Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. micuna13

    micuna13 Advanced

  2. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  4. Amhe-Ramun

    Amhe-Ramun Forum Apprentice

    Já prošel v Kingshillu všechny ponky a ani na jednom to nejde.
     
  5. Asook

    Asook Forum Apprentice

    Postup jak poradil Couda22 .
    Otevřeš ponk levým klikem vedle dámy která prodává kameny. Pravým kliknutím vložíš kámen na ponk, nastavíš si počet kamenů kolik chceš rozdrtit pokud jich máš daného druhu více. Klikneš na Zkombinovat a okamžitě můžeš klávesou Esc uzavřít ponk. Pokud vyskočí hláška, zatrhneš více nezobrazovat a dáš ok. Ponk už se ti bude zavírat okamžitě. Hned můžeš zase levým klikem otevřít ponk z mapy. A znovu a znovu a znovu a znovu a znovu a znovu a znovu a znovu a znovu a znovu pořád dokola, místo farmení je teď drcení.
    Tohle je ten nejrychlejší způsob co znám.
    Ještě jednou diky Couda22 za radu, ale pořád je to na prd oproti tavení itemů.
     
    Last edited: Mar 19, 2021
  6. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    že zase nefunguje ten set z brigaviku ty bonusy na víc ?
     
  7. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Byl tam v nich udajně bug že dávali 1x více než měli.
     
  8. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    @elithyacz na druhou stranu ale opravili kostky abychom nedostávali 60 sféráku.. heslo : neco za neco :D
     
  9. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    achjo proc nejde slozit na ponku ammonuv set nebo temna zbroj od knoba :( nema nekdo info jestli to tam zahrnou?
     
  10. mates5888

    mates5888 Forum Apprentice

    Pekny den prajem, ja by som sa len chcel v rychlosti spytat, hru som prestal hrat od zavedenia DL, pretoze sa mi to absolutne nepaci, vcera som sa bol nachvilku pozriet a tak sa chcem len spytat, pohlo sa to v niecom? oplati sa znovu si zahrat, alebo uz ostali len "verni hraci?" vdaka.
     
  11. c3laskonCz

    c3laskonCz Forum Greenhorn

    Ahojte poradi prosim nějaka dobra valečnicka duše jake udělat kouzla u vara a jak rozdělit body byl bych moc rad za radu děkuji :)
     
  12. OptimusPrime

    OptimusPrime Active Author

    ahoj,hladam maga na q2 merciles tp, server-heredur,rad pomozeš tak sa ozvi.dik
     
  13. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    tak tenhle eevet je hodne povedenej runy padaji jak o zavod dragan je pro trosku silnejsi hrace strasne jednoduchej ve velke hale a normalni dragan je ve skupine uplne easy:) ty odmeny nejsou spatny z listy ale jit 100x velkou halu fiha to bude :D
     
    Asook likes this.
  14. Asook

    Asook Forum Apprentice

    Ahoj.
    Dej prosím nějaké tipy na runy já zatím 0. Padl při první návštěvě velké haly komplet set od Dragana?
    Zatím se plácám na druhé liště pokroku a chtěl bych tipy na co se zaměřit na tomhle eventu, protože komplet lišty asi nemám šanci udělat.
    Díky
     
  15. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    event zustal stejnej jako predtim takze pokud nemas svitek je to slozitejsi :) klasicky splnit vsechny ukoly a runy opet klasicky se delaji ve vykopavkach skupinove pres skupinove bedny:)

    a ano pri prvnim vstupu do haly dostanes vsechny unikaty:)
     
  16. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Už nevím co s tím. Jdu na Dragana, nastakuju a stejně mu dávám škody maximálně v desítkách tisíc (s redkou nemilosrdná i krveprolití) a i dračí kůže v podstatě neléčí. Vydržel jsem 2 kola bosse takhle pižlat a při třetím pokusu jsem se portnul do města. Pak slyším jak si mág dá Dragana na krvi za třeba 20 vteřin, protože stačí zamrazit, život letí dolů jak blázen a snad poprvé mám chuť smazat klienta, protože war je na bosse naprosto nepoužitelný.

    S pár lidma jsem si kontroloval nastavení a jedeme ve stejném módu.
     
    setoneto likes this.
  17. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    jakyho dragana? normalniho nebo ve velke hale?

    protoze v hale se nabustuje a bouchas ho jen za 29 000 :) a on te skoro jednou ranou zabije (taky kolem nej mohli dat tu krev aby slo videt ze je nasranej) kdyz par secund pockas znova ho muzes bouchat na plno:) draci kuze nefunguje protoze se nemas z ceho lecit kdyz okolo nikdo neni a davas mu jen 29 000 dmg :) da se to obejit ten jeho boost kdyz ho rychle se sekas ja kdyz jdu na nemilosrdnou a vezmu si modrou boucham ho asi za 3,5m -3,8m a je dole taky nejak 30-40 sec po sundani stitu


    no mag netusim ale predpokladam ze jak ho zamrazi spomalimu rychlost utoku a ma dobrej dmg tak ten boost dragana ani nenaskoci
     
    Last edited: Mar 21, 2021
  18. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Ve velké hale. Šiju do něj co to jde i s redkou a jak sundám štít, tak ho jen okusuju. Není to tak, že bych dával bomby a pak z ničeho nic jen drobné.
     
  19. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    a lames mu zbroj?.)

    zkusil sem neco natocit:)

     
  20. chevasitos

    chevasitos Forum Master

    vydřenejch 600 bodů :D