246. Yama Hakkında

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Tholmania, Feb 2, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

mapte alınan olumsuz debufflar ben öldükten sonra silinmesi gerekmiyor muydu, ben mi yanlış biliyorum? öldüm dirildikten sonra debufflar devam ediyor.

geri bildirim olarak da şunu belirtmeliyim ki ;bu durumdan (alınan debufflardan) herkes şikayetçi gerçek zamanlı olarak süresi bitmiyor. haydi bunu suistimal edilmemesi adına oyuna relog olunduğunda silinsin bu debufflar demiyorum ama. ben oyundan çıktığımda yarım saat sonra oyuna tekrar girdiğimde bu debufflar silinmiş olmalı. merkeze iletirseniz sevinirim

Damm1tmaN, gameako3 and Nothanks! like this.
  2. Nothanks!

Nothanks! Someday Author

Kaldirmazlarsa bile gerçek zamanli olmali.

3. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba @aBDuLHaMiTHaN ve @Nothanks!

Debufflar gerçek zamanlı olarak sona ermemektedir. Oyundan çıkmanız ya da ölmeniz durumunda kalan süre durur ve yalnızca aktif olduğunuz süre içerisinde debuff geri sayımı devam eder. Konuyla ilgili geri bildiriminizi ilettik yakın zamanda debufflar üzerinde ufak da olsa bir değişiklik yapılmasını umuyoruz.

İyi eğlenceler dileriz.

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  4. gameako3

gameako3 Padavan

Herhangi bir yama notunda olmamasına rağmen birden oyuna eklenen herşeye bağışıklı mini bos ve ara dünya kapı bosları ile ilgili bir bilgi geldiyse paylabilir misiniz?
    • An issue where some of the champions stayed in rage mode all the time has been fixed
    • Nihayet hatayı düzeltiyorlar
    • Teşekkürler yine de

Last edited: Feb 17, 2021
  5. PASA61

PASA61 Someday Author

246 yamada bazı mini ve boslar bagışıklı zırh kırılaması zorlaştı bunu bildiklerine eminim ama duzeltmiyolar,

SORUN:

1-Her zAmanki gibi ilk 1 hafta drop iyi sonrası sil baştan aynı tas aynı hamam , garibim dso drop mudahale edemiyormuş, her karakaterin drop aynı yalanını tekrarlamaktan vazgeçmiyor (madem aynı gurupta bir karakter yuksek taş alırken digeri neden düşük alıyor eşittik hani ) biz bu yalanları cok duyduk.
    Bende demiyorumki hep item atsın hiç bir zaman ortası yok , run droplarınıda düşürmüşler 245 yamasına göre taş artırdı runu kıstılar :D:)

2- Yama geldikten sonra tezgahda yapılan bir eritme sonrası tezgah tapatıp actıgımızda eritme miktarı orda oluyor ve tekrar temizle dememiz gerekiyor, bu item aktardıktan sonrada aynı sıkıntı var.

3- bilindigi gibi yetenekler yine duzgun calışmıyor , okadar zormu bunu düzeltmek yetenek yapılıyor düzgun calışmıyor bu ansıl bir mantık neden zoman yetenegi yapıyorsun ben kullanamadıktan sonra .
    BİR yetenek dizilimi yapmışlar görsel amaçlı ama calışıyormu yok görüntü olsun yeter .

4- bilgi düşme drop yine kötü yine kötü ( yeni başlayan karakaterler hala düşünülmüyor) kimse oyuna başlamasın deniyor.
    oyundaki bilgi saçmalıgı kalkması gerekiyor bence

5- normal mapta acımasız modda kestigimiz mini boslar , amon cehennem moduyla aynı degerde gibi nasıl bir mantık çözemedim

6. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Sargonu kestikten sonra gizli oda lvli 41?

7. Damm1tmaN

Damm1tmaN Someday Author

55 lvl de stokladığım hp potlarının bir faydasını göremiyorum ölmemi birkaç saniye geciktiriyor o kadar. Öylede böylede geçemiyorum bu tür kapı bosslarını. Madem potları altın ile satmıyorlar ve pot olsada çok bir etkisi yok zaten o halde başka bir alternatif sunmaları lazım bize.

8. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Stundan kurtulsak kesilir o boss bi şekilde ama yok zıplamaya basıyorsun kurtulamıyor. Yıllar önce low lvl ilk charım savaşçı iken pvpde mageye yenilmiştim aynı bu şekilde. Dibime zıplayıp don nova atmıştı ardından da şimşek. Tabi o saatten sonra mageye geçmiştim :D

Damm1tmaN likes this.
  9. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

alıntıdır .. (sargon odasına girerken farklı odalara düşenler için bilgilendirmedir..)

Sargon'un yeni reenkarnasyonuyla savaşabilmek için, Bölüm 1 - Karanlık Bir Miras'ı bitirmeniz ve "İlk Kişiler" ve "Gölge Ustası" görevlerini tamamlamanız gerekiyor! Aksi takdirde, bu görevleri tamamlayan grup üyelerinden başka bir odaya varacaksınız.

bu da dso'nun yıllardır çözmediği görev rehberliği hatalar silsilesi bunu da lütfen merkeze iletin. görev rehberinde beni canol vadisine yönlendirmesi gerekirken, sanki görev bitmiş de teslim etmem gerekiyormuşum gibi teslim noktasına yönlendiriyor. ve bu hata yeni değil yıllardır var artık düzeltsinler bu saçmalığı

mesajı birleştirmeyin lütfen yoksa yeni mesaj olarak görünmüyor :)

Last edited: Feb 21, 2021
    PASA61 likes this.