Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 236

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Jun 24, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. MrBark

  MrBark Someday Author

  Można użyć powiernika życia, prawie na to samo wychodzi
   
  Akatriel likes this.
 2. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  Chcę zgłosić błąd związany z Areną Wytrzymałości i setem Dragana (który używa 90% graczy). Wcześniej już o tym krótko pisałem, ale zrobiłem kilka kolejnych prób i błąd występuje za każdym razem. W momencie w którym pojawia się Czarny rycerz gdy nasze punkty życia spadną poniżej 33% gra zlicza że padliśmy. Zdarza się że od razu przerywa walkę, a czasami pozwala walczyć do końca. Jest to jednak bez znaczenia, bo naliczane są skrzynie do momentu pojawienia się rycerza.
   
 3. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Te znaczki są tam zawsze, to nie błąd ;) także nie są one żadnym wyznacznikiem tego, czy skrzynka jest pusta, czy też zawiera nagrody.
  Z postu wycięłam zakamuflowany wulgaryzm - kropkowanie tu nic nie daje, to wciąż te same przewinienie.
  Dzięki za dokładny opis - prześlemy informację dalej.
   
  wojtekwjk likes this.
 4. Luxfire

  Luxfire Someday Author

  Jak dla mnie to nie błąd. Skoro w tej mini grze nie można używać skilli to także tych z przedmiotów. Poza tym wystarczy zamienić pierścień Dragana na czas tej mini gry.
   
 5. ΣMiwel

  ΣMiwel Forum Ambassador

  To niech to wyłączą jak ma nie działać. Niech się rycek nie pojawia i tyle.

  Nie jestem tego pewien, wydaje mi się, że udawało mi się kończyć arenę mimo rycka, ale coś jest z nim ewidentnie nie tak - i z tą areną.
   
 6. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  Pojawienie się rycka NA PEWNO nie jest użyciem skilla. Nie masz na to wpływu. Jest to co najwyżej bonus, a zdejmowanie itemu jak już pisałem jest maskowaniem problemu. Poza tym jakoś medalion odbicia, o ile mi wiadomo został zablokowany żeby nie zadawał szkód mobkom. Czemu nie zrobili tego samego z setem Dragana ? Nie ma się co kłócić. Jest to błąd i tyle. Został zgłoszony i będzie naprawiony. Gracz nie jest od tego żeby przed każdym bosem,mapką zastanawiać sie czy każdy używany przez niego item, set nie koliduje z zasadami mapy.
   
 7. HoCuSpOcUs

  HoCuSpOcUs Forum Apprentice

  Najłatwiejszy event jaki może być i arena bardzo prosta a nagrody opłacalne można kupić 5 svs co daje 5000 koniczynek do przodu bądź co komu brakuje.. Jest wiele sposobów żeby zrobić arenę wytrzymałości nie trzeba mieć dobrej postaci można założyć tarczę zmienić wiedzę żeby mieć blokadę kupić bufy pod życie założyć 5 części z sześcianu też da troszkę więcej życia potki zwykłe i regenerujące ... na prawdę nic trudnego wystarczy troszkę pomyśleć pokombinować ale widzę że zawsze najłatwiejszym wyjściem jest narzekanie ... Jak ktoś ma kamień z eventu halloween to ma łatwiej wchodzi na arenę lata na około aż pokażą się virki a potem staje w rogu i czeka na koniec czasu tak też można zrobić bez tego kamienia z blokadą bez przekładania kamieni... *****
   
  Last edited by moderator: Jul 6, 2020
  Spide likes this.
 8. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  No jak ktoś jest początkującym graczem i nie ma SWSów czy innych petów/wierzchowców to może i fajny event. Run się nie opłaca kupować. Jedyne co zostaje fajnego dla wielu graczy to premka, której mam tyle w kodach bonusowych i w monetach Jessiego że do końca roku starczy.

  *****
   
  Last edited by moderator: Jul 6, 2020
 9. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Luxfire
  wojtekwjk
  HoCuSpOcUs
  Przerywam Waszą bezcelową dyskusję, która jest niczym innym jak off-topem i zbiorowiskiem prywatnych wycieczek.

  Panowie
  wojtekwjk oraz HoCuSpOcUs - to nie jest Wasze pierwsze przewinienie, a moja cierpliwość posiada swoje granice. Na Wasze konto dorzucam 11 punktów, co wiąże się z odpoczynkiem od forum na 1 dzień.

  Vey_ - przyszła BA i zakończyła teatrzyk. Sugeruję popcorn wykorzystać do jakiegoś filmu.
   
  Spide and BA_Bastet like this.
 10. miras09

  miras09 Someday Author

  najwydajniejszy event od czasu starego cyrkusa

  1.-21 run za drakeny rownowartosc 50 tys drakenow (na glownej postaci zakonczylem runy za draki)

  2. 2 miechy deluxa + 2miechy zwyk premki

  poza tym nudny jak ***** najlepiej to 2 letniego chrzesniaka posadzic zeby klepal wlute ale BP chce nowych adeptow hehe (zart)
   
  Last edited by moderator: Jul 7, 2020
 11. WhiciaQ

  WhiciaQ User

  Post edytowałam i skróciłam o słowo, którego jak mniemam, nie uczysz 2 letniego chrześniaka. Na forum takie słownictwo również nie jest mile widziane.
   
 12. Sandofdesert

  Sandofdesert Advanced

  Nudny czy nie uważam że każdy znajdzie coś dla siebie, osobiście jestem bardzo zadowolony z zakupów jaki udało mi się zrobić, narzeczona też jest bardzo zadowolona bo kupiła czarnego wilka po 3 latach próby wydropienia
  Nie przykładałem się jakoś do tego eventu a i tak mam co chciałem.
  Bardzo miło jest też widzieć że wszelakie eski, przędze etc. podnoszone są z automatu od dawna o tym marzyłem by ograniczyć klikanie :p
   
 13. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online