Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Nevěřím, že CE bude toho 24.11.

    pokud ano, tak mě jedině mile překvapí.
     
  2. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Překvapit to oni umí, bohužel spíš negativně. No uvidíme.
     
  3. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    tomu snad nikdo kdo tuhle hru hraje verit nemohl .. zname (bohuzel) BP a plneni slibu/planu... uplne irelevantni je naplanovat po 24.11 hned event..dyt ten server spadne na 100% po (planovane) nahrani CE.. pri obycejnym twitch eventu hned jsou videt extremni problemy.. co se stane az to budou chctit vyzkouset hordy hracu? spadne tak na tyden.. budeme radi ze se to rozjede na vanocni event 1.12...
     
  4. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Radši až po něm vánoční mě celkem ještě baví. DL pěkně na nový rok by mi nevadilo.
     
    tero5 likes this.
  5. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    :D zas mesic to cinkani na eventmap tvl.. jesteze to uz roky hraju bez vsech zvuku :D
     
  6. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Sice byla údržba serveru,ale asi to nebude stačit. Pokud dají event hned po rozšíření nebude to hratelné. Jestli by nebylo lepší to dát na "žádost" komunity až po novém roce. Měli by víc času to nechat na testu,snad i vychytat víc chyb a nemuselo by být po nahrání patche každý druhý den hotfix. Všichni víme a snad to ví i v BP, že těch bugů bude hodně.
     
  7. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Tak tu máme už třetí listopadový den a na testu nejspíš stále nic. To vypadá, že to bude ještě běh na dlouhou trať, než nám něco pustí do světa.
     
  8. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Něco z Discordu děkuji Khrone za překlad.

    Přípravy a dodatečné informace
    Společně s novým obsahem CE, bude jedním z hlavních účelů vybalancovat všechny třídy. To znamená že se změní nejen schopnosti, ale i ponkování a výbava.
    Pro zjednodušení ponkování a zlepšení výbavy bylo zapotřebí provést několik technických změn. Tyto změny zahrnují to, že Unikátní předměty, které v sobě nebudou mít přenesená očarování (Křišťálovými jádry), nebudou moci být použity, až bude CE spuštěna na živé servery.
    Co to pro hráče znamená TEĎ?
    Pokud chce hráč použít jakýkoliv Unikátní předmět v Dark Legacy, musí tento předmět využít při přenosu očarování Křišťálovými jádry, a to alespoň jednou, než bude CE na živých serverech. Na přenášených očarováních nezáleží, můžou být jakákoliv.
    Shrnutí: Každý Unikátní předmět, který má přenesená očarování, může být použit při ponkování v Dark Legacy.
    ODSTRANĚNÍ A ODŠKODNĚNÍ
    Runy moci se už nebudou využívat na zvyšování úrovní předmětů. Předměty s vyšší úrovní musí být získány jakožto loot. Všechny investované Runy moci do výbavy, budou z předmětů odstraněny a vynahrazeny. Runy moci budou využívány při ponkování.
    Kvůli přepracování Drahokamů, Run a Klenotů, se všechny vložené Drahokamy, Runy a Klenoty vysadí z předmětů hráče a budou volně přidány do inventáře. Pokud bude hráč mít inventář plný, přesunou se do "overflow" inventáře. Všechny Temné mince, které hráč utratil za rozšíření slotů na Drahokamy ve výbavě, budou vráceny.
    Nepotřebné Unikátní předměty (označeny popisem dole) budou roztaveny a hráč obdrží Runy moci v určité hodnotě.
    Všechna odstranění a odškodnění budou automaticky provedena scriptem při nahrávání Dark Legacy.
     
    Last edited: Nov 3, 2020
    jackoneill1976 and Warodzilla like this.
  9. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Take to mohli říci dříve ted všechny věci co jsem si vyhnal na X páč jsem je chtěl pozdeji vyzkooušet jsou mi k ničemu bo jsem do nich nic nevkládal a nyní by mě to stálo 1k drak jader. Pak mi ještě seberou všechny runy atd a nikde není psáno jak dlouho a v jaké kvalitě budou ty slavné cetky. dále mi zničí sety které jsem si schovával z nostalgie na starčí časy NIKDE NEVIDÍM ŽE BY MI TO NĚČÍM PROSPĚLO . Takže za mě at to přijde co nejpozději.
     
  10. ргцт

    ргцт Active Author

    za mě zatím jedna z nejhorších CE která kdy do hry měla nakročeno
     
  11. blackassam

    blackassam Forum Expert

    What does that mean for the player NOW? In case a player wants to use any Unique item in Dark Legacy, the player must use it at least once for Pristine Core Crafting before the CE is live. No matter which enchantment of which Legendary the player is going to transfer.
    https://board-en.drakensang.com/threads/preparation-and-information-for-dark-legacy.82208/

    Pro zjednodušení ponkování a zlepšení výbavy bylo zapotřebí provést několik technických změn. Tyto změny zahrnují to, že Unikátní předměty, které v sobě nebudou mít přenesená očarování (Křišťálovými jádry), nebudou moci být použity, až bude CE spuštěna na živé servery.


