Discussion "Co nadal w trawie piszczy..." czyli nowinki o Drakensang

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  ΣMiwel - z Twojego postu usunąłem niezbyt kulturalne określenie.

  Rozumiem frustrację i rozgoryczenie spowodowane nadchodzącymi zmianami i niemożliwością dostania się na serwer testowy, ale jednak prosiłbym o nie używanie słów i stwierdzeń, które z kulturą osobistą w parze nie idą. Każdą opinię można przedstawić w sposób konstruktywny, nawet jeśli ta opinia jest po prostu negatywna.
   
 2. ogmiosan

  ogmiosan Forum Apprentice

  W ofercie znajduje się również rozdzielacz klejnotów o nazwie rozdzielacz opali jest następne rozbój w biały dzień żeby gracz mógł rozdzielić wybrane klejnoty musi wydać 34950 mrocznych co kochani myślicie o takim celowym zabiegu super twórców :)) Uważam że jeśli są wprowadzone tak duże zmiany to takie rozdzielanie powinno być za symboliczną kwotę ponieważ każdy z graczy powinien mieć łatwość w dostosowaniu i rozdzieleniu kamieni do nowych potrzeb gry ,.przecież wymyślonych nie z naszej winny. Co sądzicie o cenie dla mnie jest ona tylko atakiem na portfele .
   
 3. janus160121typek1

  janus160121typek1 Forum Apprentice

  Pograłem z godzinkę patrząc w skille maga, łucznika (więcej nie zdążyłem, bo połączenie się zerwało i nie chciało za nic po ponowieniu próby się połączyć...).

  Co myślałem, że nie będzie a jest... 10 lvl może latać gdzie chce, prawie dosłownie. Wszedłem 10 lvlem do Ashraji (i w tym momencie połączenie siadło), ale mam screena jak wszedłem do wulkanu sivius (dla niedowiarków).

  Czyli teraz takim 10 lvlem możesz poprosić znajomego co ci uklepie wszystko na dzielnicy świątyń, ty zbierasz itemy z 35-40 lvla i cieszysz się eq.

  A przy tym... jedzcie i pijcie z tych map wszystkich... (nie wiem czy to zależne od lvla bo znowu przez świetne serwery testowe nie zdążyłem sprawdzić) przy spojrzeniu do katakumb na bolesnych zauważyłem coś ciekawego... Szansa na przedmiot legendarny 1 (jeden) %.

  Byłem na katakumbach zwykłych i ubiłem takiego "mocniejszego przeciwnika" z kolorkiem zielonym, wcześniej zawsze po takim leciały ulepszone, magiczne, nadzwyczajne (czasami). Teraz zaś... ZWYKŁY przedmiot, dwuręczny i tyle.  Parę skilli dorzucę od siebie (tych popularniejszych)
  Raz łucznik, raz mag:

  EDIT: Prawie zapomniałem wspomnieć, nie bierzcie tych skilli bardzo do siebie, bo można np. zredukować koszty precyzyjnej strzały do 25, albo czas oczekiwania siatki.​

  [​IMG]

  A teraz sferka

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Chcecie więcej?

  W sumie nie wiem czy mogę więcej wrzucić, bo się może okazać, że forum też ma swoje limity odnośnie wrzucania.

  Spójrzcie na godzinę o której byłem zalogowany, to jest masakra ile trzeba czekać.  Jeżeli gdzieś napisałem błąd, czy coś, to przepraszam, spałem 2 godziny, po tym 3, specjalnie po to, aby zdobyć jak największa ilość screenów skilów.
  Mam wszystkie zachowane w folderze dla maga i łucznika.

  Wiedzy nie dałem rady zdobyć choć bardzo chciałem... Pisze, że wymaga 10 poziomu postaci do owego drzewka, lecz ani na magu 10 lvl, ani na rycerzu 20+ nie mogłem odpalić drzewka wiedzy...

  Zagadałem jeszcze jakiegoś po angielsku to coś tam powiedział, że jemu działa i nie wie czemu tak u mnie jest.​
   
  Last edited: Nov 18, 2020
 4. Wywijas

  Wywijas Forum Greenhorn

  Witam miło ja z pytaniem o sześciany,czy ktoś już wie co robic z szescianami otwierac teraz,trzymac do rozszerzenia gry ?Mam kilka tysiecy i nie wiem co robic otwierac czy trzymac.Jezeli ktos juz cos wie na ten temat prosze o podpowiedz.Z gory dziekuje i zycze miłego dnia.
   
