Discussion DYSKUSJA: AKTUALIZACJA 247

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Feb 17, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    mortis jest przesadzony o 100 kroć ,biłem go na mers ,znajomi you tube bili go na blood 2 godz. czy to normalne ,czy zamierzone , ja osobiście rozumiem , musi być hard ,ale przedział czasowy to patologia ,2 godz. na blodzie ,2 godz urwane życia realu , to przesada ,jego hp musi być nerf.
    Pisze to też temu bo więkoszość graczy dostaje nebule po godzinie ,a jak dostaje resp bosa i all od nowa ,trzeba to naprawić ,ale nie w stylu bp ,czyli bugi ,jedym slowem trza coś zmienić bo gra dołuje bardziej ,jak winszuję
     
    Last edited: Feb 21, 2021
  2. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Czy są przewidziane jakieś konkretne aktualizacje, które sprawią, że setki wieloletnich stałych graczy wrócą do gry? szefowie DSO zapewne zauważyli odejście mnóstwa osób. Zwiększenie czasu, w ciągu którego można przywrócić skasowaną postać, niewiele zmieni, bo zmiany w grze nie zachęcają do powrotu.
     
  3. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    tu trzeba cudu ,aby coś się zmieniło , osoboście w to nie wierzę
     
  4. MethaneBlaster

    MethaneBlaster Forum Apprentice

    Może coś się ruszy, ale prawdopodobieństwo nie jest wielkie - grą zarządzają obecnie chińczycy, a oni nie są raczej znani z elastyczności myślenia, kreatywności i przyznawania się do błędu. Poza tym nie myślą o pojedynczym graczu bo w umyśle chińczyka nie istnieje coś takiego jak jednostka. Poruszają się, a nawet myślą wyłącznie grupą. I przypuszczam, że takie standardy "myślenia" forsują też w BP. Jakby tylko dali kasę i się nie wtryniali w zarządzanie czymś, czego nie rozumieją to by było pół biedy. A tak, jest jak jest.
     
  5. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    ciekawy tok myślenia masz ,ale coś w tym jest ,,i przyznawania się do błędu"-to przesadziłeś moim zdaniem
     
  6. Eradan111

    Eradan111 Junior Expert

    A przepraszam czym jest wejscie Dark Legacy? Wydaje mi się, że powrotem gry do czasów 45lvla czyli zmiana mogąca zachęcić starych graczy do powrotu.



    Obecnie gra zrobiła się właśnie znacznie bardziej elastyczna, zwykły przykład łuka:
    Ilu widziałeś ogarniętych łuków latających bez q7? Chyba nie muszę odpowiadać. Obecnie Łucznicy mają dowolność w dobierania sobie eq i są bardzo silną klasą bez q7 (co wcześniej go wymagało)

    Ale co do braku myślenia o pojedynczym graczu to masz rację. Popsuto bardzo grę solową i niektórych rzeczy samemu po prostu nie da się zrobić, a niektórzy nie lubią grać w grupie. Jako mag nie mam żadnego problemu z czyszczeniem solowym (co prawda w grupie jest znacznie szybciej), ale wiem, że sporo graczy narzeka, że ma problemy i niestety nie jestem w stanie się wypowiedzieć jak wygląda farma wojem i mechem solo to jednak mag sobie radzi solo, a łuk wręcz preferuje farmę solową.
     
  7. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    może się mylę ,ale każdy obecnie morze farmić solo ,all lev nawet i blood , co innego bos ,tam grupa musi być bez tego ,na głupim lev bijesz go i bijesz i końca nie widać ,co do ,,Wydaje mi się, że powrotem gry do czasów 45lvla czyli zmiana mogąca zachęcić starych graczy do powrotu.'' ---- nie zgodze się z tym oj dużo brakuje do tego ,ale każdy ma swoje zdanie , ( do ciebie ja pamiętam all ,jak jescze nie było q5 ,ty tylko 45 ,pvp na 40 lev dawało najwiecej $$$ ,i tak samo było na 45 ,potem zaczeli mieszać bigos z mlekiem i się posypało - to wina sugestii graczy moim zdaniem ,ale mleko rozlali wtedy i poszło all bed ,myslę ,że obecnie potrafią ,coś wynieść z przeszłosci i nie dać ciała )
     
