Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 243

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 29, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. PatrykWalencik

  PatrykWalencik Forum Apprentice

  Ta większa mapa jest z zadania ze skrzyni za gotówkę. Nie jestem pewien, ale z tego co mówisz ziarnka kawy wypadają tylko na Opuszczonym Zamku, czyli z lokacji za gotówkę. Kiedy ty wchodziłaś na Kingshill w dawnej chwałę.
   
 2. d3korator

  d3korator Forum Greenhorn

  Witam. Podpowie ktoś gdzie mogę usunąć zadanie cienie przeszłości 4/12 niestety zniknęła mi mapka na której mógłbym je zakończyć :/
   
 3. dziugus

  dziugus Forum Greenhorn

  ja niestety niemoge pograc bo ladowanie map to dramat jak oni chca zachecic graczy rozszerzeniem jak juz i to od dawna sa problemy z serwerem jest niestabilny...w kazda gre da sie grac tylko na drakensang mega lagi pomimo 25-30ms i ladowanie map po 1 2 min to zenada...nwm czy tylko ja mam taki problem///
   
 4. maciekz44

  maciekz44 Forum Greenhorn

  Mam pewien problem z ową misją, ponieważ podczas zadania 4/12 wyszedłem z lokacji Fyebrough i już nie moge ponownie na nią wejść ponieważ portal, który był w Tegansruh zniknął. Ktoś doradzi co teraz zrobić?
   
 5. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  Proszę Was o kontakt z PT. Pamiętajcie, by być zalogowanym poprzez https://www.drakensang.com/pl
   
 6. Dominico

  Dominico Forum Baron

  A ja chciałbym poruszyć kwestię osiągnięcie „Genealog".
  Osobiście uważam, że odsetek osób które je uzyskały jest nikły i warto by rozszerzyć je i na wersję z 12 etapami.
  Co do osiągnięcia było ono uzyskiwane po wykonaniu misji „Cienie Przeszłości (11/11)" – a ta była dostępna dla osób, które zdecydowały się na powrót do gry po dłuższej przerwie, 3-miesięcznej ile mnie pamieć nie myli...
  _______________________________________________________________________________________________________________

  W kryjówce Nefertari jest bug: strażnicy, którym zbije się poziom HP do aktywacji tarczy, zanim się przebudzą nie przywołują fal przeciwników i nie dają się pokonać:

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Last edited: Oct 3, 2020
 7. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Sprawa osiągnięcia była już poruszana, jednak czy Producent zmieni coś w tej kwestii - nie wiemy.

  Problemy ze strażnikami zdarzają się już od jakiegoś czasu (sama zgłaszałam ten błąd chyba dwukrotnie wraz z propozycjami zmian), teraz przy okazji nowej misji jest to bardziej irytujące. Zostało to ponownie przypomniane do naprawy.

  Przepraszamy za niedogodności. :(
   
  Dominico and BA_Tyche like this.
 8. piątunio44

  piątunio44 Junior Expert

  oki, skoro ten quest jest zarezerwowany tylko dla kupujących , nie rozumiem czemu jest dostępny dla wszystkich, dwukrotnie nazbierałam 50 tych rdzeni tylko po to by dostać dwa bilety na mapkę z której nic nie dropi, xD
   
 9. Dominico

  Dominico Forum Baron


  Dla mnie to żadne niedogodności, raptem trzech strażników mniej gdy brakowało mi 2 monet do ukończenia zadania; automatyczne podnoszenie nie ułatwia wykonywania misji, przydałaby się opcja konfiguracji auto-podnoszenia, ale to zupełnie inna kwestia. :p
  Za pokonanie Mrocznej Mocy 10x dostaniesz kostium łowcy cieni i osiągniecie, za 30x osiagnięcie i amulet Sargona tier 1 a za 60 osiągniecie, tytuł i amulet Sargona tier 7.
  (Sam mogę ręczyć za 10 pokonań, reszta z Wikii. :))

  Osobiście uważam, że całe to zadanie to motywacja ze strony twórców gry do pokonywania strażników i zyskiwania osiągnięć – do tej pory mało kto to robił.
  A co do efektów: są jakie są... :D

  Jeszcze jedno:
  zdarzyło mi się pod rząd mieć strażników w kryjówce Nefertari, a potem Asara i to dwukrotnie, polecam sprawdzić.
  W jednym przypadku byli jeszcze u Djinna. :)
   
  Last edited: Oct 4, 2020
  Taurissan likes this.
 10. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Cóż.. pewnie tak :D Wielokrotnie widziałam prośby o usunięcie tej opcji z kryjówek. Przesyłałam ją też do twórców, z informacją, że są wadliwe i .. khem.. nielubiane :p Ale stało się inaczej :p

  Dzięki za informację :)
   
 11. henruk

  henruk Forum Apprentice

  witam w zadaniu żródło zasilania mam problem po zebraniu 39 sztuk sfer u kali i nefretari nie mogę trafic na strażników gdzie jeszcze można ich szukac ?
   
