Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 239

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Aug 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. kryminal76

  kryminal76 Someday Author

  "Wiemy również o dodatkowym problemie, który zostanie naprawiony wraz z kolejną aktualizacją - błąd tyczy się nieprawidłowego wyświetlania paska postępu eventów. Może on pokazywać za duży lub za mały postęp, pomimo osiągnięcia progu danej nagrody. Liczba oznaczająca postęp w danym evencie powinna nadal wskazywać prawidłową wartość postępu."

  Znalazł się też błąd w wyświetlaniu pasków postępu w sakwie kolekcjonera dotyczący kostiumów i wierzchowców:

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  To raczej jeden i ten sam problem, który dotyczy wszystkich pasków postępu - czy to w oknie eventowym, czy w zaprezentowanej przez Ciebie sakwie kolekcjonera. Szczęście w nieszczęściu, że to tylko błąd wizualny.
   
  kryminal76 likes this.
 3. ΣMiwel

  ΣMiwel Forum Overlooker

  Nie, nie otwierałem.
   
 4. MRDarak31

  MRDarak31 Junior Expert

  Dołączam się do problemu.
   
 5. KulawyMao

  KulawyMao Regular

  no to niezly ten jubileusz XD
  mm praktycznie nie leca, a jak juz, to na i3 po 19?(na 100+map i3 widzialem tylko 1 kupke) tak jakby 2x mniej niz normalnie...
  mam(obecnie XD) deluxa odpalonego przeszedlem 3 areny i dostalem 1 kostke....wystarczy wejsc na byle jaka mape i w 10sec wydropie wiecej...
  o odlamkach sfer juz nie wspominajac, gdzie zrobilem 100+ aren i nie dostalem ani 1 sferki xD

  nie ma to jak jubileusz ala utnij drop do 0, zeby ludzie marnowali czas i premke XDD
   
  Vinith likes this.
 6. -=Харон=-

  -=Харон=- Forum Apprentice

  Posiadam taki sam problem. Proszę o pomoc.
   
 7. -kiler5-

  -kiler5- Forum Apprentice

  jakiś dziwny bug jest na tej grze negatywny , dużo moich znajomych i w gildzie nie morze otworzyć ostatniej złotej piniaty ,dziwne ,bo we wcześniejszych edycjach wszystko było ok ,a obecnie jakiś zonk się trafił , myśle że dadzą jakiś hotfix i naprawią to
   
 8. Soulshade2

  Soulshade2 Forum Apprentice

  Jeżeli dalej będziemy mieli graczy typu Charon , który stoi po stronie twórcy gry i cieszy się , że urypali drop o 100 % to będzie ciekawie właśnie przez takich ludzi jest jak jest . Zamiast zamknąć buzie i nic nie gadać póki jest dobrze to oczywiście trzeba na forum się wykazać xd gra jest za łatwa gra to ma być przyjemność a nie masuchizm typu zbieranie sfer na event hehe xd . Moim zdaniem to jest złe rozwiąznie urypanie sfer koniec kropka powinno być tak jak było wcześniej. A co do złotej poniaty nie rozumiem dlaczego nie mogę otworzyć ostatniej i co z tego , że otworzyłem ja na poprzednim evencie może ktoś to wytłumaczyć czy to błąd czy specjalne działanie ?
   
 9. Akatriel

  Akatriel Advanced

  Piniata w Yaltepetl nie jest ostatnią, tylko 5 według osiągnięć. Ostatnia jest w Cardhun, ale to nie ważne. Tak, czy inaczej jest to błąd. Ja w tamtym roku też otworzyłem wszystkie złote i na tym evencie nie mogę otworzyć tej w Yaltepetl. Nie rozumiem tylko dlaczego jeszcze nie naprawili tak banalnego błędu.
   
 10. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

 11. Doozik

  Doozik Forum Greenhorn

  Witam , w której kryjówce można znaleźć bossa by szybko zrobić wyzwanie "Transmisja na żywo" ??
   
 12. Spide

  Spide Junior Expert

  W każdej. Boss ten nie jest aktywny cały czas, aktywowany jest gdy Jesse i Hansen wchodzą na dany serwer by pograć z graczami. Boss jest aktywowany na tym serwerze na którym aktualnie grają.
   
 13. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Junior Expert


  Żeby zapełniać pasek tego eventu to ubijasz każdego bossa głównego na danej mapie tak że i w kryjówkach .
   
 14. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Inhabitant

  Mylisz się. Boss Hansen jest tylko w kryjówkach międzyświatowych i eventowych (nie ma go w kryjówkach po bossach za klucze). Nie zawsze też jest aktywowany od razu, na wszystkich serwerach.
   
 15. Charon

  Charon Someday Author


  Tak, gra jest za łatwa, zarówno dla mnie i moich wszystkich znajomych i będę dążył do tego aby było trudniej żeby byle noopki po kilku miesiącach gry nie miały tego co ja przez kilka lat.

  To że u ciebie jest słaby drop nie znaczy że u innych również.

  P.S Zmień ton kolego, bo pokazujesz tylko swoją słabość, brak argumentacji i prostactwo. Takie teksty nic nie zmienią, zachowaj to dla swojego towarzystwa z którym zwykle przebywasz, a na forum się zachowuj.


  P.S 2 Skoro problemy techniczne z grą które zgłaszam zawsze wynikają z mojego powodu, no to zły lub słaby drop wynika z twojego powodu. Nie masz po prostu szczęścia i tyle w temacie. Zamiast płakać to farm.
  BP i tak ułatwia gre dając różne bonusy.
   
 16. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  O ile mi wspaniała Tyche od BA podpowiada - ten błąd został naprawiony :)


  Proszę pamiętajcie o kulturze wypowiedzi - do adwersarza zwracamy się zawsze tak, jakbyśmy sami chcieli być traktowani. <3
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page