    Last edited: Feb 25, 2021
  8. Eradan111

    Eradan111 Junior Expert

    45 to to nie jest, prawda, ale zobacz o ile bardziej 100 przypomina 45 niż 55 to robił. Wrocić do tego całkowicie się nie da bo do gry weszły nowe mechaniki, które są bardzo fajne i nie warto ich usuwać. Ale sposób farmy i walki z bossami przypomina bardzo to z 45 (pomijajac grupy, które czysciły na fali pośmiertnej). Na 55 nie było żadnej walki, to był bieg do bossa a moby po drodze same padały od 1-2 skilli. Jeśli ktoś to lubił to okej, ale ja wolę poczuć, że coś biję.
     
  9. VenomVex

    VenomVex Forum Greenhorn

    Masz rację, osobiście gram magiem i z kuli musiałem zrezygnować bo oczy bolą. Mogę tylko powiedzieć, że jest gorzej niż z "Gniew smoka" u tanka kiedyś. Jak to się nie zmieni to im pociski lodowe w (*****) wbije xD
     
    Last edited by moderator: Mar 6, 2021
  10. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    VenomVex - z Twojego postu usunąłem wulgarne określenie.

    EDIT:
    VenomVex - zamiast robić dziwne przytyki, to zaglądnij do Słownika Języka Polskiego. Wspomniane słowo jest w nim jednoznacznie określone jako wulgarne.
     
    Last edited: Mar 6, 2021
  11. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Co do tych objawionych strachów i tytułu Nieustraszony....gdzie je można znaleźć? :D Balora i Nefertari niby znalazłem, ale wiedzmy mi nie zaliczyło...jeśli wgl tu chodzi o tych z Tetaconetl, no i co najgorsze wyskakują mi tylko ci dwoje od x czasu. Coś tu ewidentnie robię źle :D
    Edit: Czy to jest ten syf z odłamków niepokoju w przedmieściach, co za każdym razem pokazuje się rycerz z mortisa :D Bossy pokazują się z każdego rodzaju odłamku, czy tylko z legendarnych ?
     
    Last edited: Mar 13, 2021
  12. VenomVex

    VenomVex Forum Greenhorn

    Te osiągniecia można zaliczyć na Przedmieściach Cardhun, używając Odłamki niepokoju, na samej górze masz kociołki pięcio kolorowe : Biały, zielony, niebieski, fiolety i czerwony. W zależności jaki odpalisz masz z tego co wiem większe szanse na trafienie jednego z objawionych strachów ponieważ nie każdy jest potrzebny do osiągniecia celu "Nieustraszony".

    Jeśli masz odłamki niepokoju "x50 za jeden raz" klikasz ten kociołek i pojawia się boss. Jeśli grasz w to już dłuższy czas i wiesz jak nazywa się każdy boss z q to będziesz wiedział/wiedziała, że to boss do osiągniecia :D Mam nadzieję, że pomogłem.

    Uwaga! - Nie każdy boss pozostawia po sobie drop!
     
    Last edited by moderator: Mar 14, 2021
  13. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    VenomVex - zmieniłem kolor czcionki w ostatnim zdaniu. Kolor czerwony (cała druga od lewej kolumna) jest zarezerwowany tylko dla członków Ekipy.

    VenomVex - post usuwam, a za ignorowanie poleceń moderatora otrzymujesz
    11 punktów, co z kolei wiąże się z blokadą konta na 1 dzień.
     
    Last edited: Mar 15, 2021
  14. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    VenomVe - widzę, że niestety nie chcesz przestrzegać zasad sekcji polskiej. Otrzymujesz 11pkt za spam/offop, podwojony za recydywę. Dokładam 11pkt za dyskusję z moderatorem, podwojone. Łącznie 44pkt czyli blokada konta Forum na 14 dni.
    Zauważ, że punkty otrzymałeś po najniższej stawce - można za to perma otrzymać.

    Zastanów się proszę nad swoim zachowaniem - staramy się tu sobie pomagać, zgłaszać błędy, udzielać rad itd. Dziękujemy za wkład w działanie forum, ale podważanie decyzji oraz próby ośmieszania moderacji nie są na miejscu.
    Zachęcam do dystansu.

    Pozdrawiam serdecznie i liczę, mimo wszystko, na zrozumienie. :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.