Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. MortisCz

    MortisCz Someday Author

    ja se na to nedivam ztrata casu beham si bose za klice a zkouknu region jestli tam nehodi nekdo bonus.
     
  2. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    nevíte někdo co odstraní ze hry a nebo co nebude použitelný ? jaké farmě se vyhnout a co zase farmit škoda to hrát a pak o to přijít
     
  3. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    hlavne co s kostkama... mam 15k.. a 2x se mi nechce do toho pootvirat...pritom mraky kamenu asi by bylo..je mi lito to insta prodat..

    cekam na kocici event aby padlo TM ale jaxi BP moje problemy nezajimaj :D
     
  4. micuna13

    micuna13 Advanced

    taky by mě to zajímalo :)
     
  5. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    Co farmit nebo nefarmit, to je dost dobra otazka :) taky bych na ni rad znal odpoved. Ale jsem clovek, co ma rad vseho dostatek. Rad bych mel do novyho obsahu takovych 2mio materi (v tuhle chvili padaji vsechny materi za jadra, protoze beru tak nejak jako povinnost mit wara pripraveneho na tankovani kdyz bude novy obsah, a vypada to, ze bude vzhledem k navyseni poctu drahokamu v itemech a moznosti dat vsechny ocarka vsude, bude opet vyuzitelna cast ve hre), takze vsechno ze 6. a 7. stupne hazu na 10 :). Dal drakeny, sferaky, goldy, temny, to asi kazdy dle sveho uvazeni. Nechat si 15k sferaku, 1mio goldu a par desitek tisic temnych neni uplne nerealny. Dale runy, no rekli sice, ze se uz nebudou zvedat itemny pomoci run, a ze se za ne bude ponkovat. Nicmene me to stejne neda. Nerekli, jestli se budou vyuzivat jeste na neco jineho. Navic, i kdyby clovek naponkoval postavu za pul roku, coz ocividne bude mozno o dost driv, tak co pak s runama? Z nejakeho duvodu ten rok a pul, ne-li vic, davaji tem lidem prenosny tavirny. A nechce se mi verit, ze jen kvuli novackum, aby se jim snaze tavily veci a nemuseli litat do mesta. Bud budem stridat itemy jako ponozky, nebo bude ponkovani nesmyslne predrazeny, a nebo nevim co jeste. Takze muj cil je mit do konce listopadu 2,5 mld run, coz uz pro me taky neni uplne nerealny. Taky uz delsi dobu stradam ty balicky s kamenama. Pribudou nove oblasti, tim padem nove suroviny, nove rudy, a tak se nabizi otazka, jestli NAHODOU nebudou pridavat nejakej novej kaminek. Mam to sice vycucane z prstu, nemusi to tak byt. Ale ja si vzdycky rikam ,,Co kdyby nahodou,, :) No a kostky? Kostky taky nechavam, a uricte se jich nebudu zbavovat na kockovym eventu, pokud prijde pred novym obsahem (Pokud prijde tak prave proto, aby se jich lidi zbavili) a necham si je pekne na novej obsah. A to jak kvuli tomu, kdyby NAHODOU pribyl novej kaminek, a taky kdyby NAHODOU z nich padaly ty nove suroviny, diky kterym budem moci zvysovat ty drahokamy, kdyz uz se nebudou delat zpusobem 3*1=2.
    Jediny co falakm, tak farmeni surovin na kameny. Sice to tak nejak kombinuju s farmenim sferacku, ale fakt to nehodlam hrotit. Budou novy obtiznosti, budeme moct mit 2x tolik kamenu. Kdo vi co s tema surkama udelaji. A uprimne, nebavi me to :-D
    Hlavne todle neberte nijak vazne, spis jen jsem chtel sdelit sve uvahy, kdyz tu padla ta otazka co farmit. :) proste farmit co jde a neutracet kdyz to neni nutne.
     