 12. Afkaserious

  Afkaserious Someday Author

  Bez względu na poziom mapy? Dropi tak o czy to nagroda do odblokowania za pokonanie te 10 razy? (w osiągnieciach nic nie znalazlem)
   
 13. Dominico

  Dominico Forum Baron

  We wszystkich Międzyświatach – tam najlepiej, znaleźć możesz jeszcze u Arachny, Sirgismara, Djinna, Asara, Bearacha, Balora, Gorgi, M'Edusy, Herolda Świata Mroku, po pokonaniu bossów podczas akcji specjalnych: Vargulfa, Krwawego Czarodzieja, Karabossy, Magotiny, itp.
  W osiągnięciach nic nie znajdziesz :p, poziom dowolny po uzyskaniu osiągnięcia Pokonaj Mrok I w twoim inwentarzu wyląduje kostium.
   
 14. Soulshade2

  Soulshade2 Forum Apprentice

  No właśnie sam się zastanawiałem nad tą misją jeżeli chodzi o kostium łowcy cieni ale wątpliwości rozwianie 10 x oddajesz misje i masz kostium mój znajomy wprowadził mnie w błąd powiedział , że 100 razy trzeba powtórzyć tą misje aby otrzymać kostium ale jeżeli tylko 10 to spoko do zrobienia bo nie wyobrażam sobie robić tego 100 razy i tracić tyle wejściówek . A z drugiej strony medalu co to za sprawiedliwość , iż koleś sobie wraca po 3 6 miesiącach bez gry dostaje kod i ma kostium od razu a my gracze , którzy grają codziennie lub prawie codziennie muszą zapierdzielać i to robić nie powinno być odwrotnie t jest przecież ***** każdy się z tym zgodzi koniec kropka paranoja .
   
  Last edited by moderator: Oct 5, 2020
 15. KulawyMao

  KulawyMao Forum Master

  to dodaj do tego, ze osoby znajace ten 'szczegol' tzn dostanie kostiumu za osiagniecie, zrobily ten kostium w 10min, a reszta osob, ktore o tym nie wiedzialy, zakonczyly misje, a co za tym idzie teraz sie musza meczyc z powtarzalna misja
  innymi slowy jak nie masz 'informacji' to jestes w ciemnej dziurze, nie ma to jak rowne traktowanie graczy
   
  Last edited by moderator: Oct 5, 2020
  Slaw445 likes this.
 16. Afkaserious

  Afkaserious Someday Author

  Nie grałem od lutego, powróciłem miesiac temu i dostałem kod jedynie na jakies duperele, zadnego kostiumu nie bylo. Jesli chodzi o ta misje bo dalej nie rozumiem tego, mam zebrać 50 sfer rotacyjnych z kryjówek pomimo stracenia już 70 wejściowek nie dostałem ani jednego. Po zebraniu 50 sfer dostaje 1 wejściowke, czyli mam zebrać 500 sfer by mieć te 10 wejściowek? Te misje chyba tylko dla tych co maja tych wejściowek w tysiącach.
   
  Last edited by moderator: Oct 5, 2020
 17. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  Z Twojego postu usunęłam wulgaryzm - proszę powstrzymaj się z takim słownictwem na forum.

  EDIT: Twój kolejny post skasowałam jako OT.


  Przeczytaj proszę dokładnie, z czego lecą sfery rotacyjne.
   
  Last edited: Oct 5, 2020
 18. Bulwa666

  Bulwa666 Forum Greenhorn

  Witam, Jak to możliwe że w ogólnie nie mam tej misji 12/12? jakieś pomysły? sprawdzałem na moich czterech postaciach i na żadnej nie ma zadania..
   
 19. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  W tym temacie jest takie zdanie:
   
  BA_Bastet likes this.
 20. Teufel

  Teufel Forum Apprentice

  A skąd te mm na koncie nic nie kupowałem
   

Share This Page