BAHAR SETİ

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by enesx12345, Oct 7, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. enesx12345

enesx12345 Forum Greenhorn

Mageler için şuanlık çok yararlı ve faydalı bir set olan bahar setini yapmak çok çok zor durumda çünkü yılda bir kez gelen bahar festivali etkinliğinde düşüyor setin parçaları. Geçtiğimiz ayda ise gelen yıldönümü etkinliğine Yağmacı Daran bossu eklendi ama sadece özel maplerde çıktığı ve içinden binek, Pet ve seti aynı anda attığı için bahar setini tamamlayamadı kimse. Peki bu durumda nasıl bir önerim var şöyle ki nasıl dragan yenilmezler etkinliğinde rastgele olarak çıkabiliyor aynı şekilde daranında yenilmezlere eklenmesini öneriyorum. Yenilmezler etkinliğinde bulunan gereksiz bosslar yerine bu tür faydalı bossları görmek daha güzel olacaktır düşüncesindeyim. Bu önerime sizde eleştirileriniz ve önerilerinizle katkıda bulunabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

KafKasKarTaLıı and Laviηia like this.
  2. KafKasKarTaLıı

KafKasKarTaLıı Forum Apprentice

Merhaba ,

Birçok Drakensang Online oyuncusunun en dert yandığı durum droplar ama anlamamız gereken bir şey var sanırım Drakensang Online zor bir oyun ve uğraştırıcı bir oyun bundan keyif almaya bakmak daha yararlı olur.

Dediğin kısma gelirsek zamanında Yenilmezleri Yen ve Dragan Etkinlikleri başlangıçta yılda 2 hatta 1 kez geldiği durumlar oldu , zaman içerisinde bakıldı ki herkes de Dragan itemleri var sadece yeni başlayan oyuncularda yok bunla beraber artık Dragan etkinliği 3-4 ayda bir gelir oldu Yenilmezleri Yenle birlikte.

Demek istediğim oyunda hala bahar setini yapamamış birçok Çember Büyücüsü karakteri varsa Yenilmezleri Yen etkinliğine eklemek çok basite kaçmak olur benim görüşüm , tabii ki GM ler tarafından bakıldığında herkeste Bahar seti var tabii ki Yenilmezleri Yen etkinliğine eklenebilir yeni başlayan insanların biran önce yetişmesi için.

Benim fikrimde bu şekilde.

3. enesx12345

enesx12345 Forum Greenhorn

Dediklerinde kısmen haklısın ama oyunun yeterince zor olduğunu düşünüyorum zaten. Rünler, taşlar, item aktarmaları, item kademe yükseltmeleri vs. zaten oyuncuları boğmuş durumda en azından oyuncular kafalarında oluşturdukları karakter setlerini biraz daha rahat yapabilmeli diye düşünüyorum. Çünkü 1 sene boyunca bir seti bekleyip ona sonradan aktarma yapıp kademe basmak aşırı zor.

KafKasKarTaLıı likes this.
  4. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @enesx12345,

Öneriniz için teşekkürler. İletilmek üzere not alınmıştır.

Saygılarımızla, iyi akşamlar dileriz.

5. KafKasKarTaLıı

KafKasKarTaLıı Forum Apprentice

Kesinlikle o konuda çok haklısın , bakalım artık kademe derdimizde olmacak bakalım nasıl olucak?

enesx12345 likes this.