Announcement Acil! Şifrenizi Değiştirin

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Nov 14, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Merhaba Dracania Kahramanları,

  Kullanıcı adları ve şifrelerden oluşan bir liste bizimle paylaşıldı ve aynı şifreyi birden fazla web sitesinde tekrar kullanıyorsanız, hepinizden acilen Drakensang Online şifrenizi değiştirmenizi rica ediyoruz.

  Sistemlerimizi kapsamlı bir şekilde inceledikten sonra, bizim açımızdan veri ihlali olasılığını eleyebiliriz. DSO hesaplarına erişim sağlamak ve bizimle paylaşılan listeyi oluşturmak için üçüncü taraflardan kaynaklanan eski veri ihlallerine ilişkin listelerin kullanılmasının en makul olduğunu düşünüyoruz.

  E-postanızın bir veri ihlali nedeniyle ele geçirilip geçirilmediğini kontrol etmek istiyorsanız, bunu şu web sitesini kullanarak yapabilirsiniz:
  https://haveibeenpwned.com/

  Şüphelendiğiniz durumlarda lütfen şifrenizi değiştirdiğinizden emin olun. Aynı şifreyi tekrar tekrar kullanmamaya çalışın ve asla giriş bilgilerinizi kullanmanızı gerektiren üçüncü taraf web sitelerini kullanmayın!

  Güvenli oynayın! İyi eğlenceler..

  Drakensang Online Takımınız

  upload_2023-11-14_9-11-43.png

   
Thread Status:
Not open for further replies.