tak jak patrzyłem na to co wrzucili na testowy to delikatnie mówiąc bida jakaś.
     
    Last edited: Nov 17, 2022
  8. мasa_grimm

    мasa_grimm Forum Greenhorn

    Hejo, hejo
    Na samym wstępie chciałbym Ci podziękować za to, że śledzisz moje poczynania na YT
    Co do samego CE to, według mojego, nieoficjalnego źródła informacji, otrzymaliśmy tylko mały skrawek tortu. Ogólnie na TS-ie nie ma teraz jakichś wodotrysków, ale możemy zauważyć, że na Maze of Blaze wypada nowy set, jednak nie posiadam żadnych szczegółów na jego temat. Otrzymaliśmy też nowego wierzchowca, którym jest lew.
    Zachęcam Cię do dołączenia do naszego disco, na którego forum wspólnie gromadzimy dostępne informacje jak i wymieniamy się spostrzeżeniami
     
    Glogi likes this.