    Geredis and micuna13 like this.
  6. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    no jo zvedas na t10..taky to delam vsude..ale k cemu? stejne budeme chodit ve vecech lvl60..a momentalne mame jenom lvl55(kdyz nam seberou runy moci)...tim padem vsechno co mame ted vybaveni tak jde do kopru.. proc bychom preponkovali vec lvl55 kdyz muzem lvl60?

    jasne..mame krasne zlaty staty.. a slozeny sety.. uvidime no..stejne si myslim ze "budeme nuceni" nadropovat vse znova ..proto nam taky vemou runy moci..abychom nemohly zvedat uroven hned..taky mam miliardy..takze by nebyl problem..
     
  7. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    Jojo to je jasny, ze to co mame budeme mit jen na chvili :) ja jsem v tomhle takovej tatka opatrovnik, jsem rad, kdyz to maji lidi ve skupine cim jak nejvice snazsi, kdyz toho mmuzu vydrzet o neco vic, nez kdyz bych ty itemy nechaval byt tak jak jsou :) Ale jak rikam, je to na kazdym.
    Hlavne, to co s tema zasobickama potom, to se asi nejlepe uvidi az to placnou na testserver :) tam sa hin vokaze :)
     
  8. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    na druhou stranu..kdyz to nebude takovy rozdil..v "novych" lvl60 vecech..takze asi tak jak ted kdyz to zvednem.. tak vicemene to nedela takovy rozdil preponkovat ponovu vse..

    me by zajimala teda cena..a zpusob jak se to bude delat.. treba tak ze ted mam 4 fialky po jedny platine..nemusim to dat dohromady ale po jednom to nacpu do neceho? treba za milion+2+5+10mega run moci rovnou do unique?
     
    Warodzilla likes this.
  9. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    a doufam ze každá z těch novejch map bude spoplatněna svitkem za prachy:D jo a nějakej kod z pátku nebyl nikde sem ho nezaregistroval za těch 70 orbu :mad: dřel sem se na mágovy a nic:confused: a teď se mám dřít zase za dara na poušti esencí:(
     
  10. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Byl převeden do další rundy na potenciálně zajímavější nabídku z kódů...byla to jako třetí možnost volby za 10 orbů.
     
  11. Nostalgiac

    Nostalgiac Advanced

    Na nějakém screenu to bylo, vždycky se vybere pořadí enchantu (na jakém místě je v popisku uveden) a ten se vymění s vybraným enchantem na druhém předmětu (případně bude varianta takhle prohodit všechny najednou), takže bude stačit mít třeba 4 platinky na 4 různých fialkách a rovnou do unikátu. Žádný předmět se přitom neztrácí. Ještě nevíme, jestli nebudou muset itemy být na stejném levelu (ale očividně hodnoty očarek rostou s levelem takže asi stejně bude potřeba najít všechny platiny na max levelu).

    Jinak cena, kterou jsem tam viděl byly to pouze stovky tisíc, takže celkem levné, takže možná ještě mají s runama další plány...

    Jinak k čemu budou jádra a tím pádem i materi? Má to význam nějak farmit? Možná že pouze za runy to bude jen u normálních itemů a přenosy do unikátu budou pořád chtít jádra?
     
    Last edited: Oct 11, 2020
    Warodzilla likes this.
  12. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    materi si myslim neztrati nejak zasadne hodnotu. Asi. Snad vymysli zas eneco noveho ýza co utracet materi. Na jadra padala hodnekrat otazka na discordu ale bez odezvy.
     
  13. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    no ale nekde mas v unique treba jen 2-3 staty(a ne 4 jak v legu..).. ale nekde i 5 (q5 prsten OP..)

    takze dropnout po CE Q7 zbran by nedavalo smysl nejak resit kdyz tam budou 2 staty.-.. to si radsi necham Q7 ted s 4 ocarkama...

    dalsi vec..cetl jsem ze z uniq do uniq pujde.. to jako ted jsou uniq 2h veci i s 200% na predmet.. to sezenu 4 a budu mit zbran +800%?? tvl to jako jinej masakr.. nedomysleno...
     
