Feedback 256. Yama geri bildirimleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Beta, Jun 9, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba,

256. Yama ile ilgili geri bildirimlerinizi, soru, sorun, görüş ve önerileriniz bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

2. SandRiver

SandRiver Forum Apprentice

Surprise Lottery Box 'nerden ulaşılıcak anlamadım belki ingilizcem kötü diye ama çevirincede anlamadım . gizemli küp değişiminide pek anlamadım galiba biraz aceleye gelmiş çünki patch gelmeden 3 saat önce patch bildirimi yapmak pek alışılagelmiş bir şey değil gibi bakalım hayırlısı. keşke benim gibi yeni başlayan insanlar için mücevher çeşitleri ve görselleri üzerine detaylı bir inceleme olsa dsopedia'daki infolar biraz karmaşık gibi yada benim gözlerim pek alışamadı velveteenduck'ablamızın sitesinden biraz faydalanıyorum saolsun o anlamış bizi galiba

3. tuncy4141

tuncy4141 Forum Apprentice

anladdığım kadarıyla konsantrasyon yenileme rünleri eski halini almış..bu güzel bişey ama yeni glen Premium ekipman iksiri çok saçma bişey olmuş... bu bufflar mistik küplerdne çıkıyor kullandığın zaman kestiğin bossda en az bir eşsiz veya set parçası atıyor ... bu bana saçma geldi biraz bunun yerine bi miktar drop oranı artırsa daha iyi olurdu ... ve ayrıca halen konsantrasyon yenileme ve maliyet azaltma mücevherleri başarı olarak görünmeyecek bunuda bi el atılması lazımdı .... Tabii doğru anladıysam. Malum herkes İngilizceyi Anadil düzeyinde bilmiyor

4. ressamm

ressamm Forum Greenhorn

YouTube da izledim bugün gelen yamadan sonra 4 karakterine de verilen 15 adet şans kutularından almıştı. Ama benim sadece 1 karakterime 15 kutu geldi. Acaba bir hata mı var? @Beta
    Video da bu.

5. SandRiver

SandRiver Forum Apprentice

Bide son kez deyinmek istediğim bir durum var bu Satın alınan box'lardan Malzeme avcısı mücevheri düşmesi sanki biraz fazla PTW olmuş gibi geldi bana,Sonuçtan mağaradan düşürüp kullanmak bir emek ve çok yüksek Rng isteyen bir durumken, hadi kutu alalım bissürü sonra mücevher çıksın gidip bostan 10 15 tane fazladan item düşürelim biraz emek dışı bir sistemmiş gibi geldi.Yanlış anlaşılmasın ben karşı değilim bu mücevherin varlığına ama satılan bir malzemeden gelebilmesine karşıyım sonuçta böyle büyük bir atlamaya sebebiyet veren bir mücevherin varlığı bile hala tartışılıyorken...!!!

6. polgaraaa

polgaraaa Forum Greenhorn

sıralamaları bitirdim ssdece altın sandıklar geldi ödül olarak.. şaka mı bu? bu bi şaka olmalı!... Gram oynama zevki kalmadı oyunun. madem sadece altın sandık vericeksiniz bari içeriği tatmin edici yapın. yada baştan bu bilgiyi verin. ona göre yapalım yada yapmayalım. sıralamanın ödüllerinden sonra deluxe alıp eventleri yapmayı planlıyorum. 1 kuruş para yatırmam ben artık bu oyuna.....

Thread Status:
Not open for further replies.