Dark Legacy geri bildirim

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by aBDuLHaMiTHaN, Jan 15, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. gameako3

  gameako3 Padavan

  Koruma flütü her yaratıktan düşebilir cardhun sokaklarında düşmüştü bana. Şeytan bitkisi ise canol vadisi haritasını herhangi bir modda temizleyince ortaya çıkar. Toplayabilirsin.
   
 2. Jeremy

  Jeremy Forum Greenhorn

  Sargonun gmlge kalesinde nerinayı bul diye görev var ama nerde olduğunu bilmiyorum birisi yardım edebilir mi ?
   
 3. aBDuLHaMiTHaN

  aBDuLHaMiTHaN Old Hand

  eyvallah hallettim. bende epey görev eksik kalmış. sybil'i bulunca gerisi çorap söküğü gibi geldi.
   
  Last edited: Feb 1, 2021
 4. Player

  Player Forum Apprentice

  Büyücü oynadığım için büyücüyle ilgili birkaç önerim olacak. Yetenek barındaki slot sayısının azalmasından dolayı sürekli belli başlı yetenekleri kullanıyoruz. Bununla ilgili olarak ilk önerim şu: Yamadan önce a8 set ile buz mermisinin atış şekli daha güzel oluyordu. Buz mermisiyle ilgili bu tarz bir şey düşünülebilir. 2. önerim de şu: Düşünce kontrolü etkisi altında olan yaratık sadece bir yerde büyücünün işine yaramak yerine büyücüyü takip edebilir. Yine bekçiler için de benzer bir ayarlama yapılabilir. Materi girdapları gibi. Tabi burada şunu da göz önünde bulundurmak gerekiyor. Herhangi biri stratejik olarak bu yetenekleri kullanmışsa buna da dikkat edilmesi lazım.
   
  aBDuLHaMiTHaN likes this.
 5. Menekşe

  Menekşe Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba @Jeremy

  Sorduğunuz görevi 19.02.2021 tarihinde başlayacak olan Sargon Etkinliği sırasında yapabilirsiniz.
  Şubat ayı etkinlik takvimine Buradan bakabilirsiniz.

  Saygılarımızla, iyi oyunlar dileriz.
   
  aBDuLHaMiTHaN likes this.
 6. aBDuLHaMiTHaN

  aBDuLHaMiTHaN Old Hand

  açıklanan yama notlarında bir sonraki yani r247 de altın helios tılsımının yeniden yüklenme probleminin giderileceği yazmakta. ben sizin yazınıza istinaden altın helios tılsımımı npcye sattım. yama notlarında belirtildiği üzere bu altın tılsımı, artık tezgahta tekrar süre yenilemesi yapılabilecek mi?

  edit: supporta yazdım geri verilmesi için
   
  Last edited: Feb 2, 2021
 7. NofeArTR

  NofeArTR Forum Pro

  Merhaba; @Menekşe @Arthemis TR

  Şu görseli iletirseniz sevinirim. Yani artık yaratık kesince sürekli Ctrl tuşuna basmaktan yorulduk. Rün veya zor gözüken beyaz görseli değiştirmek çok zor, uzun süren bir iş olmamalı diye düşünüyorum. Teşekkürler şimdiden

  [​IMG]
   
  Beta and aBDuLHaMiTHaN like this.
 8. F2x

  F2x Forum Apprentice

  Skill slotları arttırılacaktı verilen sözler tutulsun artık.legacyden önce bastıgımız binek ve petlerın kücük resimleri altta gözüküyordu legacyden sonra neyin basılı oldguna bakmak ıcın fareyle üzerine bakmam gerekiyor olan şeyi daha kötüsüyle nasıl değiştirebiliyorlar mantıklı bir açıklamasası varmı olanların.
   
  aBDuLHaMiTHaN likes this.
 9. sorunsuz61

  sorunsuz61 Forum Greenhorn

  246 yamada zorluk derecesine göre taş seviyesi getirdiler dedik iyi oldu bu seferde 1 hafta drop guzledi bakıyorum şimdi koca paı kesiyoruz duşen taş 1 2 tane neden bu dso nun ortası yok ya yukseltiyor ayda öldürüyor lanet olsun bu ekieb bıktık valla , birde kendini bilmez bazı yutoberler de oyunun sonu adı altında karkater tanıtımı yapıyolar ne yapmaya calışıyolar bilmiyorum dalgamı geçiyolar bizlen yaratıklara önceden yuksek vuruyorduk şimdi 55 lvl deki gibi 100k 200k vuruyoruz yaratıgın 400 500 milyon canı avr 100 k vura vurmaı eksilecek bu şaka gibi .
   
 10. thordurin

  thordurin Forum Greenhorn

  dostlar merhabalar,
  birkaç aylık öylesine solo takıldığım (dragan eventi vs) bir çarım vardı ve bu sürümden bir şey anlamadım, açıklamalara baktım yine bir şey anlamadım. o yüzden de charı dizayn edemedim bu sürüme ve canımı sıktı bu halde görmek. oyunu oynayacak bi vaktim de yok, halim de yok içimden gelmiyor böyle vaziyette oynamak. oyunun ağır abilerinden de hiç değilim :D

  sadece olayları merak ediyorum, bu sürümün olayı nedir, oyuncuların geneli beğenmemiş gibi ama özellikle yıllardır oynayanlara sormak istiyorum, oynayan kaldı mı loncalarınızda aktif var mı? tüm bunların özetini açıklayan biri olursa veya böyle bi video varsa (tercihim türkçe olması yönünde) eyv. sürümden çok az anladığım aşırı detaylı yapacağız (rünler, mücevherler vs) ve skill temelli olacak diye batırmışlar gibi görünüyor. bilhassa ******oyununa özenmişler gibi görünüyor ama o oyun agır bi oyun, yıllardır oyuncu temelli geliştirilen ve feedbacklari bile saniyelik alan gmlere sahip. browser tabanlı yola çıkan dso bunun altından kalkamaz eğer böyleyse büyük yanlış.
   
  Last edited by moderator: Feb 16, 2021