  14. micuna13

    micuna13 Advanced

    možná myslíš tohle:
    https://board-en.drakensang.com/threads/obo-vsjom-ponemnogu.77752/page-90

    cena je 104k run , ale za přenos z modrého do lega a není vidět jak kvalitní je přenášené očarování
    mám vážnou obavu , že ceny budou rozdílné podle toho jestli se přenese z modrého , fialky , lega nebo z uniku :)
     
    tero5 and Warodzilla like this.
  15. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Ono se stejně teprve vše uvidí, až to hodí na veřejný test... prozatím to budou jen dohady a spekulace jak by to mohlo být a fungovat. Navíc jedna věc je idea celé změny řemesla a druhá věc jak to pak bude fungovat v praxi. Zvlášť pak po tom, až klasicky tomu přiškrtí ventil štěstěny.:p:D
    Každopádně si vymysleli dobrou regulaci jak zase hráčům hrabnou do zdrojů. Jen doufám, že to nebude stejné fiasko jako když zavedli Qaizah. Jejich slavnou změnu šutrů co se pak po nějaké době zase vracela zpět na původní provedení.o_O
     
    Last edited: Oct 11, 2020
    Warodzilla likes this.
  16. Bloodborne

    Bloodborne Active Author

    prosim Vas mohl bych se zeptat ?

    ted je event do pulnoci v 7 vecer jsem to zapnul a tak ,ze si jdu hrat - solo hrat bo tak hraji

    jsem obycejny trpaslik s armorem 45k 35k odolnosti a asi 92k skodama

    co je ted ten event hral jsem po prve,ale otazka zni : ranger boss po vycisteni mapy ma kouzla trpa.ok zmena si rikam,ale muzes me do chlupaty čičinky rict proc dostavam bomby za 500k ? na jen i 3 a i4 ...

    jestli exituji modi ejste dnes...dekuji vam ,ale vzkazte jim ,ze jsou to naprosti nymandi .........drzim se na uzde se slovama ,ale podle me co delaji tuto hru jsou naprosti č...ano ctes dobre a konci uraci,ja tam hral s warem s lokalu- neznal jsem ho 2hendar a on me podle trpasliva leceni nekde skody na 330k polak to byl a kdyz nekdo udela hpecka tak tak mi nerikej ze se nestara ani o zbroj a odolky ,ale padal taky po rane.....................ok stacilo breceni ..popravde z toho plyne ,ze cloek by mel hrat solo a nespolehat na druhe :_DDDDDDDDDDDDD
     
  17. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    No ono se nevi pomerne hodne veci, ktere s tim ponkovanim souvisi:
    - predpokladam, ze drop predmetu znacne orezou a ze farmit runy moci a ocarovani nebude takova pohoda, jako doted (kdo ma nasysleno, tak na tom aasi bude v pohode)
    - urcite ty 2 nove typy ponkovani budou vyzadovat recept -> jak tezke bude ho ziskat?
    - budou zachovany platiny nebo je odstrani?
    - pujdou vubec takto ponkovat soucasne ocarovani nebo to bude mozne jen s "novyma" ocarovanima?

    Nekde tam musi byt nejaky hacek, protoze pokud opravdu pujde vrazet jakekoli ocarovani do jakehokoli predmetu a bude to fungovat i se stavajicimi ocarovani, tak to nechci videt, co to udela za paseku. Navic by to znamenalo, ze ocarka z nekterych predmetu by nemely vubec smysl. Predpokladejme, ze zustane typ ocarovani dropovany na danych typech predmetu. Pak by se hlavne farmilo 2h zbrane (% zraneni, kriticke zraneni /pokud nebude fixni/), 1h zbrane (rychlost utoku), stit (%HP), krom wara pak ofeznivni predmet do vedlejsi ruky (asi pro sanci na kritik). Zbytek predmetu by byl, vice mene, z hlediska ocarovani, k nicemu...
     