    Trochu blbý vtip...by mě fakt zajímalo, kolik ještě hráčům chtějí tuhle hru zprotivit, aby pozbyl důvod vůbec CE nasazovat.

    Halóooooo...... hraje tam někdo z vývojářů tuhle hru???...víte že máme i duchovní jádra, které se využila ve větší míře tím, že se také hlavně i přenášelo z horších unikátů do unikátů se zlatými základy. Budou tyhle unikáty taky odlišené pro převod?

    To je jako dýka do zad???...trošku zvláštní pro pojetí v ubezpečení že proběhne hladký přechod v CE.
    o_O
     
    Last edited: Nov 3, 2020
  12. LOGEN9

    LOGEN9 Forum Apprentice

    To je teda vůči hráčům pěknej hnus. :( Jako co mám asi přenést do ramen z čarodějek a zimního pláště???!!!! Ať tam dám cokoli tak si to zhorším.:mad::mad::mad: Do prstenu z dragana taky nic nechci. Mám u Kobolda 3 inventáře uniků na přehoz se zvýšeným stupněm ale zatím bez přenosu očarek.....tak že zesil.jádra v pozadí!!!!! A také uniky z nostalgie které roztaví. Tak že se fakt na tyto změny netěším....:confused:...zatím se dovídám jen samé zápory pro úpravy na postavách.
     
  13. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Tak asi to pro BP bylo nejjednodussi reseni, jak vyresit problem specialnich ocarovani nekterych unikatu:
    - prsten z Q5: ma 5 ocarovani, takze pokud by sel v CE ponkovat, tak 1 kus takoveho prstenu by umoznil naponkovat 5 jakychkoli ocarovani do jakehokoli jednoho unikatu (kdo by nafarmil treba 10 kousku tohoto prstenu, tak by do 10 unikatu mohl vrazit celkem 50 ocarovani misto 40)
    - ramena z eventu nov: ....
    - mozna i dalsi unikaty, ale tezko rict, kdyz nezname detaily CE
     
  14. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    To ještě 50x změní tohle... Dyt to ještě ani nemaj hotový..
    To řeší jak vláda koronavir... Dnes tohle,zítra tamto..pozítří to zruší všechno a příští týden zas něco jinyho...

    To "predponkovani" teda nechápu vůbec... Buď to jde nebo ne..co je na tom tezkyho? A navíc..k čemu mi budou lvl55 věci za měsíc? To je úplně jedno jestli do toho co mám teď půjde ponkovat nebo ne...stejně komplet vybavení mužem všichni splachnout do hajzlu
     
  15. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ono to neni o tom ponkovat do takovych unikatu, ale jde o to zamezit prenaseni ocarovani z techto unikatu do jinych predmetu.
     
  16. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Jo takhle... Takže těch x seker gwenfary s 35% speedem...abych zahodil

    + další věci jako dragan zbraně a spol... Co lega a fialky s platinama?
     
  17. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Jako by ty uniky nemohli překonvertovat na novej typ. Stejně jako budou překonvertovávat očarka na účinnost blokování. Prostě jenom vyhoděj fámu, aby poškodili lidi. A lidi teď začnoujak diví utrácet jádra na vkládání. A pak jim ty věci budou stejně na prd, ale to jim nikdo neřekne.
    A kompenzace žádná. Mnohé z těch věcí byly koupeny za drakeny a kdoví za jaký ještě měny. A ani ty TM za sloty si nejsem jistej, že dostaneme správně.

    Ale jestli mi fakt dokážou vrátit TM, který jsem utratil před sedmi lety za sloty v unikátech co z nich mám dnes kapsičky tak kloubouk dolů.
     
    Last edited: Nov 4, 2020
    Nostalgiac likes this.
  18. Kedamirek

    Kedamirek Forum Greenhorn

    Aby nebyla kompenzace v podobě bonus kódů jako vždy.. podle mě vrátí TM jen z itemů, které máme v invu, kdyby fakt vrátili všechny TM za utracené sloty, tak bych se hodně divil. Jsem asi trochu pozadu, ale chci se zeptat, úspěchy z lišty Odkaz již nejdou získat a jsou tam jenom tak pro okrasu ? Rád bych získal titul Posel smrti, ale jestli to fakt nejde, tak abych něco nezačínal zbytečně
     
  19. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Jako vracet TM za sloty... No paráda..když jenom za to co máš v inventáři tak to bude dohromady na server max 100k... To je jak kdyby dali bonus code 10 TM pro všechny.... Protože kdy naposled někdo dával slot do něčeho? V roce 2015?
     
  20. Kryton2x4b.523p

    Kryton2x4b.523p Forum Inhabitant

    Tak tohle jsem tak trochu nečekal. Co to znamená "nepotřebné unikátní předměty"? To jako když mám ramena z Kary ve kterých je %na zranění a nepřeponkuju to,tak mi je roztaví? A tím mi rozhodí celou postavu? A to brnko od Sigiho co jsem vytáhl na X tier,ale ještě jsem do něj nenaponkoval 4x platinu na dmg, což se mi nedaří složit mě prostě znehodnotí?