Announcement Drakensang Online: Türkiye'de Fiyat Değişiklikleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Jan 15, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Merhaba Drakcnia Kahramanları,

  Drakensang Online için yakında fiyat ayarlaması yapılacağını size bildirmek istedik.

  Bildiğiniz gibi Drakensang Online, birçok farklı ülkede birçok farklı ödeme şekli sunmaktadır. Bu ülkelerdeki ekonomik durumlara göre ödeme bölümümüzdeki fiyatlar da değişiklik göstermektedir. Her ülke kendi dövizini kullandığından döviz kurları da bu farklılıklara yol açabilir. Oyun içinde bir nesne satın aldığınız zaman bu nesnenin fiyatı, geliştiricinin dövizinden ülkenizin dövizine döviz kurları üzerinden dönüştürülür. Bu işlem, fiyat farklılıklarına sebep olabilir.

  Tabii, her bir ülkenin yaşam maliyeti de farklılık gösterdiğinden insanların oyun içi nesne almak için harcayabileceği miktar da farklıdır. Buna ek olarak ekonomik şartlar, vergiler ve düzenlemeler de ülkeden ülkeye değişir. Bütün bu unsurların sonucu olarak oyunculara ülkelerine göre fiyat sunulur. İnsanlar bu sistemi geçmişte suistimal ederek daha düşük fiyatlara erişmek için de kullanmıştır.

  Bazı ülkelerin ekonomik durumu, geçen aylarda büyük değişiklik göstermiştir. Bu duruma ayak uydurabilmek ve bütün oyuncularımız için daha adil bir fiyatlandırma yapısı ve oyun ortamı sağlamak amacıyla fiyatlarımızı değiştireceğiz.

  Peki ne gibi değişiklikler göreceğiz?

  Her geçen gün değişen ekonomik değişikliklere ayak uydurabilmek adına Türkiye'deki ödeme bölümümüzdeki fiyatları ayarlamaya karar verdik. Yeni fiyatlar üzerine verdiğimiz kararlar, oyuncuların gündelik hayatlarında mal ve hizmetlere yaptığı harcamaları temel almaktadır. Buna farklı ekonomiler arasında fiyatları ve maliyetleri kıyaslamaya yarayan satın alma gücü paritesi ve tüketici fiyat endeksi de dâhildir.

  Türkiye ödeme bölümündeki fiyat değişiklikleri, 15.01.2024 tarihinde yürürlüğe girecektir.

  Bunu anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Yaptığımız fiyat değişikliklerinin oyun ve oynanış kalitesini artırmasını sağlamak konusunda kararlıyız.

  Oyuncularımıza sadakatlerinden, geri bildirimlerinden ve önerilerinden ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz ve bu bilgileri geliştirici ekibimizle düzenli olarak paylaşıyoruz. Sizin fikirleriniz, oyunumuzun başarısı için son derece önemlidir. Yapıcı düşünceleriniz bizim için son derece değerlidir.

  Geri bildirimlerinizi buradan bize iletebilirsiniz: Yorum Konusu

  Drakensang Online Ekibiniz
   
Thread Status:
Not open for further replies.