Announcement Błąd 503 & ataki DDoS

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Yahiko, Jul 25, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii,

  Zarówno Drakensang Online, jak i inne gry należące do Bigpointu, obecnie są celem ataków DDoS. Niestety, powoduje to problemy z logowaniem we wszystkich grach naszego producenta (m.in. wyskakiwanie błędu 503) Nasz zespół techniczny bada i stara się rozwiązać problemy tak szybko, jak to możliwe.

  Wobec zaistniałych problemów, chcieliśmy przekazać Wam informację o tym, iż:
  • trwające wydarzenia zostaną przedłużone o czas, który został przez Was utracony.
  • płatności, które nie zostały poprawnie zrealizowane, powinny zostać automatycznie zaksięgowane po rozwiązaniu problemów przez naszą ekipę techniczną.
  • przedmioty, które są obecnie aktywne, takie jak premium, eventowy płaszcz itp., zostaną odpowiednio wydłużone, gdy wszystko zostanie już naprawione.
  • będzie można się również spodziewać rekompensaty za zaistniałą sytuację.

  Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie to spowodowało. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim naszym graczom płynną i bezproblemową rozgrywkę.

  Wasza Ekipa DSO.
   
  Akatriel likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.