Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. milos1975

    milos1975 Forum Greenhorn

    Mám řešení zrušte forum stejně nikdo neodpovídá moderátoři nemaj čas a nebo mají zákaz nam něco říct,forum je asi kaput jako dso
     
  2. remei

    remei Junior Expert

    No okamžitú odpoveď by som tu nečakal, zasa tak veľa na fóre aktívnych ľudí nie je, ale pri troche trpezlivosti ti väčšinou niekto odpovie.

    Ja osobne som najvyššie videl Sväté/Posvätené/Sacred, ale to bolo ešte keď fungovala afk farma v Atlantíde. Je možné, že drop odvtedy upravili nadol, lebo nie si prvý, kto sa sťažuje na toto.
     
  3. MisterNoob

    MisterNoob Advanced

    Odpoveď je jednoduchá, choď na mapu, vyber obtiažnosť krviprelievanie a pred vstupom prejdi myšou po možných odmenách. V prípade klasických máp sú drahokamy normal až kráľovské, Q-mapy normal až rôznobežníkové.
     
  4. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    na túto otázku si dokážeš odpovedať aj sám a tým že sa pozriem pred vstupom na mapu na možné odmeny.

    ak tomuto tvojmu dotazu. skoro vačšina hráčov sa presunula na sk/cz discord kde majú odpoveď skoro okamžitú a ak máš zaujem môžeš sa pridať.
    https://discord.gg/3Pr7ahCmAU
     
  5. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Dosť dlho neboli žiadne kódy. Nenašlo by sa niečo čo by potešilo hráčov? Nejaké sférické fragmenty alebo drahokamy.....
     
  6. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    ak niečo také bude tak to isto zverejníme.
     
  7. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  8. CZpsychooo25

    CZpsychooo25 Forum Apprentice

    zdravim nevim estli uz ten navrh padl ale bylo by fajn kdyby se v prehledu skupin neobjevovali neprijmajici skupiny bylo by to fajn kdyby s tim uz nekdo neco udelal
     
  9. micuna13

    micuna13 Advanced

    i do nepřijímající skupiny můžeš pošeptat veliteli skupky, kdo se obtěžuje a pošeptá , buď se mu omluvím nebo naberu :)
    kdyby skupina byla neviditelná , tak by třeba známí ani nevěděli a ani neviděli že tahám , tak mi můžou napsat
    kromě toho i nabírám z lokálu toho kdo mi napíše - někdy ;)
     
    Ondra81cz likes this.
  10. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Prajem Vám pekný deň,

    mal by som taký návrh ktorý sa týka prebiehajúceho eventu: Postupujúci hrdina.

    Bolo by možné aby eventová lišta, kde sú odmeny, bola aj pre tých ktorí pomáhajú expiť druhých hráčov?
    ide mi o to, že je veľmi ťažké nájsť skupinu kde by som mohol expiť. Ťahal som dosť hráčov a keď trebalo poťahať moju novú postavu, skoro nikoho ochotného som nenašiel. Keď so sa dostal do skupiny, skoro vždy boli taký slabí, že mali problém na nemilosrdnej obtiažnosti zabiť obyčajnú príšerku a minibossa nemali šancu.

    Hráči sú dosť naštvaní, aj keď ste sa dohodli, že hodinu ťahám ja, potom vy budete ťahať mňa neplatilo to.

    1. tie odmeny by nemuseli byť rovnaké pre hráčov čo idú z 1. na 100. level a pre hráčov čo pomáhajú iným expiť.

    2. Aj silní hráči by mali motiváciu pomáhať expiť. Odmena by mohla byť prémium deluxe, klenoty......
     
    Last edited: Feb 28, 2022
  11. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    Odmeny si môžeš vyzdvihnúť na ktorejkoľvek postave na účte, o tom predsa daný event je.
     
  12. remei

    remei Junior Expert

    Ak som to pochopil správne, otázka bola, či by odmeny mohli dostať hráči už na levele 100, ktorí robia "taxikára", čiže ťahajú druhých a sami z toho nič nemajú... No ale to je nepravdepodobné, ono pôvodný event s tým asi ani nerátal, že lvl100 bude pomáhať nižším, pôvodne mal asi každý expiť sám, prípadne v skupinách na zhruba rovnakom levele. Tento event asi nie je moc dobré hrať s neznámymi skupinami, skôr si teda nájsť cech, kde ti tí druhí nezmiznú hneď po tom, ako ich potiahneš...
     
  13. Skuska55

    Skuska55 Advanced

    Divine, Divine....Ty ma raz privedieš do hrobu :-(.
    Čítaš vôbec čo píšu hráči?
    So sa nepýtal či sa da vyzdvihnúť odmena.....

    Bol to skôr návrh, aby aj hráči čo napríklad pomôžu 20 hráčom sa dostať na 100 level dostali nejakú odmenu.
     
  14. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Divine až budeš mít chvilku mrkni se na discord je nějaký nefunkční.
    Po odhlášení je tam jen toto cyklicky se to opakuje s většímam vetším časem na update.
    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 8, 2022
  16. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    zavri okno a otvor DC rucne s plochy
     
  17. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Okno neotvírám je zima :) jinak už to jede. Fajne.
     
  18. KarambolneniRAMBO

    KarambolneniRAMBO Forum Greenhorn

    Hmm, nejaké oficiálne info by nebolo k prebiehajúcim eventom? Nejaké rady kde sa dobré plní event......
     
  19. remei

    remei Junior Expert

    Ak myslíš Monster Hunt, tak za mňa je fajn Temple Sector/Chrámová oblasť v Atlantíde - na Bolestivej úrovni jedno kolečko dáva v priemere 100 postupových predmetov. Naviac tam pekne padajú aj runy, takže bonus naviac.
     
  20. Divine

    Divine Team Leader Team Drakensang Online

    https://board-en.drakensang.com/threads/dracanian-championship.85031/
    ahojte, čo sa týka sútaže.
    hráči ktorí odpovedáte na súťažnú otazku a ešte neprispeli na forum 3 príspevkami čakajú na schvalenie, ale nemusíte sa báť akonahle sa váš príspevok schváli tak sa automaticky zaradi do odpovedí v čase kedy ste odpovedali.
    nieje potrebné kvôli tomu písať na podporu.