DYSKUSJA: Aktualizacja 226

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Nov 29, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    modrzejuk dzięki wielkie, faktycznie przestawienie opcji grafiki w ustawieniach zrobiło robotę. gra działa teraz bezproblemowo:)
    a co do wypowiedzi janusa to masz rację nie znam sie kompletnie na sprzęcie ale jak kupowałam wzięłam stary lapek i powiedziałam ze chcę nowszy i lepszy ;), a i nie mediaexpert tylko poszłam do renomowanego sklepu komputerowego, to tyle co mogłam zrobić:p może nie jest jakiś bardzo wypasiony ale dla mnie wystarczy i parę złotych w kieszeni:cool:
     
  2. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Masz rację, ale pomijasz fakt, że to laptop. A te mogą w biosie czegoś takiego nie mieć. Innymi słowy czasem trzeba ręcznie "zaznaczyć", żeby dany program korzystał z takiej, a nie innej karty graficznej. Zawłaszcza wtedy, gdy system sam nie załapie, że powinien używać wydajnej karty.
     
  3. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    Nie zamierzam być ani niemiły (bo i dlaczego) ani się wymądrzać, ale niestety muszę powiedzieć jedno:..... jesteś błędzie twierdząc, że to niemożliwe.
    Nie należę do osób, które dają od razu rybę zamiast wędki, więc nie dam jasnej i prostej odpowiedzi i powiem tak: zapytaj wujka Google i poczytaj o niektórych modelach laptopów z dualną grafiką (Intel+AMD), jakie mają funkcje w BIOS-ie, co odpowiada za sterowanie przełączaniem na odpowiednią kartą w zależności od obciążenia (sterowanie sprzętowe czy programowe). Jak już poczytasz z to wyciągnij wnioski i wtedy pisz czy coś jest możliwe czy niemożliwe (nie mam na myśli tego czy możliwe jest wywrócenie hełmu na lewą stronę, bo to akurat jest niemożliwe ;)). Z mojego dwudziestokilkuletniego doświadczenia w branży IT wynika zupełnie co innego niż twierdzisz dlatego mogę Ci z całą stanowczością napisać, że jesteś w błędzie (oczywiście cały czas mówmy jedynie o laptopach z dwoma kartami graficznymi)... Pozdrawiam.
     
  4. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Już jakiś czas temu miałem o tym napisać i wyleciało mi z głowy. W opisie klejnotu furii jest błąd, powinno być 20%, a nie 200%.


    [​IMG]
     
    Majkelix likes this.
  5. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Z jakiego eventu mozna go zdobyc?
     
  6. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Na chwile obecną nie ma możliwości zdobycia tego klejnotu w evencie. Ja lubię trzymać różne stare rzeczy w depozycie. Wcześniej to była runa, którą można było zdobyć w jednym z eventów, chyba w Pokonaj niezwyciężonych. Zamienili ją na klejnot po ostatnich zmianach, podobnie jak kilka innych run np. czaszek z eventu Dragana.
     
    vortex0811 likes this.
  7. Dемои

    Dемои Forum Pro

    Uważajcie jak chcecie odnowić amulet na koniczynki. Dziś przy próbie odnowienia go na kryjówce przy pomocy mikstury janka usunęło mi amulet, a mikstura została.
    Napisałem o tym do supportu, choć napewno nie oddadzą mi tych 2 złotych podstaw
     
    Majkelix likes this.
  8. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Wszyscy wiedzą iż PT to samo zło ale nie ma sensu od razu przekreślać sprawy. Jak mawiają: grunt to dobre nastawienie. Mając na względzie poprzednie zgłoszenia należy się udać w pańskim przypadku do pomocy technicznej EN.
     
  9. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Dlaczego opcja produkcji słabszego zjednoczonego kryształu Zimowego Przesilenia pojawia się na stole warsztatowym gdy jako pierwszą da się słabszą runę fluorytu? Zmarnowałem sobie potencjalne i to całkiem dobre runy na rzecz jakichś pojedynczych... :(

    Czy byłoby możliwe ewentualne "rozdzielenie" run z tego powodu?
     
    Last edited: Jan 1, 2020
  10. Dемои

    Dемои Forum Pro

    To ja wiem, ale i tak napisali mi że nie mogą pomóc bo były w amulecie runy. Na stół można rzucić amulet z runami jeśli chcemy przedłużyć jego czas i to nic nie robiło wcześniej, teraz nagle zniknął mi amulet :confused:
    Czy w tym przypadku za błędy w grze nie powinienem dostać amuletu spowrotem (chociażby brązowego który bym jakoś zrobił) nawet jeśli w nim runy były? Nie obchodzą mnie one ale item który mi zabrał błędy gry tak
     
  11. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Niestety, nie ma takiej opcji, nie posiadamy mocy rozdzielczych :( Ani wytycznych (co jest drugorzędne, gdyż brak mocy), bardzo mi przykro.
     
  12. kryminal76

    kryminal76 Someday Author

    Nie wiem czy dobry dział, ale jakiś czas temu zacząłem różne kombinacje z bronią jednoręczną i wyłapałem taki błąd w wyświetlaniu bufa który dają klejnoty upiornej mocy.
    Włożony 1 klejnot i w opisie bufa na przedmiocie jest "Zwiększa premię do obrażeń z Upiornej mocy otrzymanej od przedmiotów głównej i drugiej ręki Gwenfary o 45%"
    [​IMG]

    Włożony 2 klejnot i w opisie bufa nadal jest "Zwiększa premię do obrażeń z Upiornej mocy otrzymanej od przedmiotów głównej i drugiej ręki Gwenfary o 45%"
    [​IMG]

    Skoro jeden klejnot daje bufa 45% to czy po włożeniu dwóch nie powinno być w opisie że zwiększa premię do obrażeń o 90% ???
    Na szczęście działa tak jak powinno.
     
  13. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Zgłoszone. Na szczęście to tylko błąd wizualny ;)
     
    kryminal76 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.