    micuna13, Warodzilla and Geredis like this.
  18. Nostalgiac

    Nostalgiac Advanced

    Na tohle si stěžovali úplně všichni... a asi to jen tak nezmění... nutí to hráče utrácet temné za oživování kvůli těm 2 minutám (bez toho limitu by to mohla být i celkem příjemná výzva)... musíš to hrát tak o 2 obtížnosti níž než jsi zvyklý, a i pak když tě trefí tak máš smůlu... jediná "strategie" je omráčit, armor break a nadrtit mu dost dmg dřív, než se stihne vzpamatovat. S elementální eskou to jde celkem v pohodě, ale pak je zbytečné hrát ten event, když pro získání esence spotřebovávám danou esenci :D . Přijde mi, že tady ani skupina nepomáhá, možná je horší protože má boss akorát víc HP ale zároveň není problém aby sundal všechny členy v pár vteřinách... tankovat to nejde.

    Nejhorší je ten fialový tajtrlík, má min. 2 skilly co jsou insta-kill, a bez jakékoli animace, varování... ***... já se oživím a ve chvíli kdy ho zkusím omráčit mě projede výpadem dřív, než se můj skill vůbec zapne... a tak pořád dokola... střídá výpad a laser. Ještěže je ta temná esence podle všeho k ničemu, na ten quest s fialovou mapou jsem zabít bosse nepotřeboval.
     
  19. Bloodborne

    Bloodborne Active Author

    dekuji za odpoved ,ale rozumis ted jsem sel sam jen na i4 cerena neim jaky je rozdil cim a cim ymlatil jsem mapu a boss padnul do par vterin ,ale je to co me hůava nebere ze kdyz jsem to hral s warem s lokalu padal a ja se zamo zameril ze muzu hrat 3 vteriny hazet dela atd ,ale ... vse jsem cetl a jetli pises ,ze lidi si stezovali tak je to jen dobre protoze toto byla naprosta picoina a za tim si stojim


    ne opravdu ,kdyz tu hru vidis jak se ti meni pred ocima...ok na neco se da zvyknout.... ja hraji odpatche 39 tak snad mam ....a nebo muzu potvrdit....ale ted co delaji z ty hry.......cloveku smutno,podle me jen me to zaspali pani a damy asi 2014..ale spise 15,byla to jweste browser hra ale tam zaspali a a kdyz to vezmou hraci stari- herne myslim,...i tak ja jsem stary jak poleno ..do ty hry neprislo nic noveho 45 arena ...super ..co jsi nafarmil s tim si hral 50 lvl dalo se clovek primouril ocko ,ale vedel ze to jde do prdele( prosim modanemaz do prdel ,tak to bylo) 55 lvl arena ano snazili se a podle me 80% lidi prestalo chodit . oni maji jine data..nezajima me ted arena max pro 3 gule na dragana a ani do nejdu,ano narikam jak ta hra jde do kopru a presto tady pisi

    kdyz tady byl muj oblibeny pres forum i ve hre boaradmin: knedlam rikam mu rok:2015 asi koli tady hraje lidi ....a pry na serverech 20k nonst..to je pekne cislo nahodou je rok jeste zatim 2020 a ted ? tegan klekne co chvili pvp server ? ..tam se neprihlasis ani do denni yzvy her ..a turci na werianu to tak nejak zachranuji.........daval jsem tady video - nefunguje navazte mi spojeni ....ale klidne bych bral starou arenu **** spojovani a starou hru a ne ze prijdes a **** ktereho nevidis te odtreli -to se bavim ted o eventu .................... ne ze by to nebylo i driv - pametnici si pamatiji khalys na 30lvl ,sigr 30lvl co ...ale toto by se melo zmenit uz ****
     
    Last edited by moderator: Oct 12, 2020
    Uber_Soldat likes this.
  20. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    bosové jsou v pohodě jen tu časomíru bych zrušil jako 2 minuty solo na i7 nestíháš, jako co je těžký na tom se každý 3 sekundy posunout o kousek a on střelí do prázdna, silní hráči to přestali umět hrát a jak se musí uhíbat a nejde to nastojaka z místa jsou v koncích:rolleyes: je to boss mělo by to být na hit a končíš;) max ta druhá šance