 5. GienkoDePL

  GienkoDePL Someday Author

  Dzień dobry,
  Piszą by otworzyć je przed zmianami...bo zmiany dotyczące sześcianów zrównają te co teraz mamy do jednego najniższego poziomu. Ja jeszcze sam nie wiem co z nim zrobić z nimi. Generalnie zmiany na minus z tego co wiadomo na tą chwilę.
  Pozdrawiam
   
 6. hacker09897

  hacker09897 Forum Apprentice

  Wygląda na to że CE tzw nasze będzie zastępowało 45 lv . Jednakże ,z drobnymi szczegółami. Mianowicie nowa klasa przywoływacza tak to (łucznik ) pszczoły, wilki , ptak i drzewo mówią same za siebie.
  To co wpierw zauważyłem to pasek oj tak lv 40 pasek z 6 skilami, później przejrzałem niektóre live-y. I co się okazało wilki i pszczoły zastępują wybuchowa super prawda ? a jakie skile dystansowe precyz i rozproszona. A szczególnie jej ulepszone umiejętności, które w porównaniu z wojem są praktycznie 3x gorsze.
  Na dodatek sfera maga zadaje tyle samo dmg co rozproszona z cooldownem 5 sek ,a luka wybuchowa idzie na odstrzał z powodu 70 cooldownu 60 sec nie wspominam o koncentracji ,bo mamy skill który zmniejsza to ,a także runami możemy to skrócić
  dodatkowo by jeszcze zabolało dali cooldown 50 sec na adrenaline by łucznik nie mógł biec przed innymi i miał taką samą predkość biegu na butach jak inni .A koncetracja ? Zapomnij tera tylko potka ,a także śmiertelny cios 60 sec .Lipa, ale zawsze można zastąpić rozmachem .
  Kolejna sprawa to brak buffów :O więc nowi będą mieć gorzej.
  Następna pomimo słabych dropów wraz buffem exp lv leci zaskakująco szybko . W ciągu 14 h na buffach exp i runkach na live osoba wbiła 10 lv do przodu także to nawet nieźle mu poszło).
  Nerf działek mecha to ogromny nerf + q7 seta nie ma tera możliwości czysczenia, chyba że użycie miotacza ognia który podobno też posiada cooldown z bliska, a strzelanie działek jako wieża obronna.
  Runy wiedzy można wykupywać za złoto, a poźniej przetapiać je na pyl, dzieki czemu zyskamy więcej składników na ulepszenie kamieni i run.
  Buff run grp na sfery, mroczne, konczynki a takze drzewek exp.
  Inne zdolności w podstawie i nie tylko.
  Pvp nadal spamnowane i tym razem doszedl jeszcze rozmach i wilki , moonwalk nadal aktywny.(Czulem się jakbym grał w starą grę na komórce).
  Oprawa graficzna była świetna szkoda tylko że ozdabiają je te szare kolory.
  Nowy system składania kamieni. Teraz żeby odblokować wyższy poziom kamieni od królewskiego ,należy wykonywać osiągniecia ,które odblokowują schematy do stołu.
  Nowe umiejętności żywiołowe posiadają limit nie możesz używać 4 na raz tylko musisz 1 typ inaczej musisz resetować całe drzewko a są 4 sloty ,wiec ten kto ma premke będzie miał wygodę . Ale osobiście te nowe zdolności szału nie robią szczególnie efekty pioruna.
  Tera runy możesz zakupić za materie drakeny oraz kończynki( osobiście za drakeny i materie są strasznie drogie).
  Także podsumowując najlepsze klasy to Wój na 100%, mag w 70% łuk zależy od gracza czy lubi grać przywoływaczem czy nie.(Mnie osobiście nie podchodzi ale buff wilka doceniam szkoda że dystansowe skile są beznadziejne a szkoda bo byłaby z niej świetna klasa.
  No i mech to już zobaczymy póki co uznawana przez mechów klasą na wymarciu.
   
 7. ΣMiwel

  ΣMiwel Forum Overlooker

  Pisałeś to przez tłumacz gógle?

