Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 236

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Jun 24, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Post edytowałam. Treści z pajacami i nowotworami usunęłam - są nie na miejscu.
     
  2. Daniel.zkl

    Daniel.zkl Forum Greenhorn

    Czemu jak gram na kazdej mapie nie mam lago a jak tylko teleportuje sie do miedzyswiatow to po 35k ms za kazdym razem jak uda mi sie wejsc wchodze na mapke i bach 15k ms na start
     
  3. Nieznajomy

    Nieznajomy Forum Apprentice

    Witam
    Ile jest tych sposobów na odebranie znaczków,ile maksywmalnie moge zdobyć na przygotowaniach,nie wliczając znaczka z paska postępu.
    [​IMG]
     
  4. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    szkoda, że poprawka nie dotyczy dropu zielonego proszku, a konkretnie wyrównania dropu wszystkich kolorów. inną możliwością byłoby danie opcji zmiany koloru proszku którego mamy nadwyżkę:p , fakt jest taka możliwośc ale za 500mm można dostać 1 szt. przyznacie że to z lekka harkorowe:D
     
    Majkelix and MrBark like this.
  5. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Pytanie z mojej strony odnośnie tylko samego w sobie eventu - zielony proszek jak nie dropił normalnie tak nie dropi BA czasem odnoszę wrażenie że na zwykłych mapach dropi go więcej <lol> na jakim modzie drodzy Towarzyszki i Towarzysze dropicie złote znaczki bo inf1 wieje pustką to samo jest z unikatami jeśli można je jakoś dropnąć z mobów to po za setem Keen + miecz / tarcza złotego smoka nie widzę nic, jedyny pożytek mam złom do craftu xD
     
  6. HoCuSpOcUs

    HoCuSpOcUs Forum Apprentice

    Przygotowanie trwa 7 dni... Dziennie dostajemy po 10 każdego proszku(z każdego koloru) plus 570 postępu z zadań oraz można kupić 40 brakującego proszku za 200mm bądź pakiet za 500mm po 25proszku z każdego koloru + bilety na prom które nie są problemem bo dobrze dropią... Bez płaszcza da rade go zrobić
     
  7. smiechunhs

    smiechunhs Someday Author

    no na spokojnie ja kupuje tylko zielony proszek raz dziennie robie wszystkie wyzwania i dzienne to jest jakies 850 postępu dziennie na spokojnie można zrobić 3 paski juz mam 3 zaczęty jeszcze 3 dni akurat do skończenia
     
  8. Dekso

    Dekso Someday Author

    Gdzie można zakupić 40 proszku za 200mm,ja tylko widze pakiety po 25szt.wszystkie kolory?
     
  9. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Czemu po hotfixie ze świnek dalej wypadają rzeczy i postęp (odznaki hydrulika) do eventu kanałowego ? Jakim cudem to nie jest błąd, skoro tego eventu nawet nie ma ?
    To jest najprawdopodobniej oferta dla słabszych/początkujących graczy.Screen z discorda:
    [​IMG]
     
  10. HoCuSpOcUs

    HoCuSpOcUs Forum Apprentice

    U tajemniczego janka jest w beczce obok npca co oddajesz kolory u niego taniej tez kupisz bilety na prom...
     
  11. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    HoCuSpOcUs, wojtekwjk - Wasze posty zostały usunięte. Proszę, darujcie sobie prywatne wycieczki.
     
  12. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online


    Prawdopodobnie ktoś zrobił nam świński żart. :p


    Błąd znany. Niestety, nie sądzę by zostało to naprawione w tej edycji :(
     
    Last edited: Jul 2, 2020
    HoCuSpOcUs likes this.
  13. Majkelix

    Majkelix Junior Expert

    O to niestety chodzi, żeby zabulić w mrocznych. Znowu. Smutne co się dzieje w dso obecnie.
     
