Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 227

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Jan 13, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Geraldinio

  Geraldinio Junior Expert

  Mało istotne czy w paczce, czy bez, chodzi o to, czy w ogóle będzie dostępna. Na testowym oferta jest podczas eventu, a na serwerze głównym kończy się w tej sekundzie, w której zaczyna się event. Tak więc podczas jego trwania będzie można kupić pelerynę czy nie? a może będzie droższa?
   
 2. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Niestety, nie udało mi się uzyskać żadnych informacji w tej kwestii. Pozostaje jedynie przypuszczać, że wraz z rozpoczęciem eventu peleryna będzie albo droższa, albo w tej samej cenie co obecnie, ale bez dodatków. Zaznaczam, że jest to tylko moje zdanie opierające się na ogólnym modelu oferty przedsprzedażowej :)
   
  Geraldinio likes this.
 3. jac69II

  jac69II Forum Greenhorn

  ja dodam tylko ze znowu wywala z gry. czy to już standard? jak konserwa to grac nie idzie?
   
 4. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest

  tajo1
  Twój post usuwam jako OT. Proszę o bardziej konstruktywne treści.
   
 5. innocentGirl

  innocentGirl Forum Greenhorn

  czy jest szansa na nadrobienie zadań - Audiencja i Obiecana pomoc w przypadku gdy jestem już dużo dalej w zadaniach?
   
 6. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Tak, ale trzeba poczekać aż je naprawią. Przynajmniej w zadaniu Audiencja jest bug, który skutkuje niemożliwością jej wykonania, gdy ma się powyżej określonego poziomu.
   
 7. Satine1988

  Satine1988 Forum Apprentice

  u kogo znajde nowe zadania?
   
 8. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Udało mi się do tej pory znaleźć tylko te u Ernesta Remina w Kingshill. Nie mam pojęcia, kto ma resztę tych zadań.
   
 9. Dемои

  Dемои Forum Inhabitant

  Kolejny hotfix, kolejne aktualki a set mechaniczny nadal nie naprawiony. Masakra
   
 10. modrzejkuz

  modrzejkuz Junior Expert

  Oczekujesz za dużo. Naprawa setu mechanicznego mogłaby być to zbyt dużym wyzwaniem dla programistów, skoro nie potrafią uporać się z "zaginionymi" zadaniami i NPCami w King. Najpierw po aktualce się okazało, że ich nie ma a teraz po hot fixie, który miał ów błąd naprawić a jak się skończyło każdy widzi. NPC-a i zadań dla graczy high lvl jak nie było tak nie ma.
   
  MrBark likes this.
 11. warriorek123321

  warriorek123321 Forum Greenhorn

  Witam jestem nowy na forum i kieruje się odnośnie bagga gry.
  Mam taki problem mój komputer nie jest zbyt szybki, jak ostatnio farmilem bossa z znajomym to wyrzucalo mnie z gry do clienta. Kombinowałem z tym żeby jak najlepiej opisać ten problem.Wychodziłem z bosowej mapy z kolegą i jeszcze mnie nie zaladowalo do końca, on w tym samym czasie wyszedł zemna zbossa, w tym samym czasie co lądował mi się ekran gry ponownie wszedł na bossowa mapkę. Wtedy kiedy mi zaladowal się zielony pasek automatycznie wyrzuciło mnie do lobby gry. Proszę o wysłuchanie mojego wpisu i szybkiej odpowiedzi :)
   
  Last edited: Jan 30, 2020
 12. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest

  Niestety nie jesteś sam z takim problemem, pojawia się on również na nowszych maszynach. Przy częstych zmianach mapy potrafi zamknąć klienta gry (wymagane ponowne logowanie). Problem został zgłoszony do producenta.
   
  warriorek123321 likes this.
 13. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  To nie jest wina ani komputera ani internetu.Jak latasz z kimś w grupie to nie może dochodzić do sytuacji że jedna osoba wchodzi na mapę a inna w tym czasie z mapy wychodzi bo wtedy "zderzacie się w drzwiach" i jednej osobie wywala grę.Powiedz koledze żeby poczekał aż wyjdziesz z mapy i dopiero niech wchodzi na następną bo tak to będzie non stop ciebie albo jego wywalać.
   
 14. DarkHHH

  DarkHHH Forum Greenhorn

  Jest jakieś info o tym ile ten event z mrocznymi będzie trwał?
   
 15. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Nie do końca. Mam np ten błąd na jednej z postaci: częsta zmiana mapy u Herolda (farmienie np eventu "Wielkie łowy") wywoływała dość regularne zamknięcie klienta na krasnalu, ale np na magu nigdy. Nieistotne czy grałam sama czy w grupie. :(

  Na razie brak dokładnych danych o terminie wydarzenia :(
   
  DarkHHH likes this.
 16. Geraldinio

  Geraldinio Junior Expert

  Ten nowy event: The Smuggler’s Greed to rozumiem taki mały bonus dla tych, co i tak zamierzali kupić mroczne monety? bo uzbieranie darmowym sposobem ok 100k mm (nawet z dziennych nagród za premium nie zalicza do postępu!) trwałoby u maniakalnego gracza 3 lata, u normalnych 6-8, a nie 24h.

  ps
  nawet nie ma informacji, czy zakup wpłynie na wzrost paska... Takie to słabe że szybko zapomnijmy i odliczajmy dni do Dragana ;)
   
  Sandofdesert likes this.
 17. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Zakup MM wpływa na pasek. I tak, to jest dodatek dla kupujących mroczne monety. Zresztą jego nazwa na to wskazuje. Słabe to jest, ale dla kogoś kogo to nie interesuje. Jakbym miał kupić MMy, to bym się ucieszył, że zamiast 114k dostanę ponad 164k. I jeszcze szansa na koty, które permanentnie zwiększają wielkość stosu mrocznych (jeśli się uzbiera wszystkie trzy). Warto też wspomnieć o garści koniczynek, drakenów i rdzeni.
   
  BA_Bastet likes this.
 18. KingsGambit

  KingsGambit Forum Expert

  Wiesz jakby nie patrzeć to Bp rozdaje 250 mm, kilka koniczynek i ~80 draków dla każdego. Ci co mają premkę/deluxe mogą ciułać kostki i otwierać na evencie, a jak wpadnie te 1k mm tu i tam to mają drobnego extrasa. A dla płatników to lepsza okazja niż standardowe happy hour na mrocznych. No i nie zapomnij o gratisach dla postaci poniżej 55, gdzie za zadania otrzymujesz mm, które naliczają się do paska. Niewiele zyskają, bo pewnie max 1,4k mm extra i trochę draków, ale lepsze to niż nic.

  To jest po prostu wydłużone happy hour z małym bonusem dla nie płacących i początkujących. Wolę takie rozwiązanie niż standardowe happy hour, gdzie nie mam żadnego zysku ;)
   
  Last edited: Feb 8, 2020
  BA_Bastet and Sandofdesert like this.
 19. Geraldinio

  Geraldinio Junior Expert

  W sumie, masz rację, lepsze to, niż prymitywne happy hour. Poza tym, mając 4 postaci (nawet dużo słabsze od głównej), można łatwym sposobem zyskać ponad 1k mm, bo na każdej z nich dostajemy darmową wejściówkę.
   
  BA_Bastet likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page