Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 225

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Nov 13, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Dosłownie kilka postów wcześniej prosiłam o szacunek wobec innych graczy. Jako że to nie jest Twój pierwszy raz, otrzymujesz ode mnie żółtą karteczkę, czyli 1 pkt na 7 dni.

    Akatriel - post usuwam jako OT.

    EDIT: Soulshade2 - jak karteczki do Ciebie nie przemawiają, to może przymusowa przerwa podziała. Do salda punktów dodaję 10, co oznacza blokadę konta na 1 dzień.

    Leno, nie powielaj proszę pytań, cierpliwość to cnota. Post usuwam.

    Odpowiadając na Twoje pytanie - gracze posiadający deluxe otrzymają zniżkę.
     
    Last edited: Nov 28, 2019
    BA_Oldman likes this.
  2. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    mozna gdzies zobaczyc ceny towarow na PremiumDay?
     
  3. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Po Internecie krążą tylko jeden screen - ten. Pochodzi ze streama i przedstawia ceny nieostateczne. Reszta cen, podobno miała być dopiero "to be done".
     
  4. azok00

    azok00 Forum Greenhorn

    ***** wymyslil godziny w jakich oferty maja byc dostepne niektorzy chodza do pracy maja obowiazki itp. Nie wezmu wolnego tylko dlatego ze musze byc na czas aby kupic 1 item czekajac 1 rok!!! Tak trudno dac odrazu wszystkie oferty ? Nie tylko dzieci graja a na pewno was nie utrzymuja bo robia to ppl pracujacy pomyslcie nastepnym razem nawet 3 razy zanim cos zrobicie. Rozumiem co miesiac taka oferta ale co rok... prosze..
     
    Last edited by moderator: Nov 28, 2019
    Invisible83 likes this.
  5. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Z Twojego postu usunęłam pogardliwie brzmiące słówko - do znudzenia będę powtarzać o szacunku i kulturze, niezależnie od tego, jaki wydźwięk ma zamieszczona tu opinia.
     
  6. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Przeżywacie to jak nie powiem kto i co zwykłe piksele tak na prawdę zobaczyłem ceny krótka piłka wyrobie się kupię nie wyrobię albo nie mam kasy bo mam też konto leszcza to nie kupię co mam się przejmować pikselami. To gra, gra ma służyć do ucieczki od realnych problemów.
    *****

    Drwijcie, hejtujcie, ukamienujcie ale jak już ktoś ma takiego bakcyla to można sobie poradzić i nie wyżywajcie się na Adminach forum. Oni tylko wykonują swoje nie stworzyli tych cen ani godzin.
     
    Last edited by moderator: Nov 29, 2019
  7. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Dziękujemy za wsparcie, ale nie namawiamy do złego :p
     
  8. vortex0811

    vortex0811 Padavan

  9. Invisible83

    Invisible83 Forum Greenhorn

    Niestety godziny premium day są dla ludzi nie pracujących.Nie uwzględnili tego że ktoś może mieć dwu bądź trzy zmianowy szift i pracuje za granicą gdzie jest różnica czasowa.
     
  10. krótkasprawa

    krótkasprawa Forum Apprentice

    W opisie oferty dnia premium w godz. 10-12 jest crafting-wyposażenie. Itemki u Emilki są a co z craftem?,na czym ma polegać oferta dotycząca stołu warsztatowego?
     
  11. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Soulshade2 - post usuwam, a Ty otrzymujesz kolejną blokadę na 1 dzień. Proszę pamiętać o kulturze wypowiedzi, nie będziemy tolerować takich uwag. Znasz zasady, na polskim Forum byłeś wielokrotnie upominany. W sekcji nie będziemy tak długo cierpliwi.

    Premium Day odbywa się już trzeci raz, a nazwa wskazuje czym jest. Na chyba wszystkich oficjalnych kanałach była obtrąbiona data, oferty itd. Nie wiem czego można tu nie rozumieć?


    Niestety, konwencja tego dnia tak ma. Za każdym razem gracze zgłaszają swoje rozczarowanie, że muszą czekać przy grze na promocję konkretnego przedmiotu i póki co nic się nie zmienia :( Zgłaszałam prośbę o przesunięcie na weekend (mniej osób w pracy), ale nic to nie dało :(

    Devedolser - przepraszam, ale "czystą głupotą" jest to, co proponujesz. Namawiasz do łamania OWH? Będę łagodna tym razem i tylko 11 punktów i blokada konta na 1 dzień. Przemyśl swoje zachowanie, nie jesteś świeżynką na Forum. Post usuwam.

    Moim zdaniem pod tym słowem kryje się udoskonalacz wyposażenia, jako że nic innego "nie pasuje" :p

    Oferta została usunięta, wkrótce oficjalna informacja.
     
  12. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    coś mi tu nie pasi z tym Premiumday, czyz oferty nie powinny sie co dwie godziny zmieniać? na Teganie od 14 są pety, teraz jest po 17 i ddalej nie ma nowej oferty:(o_O
     
  13. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Na serwerze Tegan czas jest przesunięty o 9 godzin do tyłu w stosunku do czasu polskiego, oznacza to, iż oferta zmieni się o godzinie 19:00.
     
  14. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    ok dzieki, zapomniałam o tym:)
     
  15. FennaIbo

    FennaIbo Forum Greenhorn

    Nie wiem czy to błąd czy moj nie fart do bosów z qaizah, ale na 7 rund po Swiątyni Agoni inf3 po ubiciu mobów pokazuje sie goblin.
     
  16. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Raczej pech, właśnie odwiedziłam Świątynię Agonii i spotkałam Reka ;)

    rek.png
     
Thread Status:
Not open for further replies.