  14. Kornelwsk

    Kornelwsk Junior Expert

    Witajcie gdzie mogę zdobyć Znaczki letniego przesilenia - (maks ich ilość wynosi 20?) Obecnie mam 3 tylko...?
     
  15. WhiciaQ

    WhiciaQ User

    Witaj, a opis aktualizacji przeczytałeś? jest tam opisane na czym polega to wydarzenie :)
     
  16. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    jakby jakaś dobra dusycka wstawiła zdjęcie gdzie świnki są było by miło:)
     
  17. Kornelwsk

    Kornelwsk Junior Expert

    Tak przeczytałem, szukać to ja mogę tu i ówdzie bez rezultatu dlatego pytam?....
     
  18. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Wiesz.. świnki lubią błotko, błotko jest w kanałach a więc świnki dają odznaki hydraulika latem. Logiczne, prawda? :D
    Nie ma ich co szukać, skoro nie chcą nic dać :p

    Powyżej napisałam, że błąd zgłoszony i znany. ;)
     
  19. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    fajnie że błędy są naprawiane z takim tylko małym zagwozdkiem, jak tak dalej będzie cały net zeżrą mi aktualizacje a gdzie tu pograć troszke:(
     
  20. Spide

    Spide Active Author

    Mam takie pytanko czy poza zakupem pelerynki jest jakakolwiek możliwość zrobienia postępu tego eventu? Z tego co widzę to chyba nie, co za tym idzie jak ktoś nie wyda nawet 20 zł albo twórcy nie uraczą nas kodem w postaci pelerynki to nic nie da się zrobić poza wydaniem obecnie zdobytych monet. No chyba że można to mnie oświećcie.
    Sam zamysł nagród jak dla mnie bardzo fajny bo każdy może wybrać to czego mu brakuje lub co chce kupić ale jeśli rzeczywiście event da rade zrobić tylko płacąc realne pieniądze to już nie wygląda to za dobrze.



    #EDIT
    Po paru przejściach widzę że nic nie zmieniło się od wersji testowej. Najbardziej opłacalna jest "Arena Wytrzymałości" najłatwiej tam o największą ilość skrzyń. Drop z tych skrzynek nie zachwyca, 5 monet słonecznych a reszta to w większości śmieci.

    Podsumowując w mojej opinii
    - Arena wytrzymałości - jedyne rozsądne miejsce do zdobywania monet z tego eventu.
    - Wędkowanie - jedyny plus tego że mamy 20 wędek do kupienia za złoto, normalnie nie jest opłacalne kupowanie ich za mm. Drop totalnie losowy, jakimś cudem udało mi się na 20 wędek trafić "jackpot" w postaci znaczka.
    -Podziemna izba - pełna losowość, przy odrobinie szczęścia wyjdziemy zwycięsko, jeśli szczęścia zbraknie zmarnujemy dwie wejściówki. Byłem tam póki co raz i wszystko wskazuje że nie zmieniło się nic od wersji testowej. Z każdej skrzynki drop losowy, dodatkowo 10 słonecznych monet na skrzynkę.
    - Gobliński Łomot - no i jak dla mnie najbardziej dziwna mini gra tego eventu. Z ciekawości na full odpale przy fioletowej esencji dochodzę do 25-28/35 goblinów przy ponad 50k szkód. Nie wiem co tam trzeba zrobić by zdążyć ubić je wszystkie, no chyba że ja jestem na tyle ułomny że nie potrafię tego zrobić grając łucznikiem. Współczuje wojownikom gdzie będą musieli dobiegać do tych goblinów by cokolwiek zrobić.

    Tak czy siak wszystko wskazuje na to że póki co osoby słabsze lub te co grają dla czystej przyjemności muszą podziękować sobie za ten event bo bez peleryny nic nie zdobędą.

    Dodatkowo mam pytanko co oznacza/daje wers "Nikt nie oprze się temu urokowi"?
    [​IMG]
     
    Last edited: Jul 5, 2020