  A balans klas nie wygląda źle, wydaje mi się, że łuk nadal będzie łukiem, tylko trzeba wiedzieć, jak go zbudować pod strzelanie. Tak samo krasnal, po prostu był zbyt mocny i ludzie się przyzwyczaili. Ale zobaczymy, nie mogę jak dotąd wejść na testowy i w praktyce tego sprawdzić.
   
 8. Trade_Gator

  Trade_Gator Someday Author

  1.Wszystkie kamienie ulepszone ( czy to na zielono czy na niebieskie) zostaną nam zabrane a w zamian dostaniemy jakąś rekompensatę. Nie mogłem odnaleźć pryzmatów więc je ( najpradopodobniej) też spotkał ten los. Rekompensata to mroczne, koniczynki, złoto za które teoretycznie powinniśmy sobie stworzyć zabrany itemek tylko że ulepszanie kamieni kosztowało mnóstwo czasu i kluczy zwycięstwa i jakoś nie widać tej rekompensaty.
  2. Sześciany stracą tiery ale nie stracą swojej mocy. Np. otwierając sześcian na 10 tierze dostaniemy fiolet item z złotym czy platynowym bonem i inne wartościowe dobre rzeczy a otwierając na 1 tierze zielony itemek bez bonów.
  3.Za materie można kupić runy cena: od ok 500k do 630k materi za 1 rune.
  4. Jeżeli mamy itemek podniesiony na 10 tier to w CE osiągnie on 75 poziom
  Jeżeli itemek był np. na 6 czy 7 tierze to po CE bedzie miał 69- 71 poziom. itd.
  odpowiedni tier do danego poziomu.
  5.Nowe mapki
  Żeby wejść na nowe mapki trzeba zrobić zadanie od Jon Sunlair w Kingshill .
  - Zdobyć ziemie z Fveborough (to dodatkowwe wejście w Tegansruh.
  - Potem polecimy do Carthonu . Tu zadanie od Amona i Annagreth Everly
  i dopiero bedzie można wejść na nową mapkę : Przedmieścia Cartun.
  (Jest to miejsce gdzie obecnie jest Mortis. Mortisa w Cartun nie będzie.)
  i to tyle po moim krótkim pobycie na testowym.
   
 9. Adrian5798

  Adrian5798 Padavan

  Z tego, co zauważyłem, to rzeczywiście troszkę mi kamieni poznikało, ale w rubinkach np. te zielone zamienili mi na trapezoidalne(chyba 113 dmg), a te niebieskie na te trapezoidalne ulepszone (ok. 140-150 dmg). Na pewno mi poznikały onyksy, bo ich wgl u siebie w ozdobie nie widziałem ani potem w plecaku.
  Tutaj też poprawię - runki każdego rodzaju są do kupna za drakeny/materie/koniczynki, z czego koszt w drakenach wynosi w granicach 6,5-7k, w materii ponad 500k, a w koniczynkach 200-250, także w koniczynkach będzie sie bardziej opłacało, ale jednocześnie będą też trudniejsze do zdobywania niż dotychczas.

  Co do nowych mapek, to u znajomej widziałem, że w zadaniach miała do ubicia nefertari i balora, obydwoje z nowymi skillami. Nefertari sie klonowała i waliła pociskami mrocznymi. Balorowi natomiast zamiast herolda, wyskakiwały takie portale cieni po bokach i one nawalały takimi jakby wiertłami. Od razu stwierdziłem, że są to gotowe bossy pod nowe międzyświaty ^^ :D

  Pomijajac to, że na 32 bitowej wersji dso non stop wywalało mi nebule (a samo dostanie sie na serwer było ciężkie), to udało mi sie troche pograć krasnalkiem, to jemu też zrąbali grę. Np. działko zautomatyzowane teraz może być tylko jedno, trwające 20 sekund, do tego trzeba minute na odnowienie go czekać, czy tez inne skille które zostały znerfione. Tylko miotacz płomieni mógłbym uznać za fajny użyteczny skill, a reszta do wyrzucenia w takim stanie, jakim mają być obecnie.
   
 10. Trade_Gator

  Trade_Gator Someday Author

  Natomiast ja nigdzie w plecaku nie odnalazłem trapezoidalnych rubinków ani onyxów które mi zabrali.
   
