DYSKUSJA: Aktualizacja 233

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, May 4, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Witam, Twoje posty połączyłam (pamiętaj o edycji, nie piszemy postu pod postem) oraz edytowałam i usunęłam słowa, które mogą obrazić Graczy robiących ten event.
    Nie jest to nowe osiągnięcie - tylko zmiana nazwy z Wojownika półbogów na obecny.
     
    Kornelwsk likes this.
  2. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    tak , dokładnie heheh, 35 rundek dziennie trzeba zaliczyć na inf3 żeby nabić progres, jeśli dobrze liczę, sporo drakenów jest z paska , na nagrody nawet nie patrze:p
    zrobię ile sie da i na ile czas pozwoli, bez spiny bo nie ma o co się bić:D
     
  3. Tadexxx

    Tadexxx Forum Apprentice

    Tyle ile się uda to się zrobi .. Ważne że złota wróżka wpadła ;)

    [​IMG]
     
    dforko likes this.
  4. Kornelwsk

    Kornelwsk Junior Expert


    Z czego ta złota wróżka wylatuje?
     
  5. Tadexxx

    Tadexxx Forum Apprentice

    Leci z końcowego bossa ..
     
    Kornelwsk likes this.
  6. Doozik

    Doozik Forum Apprentice

    Tabon ma ograniczoną ilość dziennej sprzedaży wejść na złoto gwiazd i pozostaje tylko za golda wejścia kupować u Emilii ??
     
  7. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Emilia także ma ograniczoną liczbę ofert. Można jeszcze, mając pelerynę eventową, szukać wejściówek u sentineli na mapach skalowanych.
    Oraz z Kosmicznej Skrzyni (klucz do niej można kupić lub wydropić z bossa końcowego - mała szansa na to).
     
  8. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    smiechunhs
    Doozik
    Wasze posty usunęłam. Proszę o bardziej konstruktywne treści.
     
    TL_Tyche likes this.
  9. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    ale Fajnie gratki wróżki:) podzielcie się pls. gdzie farmicie eske? Ja biegam Loxley i Królestwo korzeni, małe mapki i wmiaeę bosiki blisko siebie, ale czarno to widzę. 1 rundka 75eski:( to jakas masakra na 1 wejście inf3 potrzebuję jakieś 1K eski.
    Może o czymś niewiem, może gdzies lepiej dropi? bo jak tak bedzie to raczej zawiele nie nabiję:(
     
  10. Garomir

    Garomir Forum Greenhorn

    Gdzie jest napisane ile mamy czasu na pokonanie dwóch bossów? Na pewno takie ograniczenie jest, bo długo bity nie otwiera przejścia do trzeciego tylko jeden z dwóch pojawia się znowu.

    ps. Event i tak uważam za udany :)
    [​IMG]
     
  11. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Ta złota wróżka na każdym poziomie trudności wypada tak samo, czy na wyższych jest większa szansa?
     
  12. Tadexxx

    Tadexxx Forum Apprentice

    koncowego
    Ciężko powiedzieć , ale często leci na śmiertelnym ;) Ja już kolejnych się pozbywam hehe

     
  13. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Czas na ubicie bossów jest, ale nie pytaj dlaczego nie został nigdzie oficjalnie podany. Spotkałem się z informacją, że wynosi on 90s. Nie wiem jednak, czy czas ten jest na 100% zgodny z rzeczywistością, gdyż pochodzi jedynie od graczy z serwera testowego.
     
  14. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Vinith - Twój post kasuję, wyżej SMOD prosiła o konstruktywną krytykę, a wypowiedź z takim słownictwem konstruktywna na pewno nie jest.

    Garomir, Jasiu111 - Wasze posty przeniosłam do dyskusji o Aktualizacji 233. Jeżeli zajdzie potrzeba rozmowy w osobnym temacie związanym z eventem, zostanie taki przez nas stworzony.
     
    Last edited: May 16, 2020
  15. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    wrózka raczej dropi dość dobrze , bo ja dostałam:) robię event na śmiertelnym, bo mało eski tracę, a progres ile sie uda;)
     
  16. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    Trollingiem to trochę zajeżdża , ale ok niech będzie. Często leci..... taaa ..zapomniał kolega dodać , że koledze... często dropi. Mam znajomych, którzy byli na mapce eventowej dobrze ponad 300x (dręczący, fatal i inf1) i jakoś tej dobrze "lecącej" wróżki nie trafili. Ja osobiście byłem ledwo 60x ( o 56x za dużo - każde kupione wejście na event uważam za swoja głupotę) i też jej nie uświadczyłem. Nie żebym mi się żółć ulewała z tego powodu, ale jak patrzę jak bezczelnie BP jadąc całkiem po bandzie robi skok na realne pieniądze graczy zmieniając eventy tak by były w zasadzie nie do zrobienia bez inwestowania pieniędzy (redukcja dropu odłamków , wprowadzanie w jednym miesiącu kilku eventów pod rząd wymagających dużych ilości odłamków, notoryczne spamowanie płaszczami eventowymi...) to już wiem czemu ograniczyłem praktycznie do minimum czas spędzany w DSO (ostatnio do kilku chwil potrzebnych na odebranie skrzynek z dziennych). Ale , że temat rosnącej pazerności BP nie jest tematem tego wątku to powiem na zakończenie tylko , że ....drop wróżki nie jest taki piękny i wspaniały jak piszą to przedmówcy aczkolwiek biorąc pod uwagę pojęcie losowości wg BP...to może i dropi często ;).
     
  17. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced

    Ja też byłem już ponad 30 razy i Wróżki nie uświadczyłem , jedynie dropnął mi jeden klucz do kosmicznej skrzyni a gram od początku na śmiertelnym .
     
  18. Valkirn

    Valkirn Forum Apprentice

    WRÓŻKA dropła za 15 razem na Bolesnym.
     
  19. Luxfire

    Luxfire Someday Author

    Chyba trochę Cię poniosło, przez 2 dni to nawet nie mieliby wejść na 300x (ta wiem płaszcze, ale nie sądzę że nawet jakby je mieli).
    Ja dostałem wróżkę dokładnie za 135tym wejściem. Wywaliłem "tylko" z 80k na wejścia i eski. Kolega z bractwa dostał 3 szt. przez 30 wejściach, inny w 5tym wejściu. Średnia faktycznie do przyjęcia. Ale to tylko średnia.
    Uważam, że za tak drogi event nagrodą główna powinna być złota wróżka (oczywiście z dropu tak jak jest też powinna być), bo jak ktoś już wywali tyle kasy/odłamków to niech ma przynajmniej pewność.
     
  20. Slaw445

    Slaw445 Forum Apprentice

    Chyba kolega zapomniał że za MM można kupić wejścia.
    Sam byłem 240 razy i wróżki brak.
    Złota prawie nic nie zostało,ale jeszcze sfera jest więc w każdy kolejny dzień wejścia kupię,choć coraz mniej wiary że wróżka poleci.
     
Thread Status:
Not open for further replies.