Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    Ono je to stejne jedno, protoze na zitrejsi rano je nahlasen hotfix, ktery urcite bude upravovat ceny urcitych polozek premium dne.
    Ohlaseny duvod hotfixu je pekna komedie.
     
  2. blackassam

    blackassam Forum Expert

    No něco na tom pravdy bude, protože ta stabilita od posledního hotfixu opravdu není nějak zvlášť valná ...:rolleyes:o_O
     
  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Celkem komedie nejdříve hotfix 08:30 - 10:40 a nyní už jen 08:00 -08:45.

    Tak buffy za ceny že by jeden i hlavou zakroutil a peti je tam jen kočka. Slabota, slabota, slabota.
     
    Last edited: Nov 29, 2019
  4. Uber_Soldat

    Uber_Soldat Junior Expert

    tieto hotfixy moc vo mne nevzbudzuju velku doveru. Osobne som si uz par krat vsimol, ze na niektorich mapach vobec nepadaju niektore veci. Napr. sme boli behat zelene/modre supiny na diamanty na tych troch mapach (opakovatelna uloha) a vobec tam nepadali sfericke fragmenty. Na pusti mi prestali padat zase rafinerie vybavenie, co zase tak 2 dni dozadu padali celkom slusne, teraz miesto toho z bossikov vypadnu 2 vrecka s 2 sperhakmi, alebo kamenmi dusi atd. Je to podla mna trocha divne, zrejme tento hotfix nevyriesi tieto veci, ale to na zamyslenie. A este vcera jedna mapa doupata i3 mi padlo z truhly 10 listokov ( s amuletom 20ks) co ma potesilo a myslel som si, ze nejaka oprava bola, ale bola to len jedna mapka, potom to uz bola klasika 3-4 listky mapa. Uz sa len naskyta otazka, co to sposobilo, alebo ako hrac zisti, ze ma moznost na vyssi drop listkov z debny na zaver.
     
  5. Gauthor likes this.
  6. waqwaq63

    waqwaq63 Junior Expert

    Ahoj
    Kde,kdy a nebo od koho se dají získat runy požehnání materi ?
     
  7. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Z denní nabídky za temné mince kolem 13k a nebo od pekla I v dungeonech mezisvěta padají z mini bosu sem tam.
     
  8. waqwaq63

    waqwaq63 Junior Expert

  9. GrandImperator

    GrandImperator Forum Apprentice

    Ahoj , neví někdo jaký je časový harmonogram premium dne na serveru Tegan? Jako od-do kdy tam budou kostými , kdy mounty atp? Našel sem to jen na evropské severy .
     
  10. Ares

    Ares Advanced

    Ahojte, pripravili sme pre vás vianočnú súťaž, tu je link.
     
    Azachiel_de_Morgen and Gauthor like this.
  11. DuSiK.x

    DuSiK.x Someday Author

    Zkousel dneska nekdo bosse na suroviny na kameny? Sel jsem parkrat Khalys, parkrat Herolda a ani od jednoho ani kousek.
     
  12. Warodzilla

    Warodzilla Junior Expert

    Ano chodil jsem Meduzu a Arachnu a padaji suroviny normalne.
     
  13. Jjjj13

    Jjjj13 Forum Apprentice

    Ahoj někdy zavítám sem si přečíst vaše moudra a bludy a nestačím se divit kolikrát si myslím že hraju jinou hru..!!
     
    kalamaroto likes this.
  14. Gauthor

    Gauthor Count Count

    Kdyby někoho zajímal poměr šutrů v pytlících u Emilky. Koupeno 81 broušenejch. Nechtěl jsem prostě riskovat královskej kyanit, tak mám radši směs. :)

    https://prntscr.com/q40kfq
     
    Geredis and Warodzilla like this.
  15. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tolik se mi jich válí v u kobolta a nevím co s nimi ale mix zajímavý. jinak mě mrzí ta tavírna za temné tu bych za zlato koupil rád. Takže nakonec jsem si koupil jen kostlivce gentelmana a jeden prsten do sbírky.

    Šutry se mi tak ňák nějak nasyslily.
    [​IMG]
     
    Last edited: Nov 29, 2019
    chozeee likes this.
  16. chozeee

    chozeee Forum Apprentice

  17. Mr.Peetee

    Mr.Peetee Forum Greenhorn

    Ahoj, prosim vas nevie niekto co to ma byt od tej 11 do polnoci v premium day? ci mozem zlato minut alebo to je nieco dobre a nechat si. vdakaa
     
  18. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Můžeš si tam koupit legendární věci z kterých se můžou po identifikaci vyklubat i nějaké ty unikáty.
     
  19. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Ahoj, uz jsem se tu v prubehu let snazil pochopit zlomy rychlosti utoku, ale porad mi to na mistni tabulku nesedi, takze to asi chapu spatne :)
    mam rychlost 2.868, s premium opaskem to da 2.970 a zmenu rychlosti vnimam "podle ucha" nekde okolo +- 2.920 dalsi cca 3.1 neco, mozna se pletu, ale podle tabulky jsou zlomy na specialce pri q7buffu 3.000 a 3.6667
    Q7 buff dava 50% k 2.920 je 3.420, kdyby se k tomu pripocitavalo 24% ze znalosti da to dalsich 12 coz vychazi na 3.540. Kolik teda realne potrebuju mit, abych pri q7buffu sel pres tabulkovych 3.6667?
    Podobne na warovi s drtakem, rychlost 2.983 slysim jak davam rany od prvni stejne rychle a kdyz jdu treba na 2.9 jsou ty prvni rany pomalejsi nez zrejme pomoci 3x5% na drtaku prelezu nejaky zlom, ale tabulka ukazuje posledni zlom 2,8571
    Jak rikam, jsou to moje dojmy podle toho co vnimam, je mozny, ze to co vidim a slysim nema s realitou u bp nic spolecnyho, ale kdyz nahradim runu na krit.dmg speedem, vezmu medicinu a peta a vylezu asi na 3.7, tak macham o poznani rychlejc a hrani bez buffu na zlost je az divny v tyhle kombinaci jak rychle je pryc, takze zmena tam je, ale tabulka konci 2.8571. To mi nejde do hlavy, to jako + 50% q7buff, trp s teslou a ranger a jsem za 4 nebo jak se tohle pocita? 3x5% dava drtak a neco jeste za skok, ale to jsou podle me zbytecny body ktery najdu akorat na q1/q5 kde nepotrebuju draci za 5b.
    Jo a diky za rady okolo khalys, vcera jsem to sel vyzkouset a dobry, portla se jednou za me, podruhy za me ke zdi, prolitl jsem ji kridlama abych byl u zdi ja a uz se nehnula z mista, kdyz si predstavim jak sem ji tam nahanel po mape nebo se q5 spis vyhybal je to ted pohodka :)
     
    jackoneill1976 likes this.
  20. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    Vždy mě fascinuje jak tohle řešíte.. zlom rychlosti..

    Třeba bych měl na tom taky pracovat protože vidím rozdíly.. Nasadil jsem trhače co dává +23% speed... no v reálu to je +12 oproti tomu jestli ho mam/nemám.. ok.. Je to teda jedno ale... Zabíjím bosse dřív než s trhačem +23% dmg...

    Kdyby se na to někdo podíval co tomu rozumí asi by vytáhl z mé postavy víc protože já to řeším buransky :)
     
    setoneto likes this.