Discussion Diskuzní koutek

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Azachiel_de_Morgen, Aug 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. setoneto

    setoneto Forum Pro

    ahoj, na starym foru bylo neco ve smyslu ot/spam vlakno, kde jsem si obcas pocetl, tady to nevedete nebo kde najdu co EyesFuture psal, pripadne kam mizi prispevky co se nekomu nelibi?
     
  2. blackassam

    blackassam Forum Expert

  3. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Je fajn že to lovení sféráčku bude i před vlky a Karou tak uvidíme jak to nakonec bude vypadat momentálně je to fakt bída.
     
  4. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    [Ticket#2019122737008496] ze dne 27.12.2019
    [Ticket#2020010337000109] ze dne 3.1.2020

    • názov úlohy Rovnováha života a smrti (asi může to být i jiná)
    • aký je problém s úlohou? nejde dokončit,
    • ako problém vznikol? netuším, byly upraveny úloly a já uvízl na mrtvém bodě
    • pokúsil sa hráč nejako problém napraviť? (reset úlohy, zmena mapy, ...) ano prošel všechny i opakovací resetl
    • ako by sa dal podľa hráča problém napraviť? netuším, znovu resetovat úlohy?
    úkoly který mám, jsou do kolébky života, ale ta je zamklá. viz můj příspěvek #1745
     
  5. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    A do "Kolebky zivota" se nedostanes ani pres mapu drakanie (cestovni kamen)?

    Asi by jeste pomohlo, kdybys sem dal obrazek s momentalne aktivnimi ukoly.

    Zasadni otazka je, cim se odemyka ten vstup do "Kolebky zivota".
     
    Last edited: Mar 2, 2020
  6. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    dostanu ale jen na bolestivou, a ta se do úkolu nepočítá. Odemyká se takovým diskem. ukol mám momentálně dva (po resetu se některé stratily) Zmrtvýchstání a Dovolená pod psa
     
  7. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tabulka na Premium den
    [​IMG]
     
    -Touchwood- and ki84 like this.
  8. ki84

    ki84 Advanced

    Ahojte. Poprosil by som vás o odpoveď na dve otázky.


    Funguje ešte podpora? Minulý týždeň som písal dva tikety a nedostal žiadnu odpoveď.

    Neviem s trpaslíkom zložiť ani eventových petov, ani zbraň. Predpokladám, že my chýbajú recepty. Kde sa dajú zohnať? Behám po Kingu a nikde ich nevidím.


    Vďaka.
     
  9. Geredis

    Geredis Forum Inhabitant

    Last edited: Mar 2, 2020
    ki84 likes this.
  10. Cotopaxi78

    Cotopaxi78 Forum Pro

    Podle odrážek jsi už v kolébce byl. Jestli ne, tak by snad neměl být problém resetovat úkol a začít ho znovu.
     
  11. -Touchwood-

    -Touchwood- Someday Author

    Podpora "fuguje", ale s několika denním zpožděním. Nevím, zda nejsou lidi, či mnoho požadavků, ale každopádne několik dní není není nic mimořádného a počítej, že o víkendu se nepraduje.
    Myslím, že jsem to kupoval u Gnoba za 50 drakenů, jestli si dobře pamaduji.
     
    ki84 likes this.
  12. ondra-8

    ondra-8 Active Author

    já bych i resetl, jenže v úkolech není
     
  13. ki84

    ki84 Advanced


    Vďaka za odpoveď, ale u Gnoba to naozaj nevidím. Trpaslíka mám lvl48, dlho som s ním nehral. Ale keď je v tomto evente toľko odmien z bední, tak som si s ním zahral.


    edit : Geredis ok vďaka, bolo to tam.
     
    Last edited: Mar 2, 2020
  14. couda22

    couda22 Forum Commissioner

    U Gnooba to neni. Nevim, jestli jsi to prehledl, ale Geredis ti tu napsal, kde ten recept lze zakoupit:
     
    ki84 and Geredis like this.
  15. Cultiva

    Cultiva Forum Apprentice

    Sem asi jinej ale můžete mi někdo vysvětlit proč honite třeba odolnosti 40298 když podle údajů ze hry stačí na inf4 na 80% 20923.čísla sou vymyšlený ale myslím si že prostě větší odolnost větší hodnotou už nezískáte.nebo je zas nějakej nesmysl těch 80%
     
  16. -Costa-

    -Costa- Forum Apprentice

    No pokud se nedostaneš výš jak na fatal tak ti opravdu těch 40298 je k ničemu, a stačí ti maximálně něco málo přes 25000 což je 80% na fatal, ale pokud chodíš infernal 3-4 tak těch odolností potřebuješ o dost víc, protože každou obtížností výš se ti % jako je zbroj, odolnosti a kritické zásahy snižují.
     
  17. jackoneill1976

    jackoneill1976 Forum Veteran

    20k rozhodně nestačí na 80%... a je to sakra cítit když stojíš v kaluži jedu u Aranky nebo když "bouchne" Herald...
     
  18. blackassam

    blackassam Forum Expert

    Když si najedeš kurzorem ve statech na odolky (platí i pro zbroj) tak se ti otevře tabulka s redukcí ohledně obtížností...Od pekelné obtížnosti jsou potřebné jiné hodnoty, aby ses dostal na 80%. To samé platí i pro kritické zásahy.
    [​IMG]

    Tabulka na kritické zásahy (tabulka pro lvl55: nor.-fatal, inf1-7):
    [​IMG]
    tahle tabulka by měla být stejná i pro bloky...byli tu tabulky i na zbroj a odolky, ale ty jsou ztracené pokud si je někdo neuložil po přechodu fóra.

    Odolky / zbroj :
    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 3, 2020
  19. elithyacz

    elithyacz Forum Baron

    Tak zítra patch 229
    Dragan event ty jednotky byly opraveny aby se neukazoval jen ten jeden pepík.
    Zvednutž drop na petíku z mhorplíka snížený drop na krysího krále a klíče ke stokách by se měli farmit dle obtížnosti mapy tedy čím větší tím více klíčů (doufám)
     
  20. Dukynka

    Dukynka Forum Apprentice

    Tak snad mhorblika a fajnovou krysu dostane víc lidí, než ti minule z jackpotů při streamu, ale chci vidět jak moc je zhoršena šance na vyvolání krysího krále v kombinaci, že pokud byl vyvolán, už se na mapu nikdo nový nedostane. Všem hodně štěstí při honbě za ním.