 11. mki0007

  mki0007 Forum Greenhorn

  Każdy łucznik nie widzi sensu żeby 3x strzelić z precyzji, woli od razu podbiec i bić z rozmachu bo nie kosztuje many (tylko czekam aż postanowią i w tym skillu dać koszt many) skoro i tak się uwzięli na łucznika jeśli jeszcze można go tak nazwać.
   
 12. -kiler5-

  -kiler5- Someday Author

  przezyłem w tej grze wszystkie wieksze aktulki i widze ,że bedzie tak jak zawsze ,hofix za hofixsem , mnóstwo bugów --itd ,proponuje aby to wprowadzili 1 stycznia next roku po evencie zimowowym ,test serwer będzie dłuzej działac i wychwycą więcej błędów aby my ludzie nie wyrzucili kompa przez okno i out
   
  GienkoDePL likes this.
 13. Tadexxx

  Tadexxx Forum Apprentice

  Witam
  Tak ma wyglądac walka parowym mechanikusem po aktualizacji ?  Filmik znaleziony w sieci , od 5 min. Przeciez tak sie grać nie da, a co dopiero ubić jakiegokolwiek bossa..
   
 14. Uran235

  Uran235 Forum Apprentice

  z góry dziekuje za odpowiedzi :p
  1. ile glifów potrzeba na przeniesienie zaklęć 1 lub 4? napisz swój lvl
  2. co można kupować za materie?
  3. czy wartości czarów w broni dwuręcznej zostały jakoś zmienione? i czy można przenosić np. 70% do obrażeń co jest powiedzmy 80% wartości czaru i w pasie będzie 9% do szkód czyli 80% wartosci czy te 70%?
   
 15. Siksimar

  Siksimar Forum Apprentice

  akurat krasnal jest bardzo mocny, grałem na testowym i się nie zgodzę, nawet na tym twoim filmiku jest pokazane, że minibossa prawie ubija jednym działkiem bez ruszania się, normalnie grałem wieloma postaciami i wiele wyexpiłem do 55 lvl'a więc nie mam zbytnio faworyta, ale osobiście po grze na testowym stwierdzam, że mag dostał najbardziej w (*****). Mag na obecną chwilę trwania serwera testowego jest najgorszą z postaci i odstaje bardzo mocno od innych
   
  Last edited by moderator: Nov 18, 2020
 16. GienkoDePL

  GienkoDePL Someday Author

  Noooo i wszystko jasne kostki otwierać tylko po aktualizacji CE przynajmniej szybko się to zrobi i jak szybko koleś sprzedaje :D no nareszcie :D ... sarkazm :D
   
 17. Tadexxx

  Tadexxx Forum Apprentice

  Po aktualizacji krasnal bardzo mocny.. nie rozśmieszaj mnie. Albo nigdy mocnego krasnala nie widzialeś.. Zamiast po 2 działka stawiac może po 1.. Potworny czas oczekiwania na ponowne ich użycie. Predkość ataku koszmarna .. Ile mechanikus straci setów q7 q8 dragan jak gra na pierku (skoro pierścionek nie bedzie juz wliczany do setu)...
   
 18. MOD_Orion

  MOD_Orion Moderator Team Drakensang Online

  Siksimar - z Twojego postu usunąłem wulgarne słówko.
   
 19. Spide

  Spide Active Author

  Jestem ciekaw do czego to wszystko zmierza, zaraz będziemy obracać się w setkach tysięcy obrażeń i milionach punktów życia...
  Dodany talent na maksa
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Postaciami bez jakichkolwiek przeniesionych bonusów idzie wyciągnąć 30-40k dmg co wystarcza spokojnie na robienie zwykłych map na fatalu gdzie mamy potwory 75 poziom. Oczywiście tutaj mam na myśli z dużym poziomem wiedzy, w rzeczywistości to nie będzie takie proste bo nikt nie zacznie z 200 poziomem wiedzy.
  Żeby dodać wszystko na maksa co potrzeba wystarczy +- 200 poziom wiedzy, reszta to już dodatki.
   
  GienkoDePL likes this.
 20. gabka633

  gabka633 Someday Author

  A ja mam jedno znaczące pytanie: Co się stało z runami do zmniejszenia oczekiwania czasu na ponowne użycie umiejętności??
   

Share This Page