Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 251

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Tyche, Jul 6, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Czy próbowałeś podejść nieco bliżej miejsca oznaczonego na minimapie niebieską flagą? Czy próbowałeś nieco pokrążyć w rejonie miejsca, w którym stoisz na screenie? Próbowałeś resetować grę i mapę?
  Właśnie przed chwilą przeszedłem w tym miejscu i zaliczyło ten punkt bez żadnych problemów.
   
 2. jumamaster

  jumamaster Someday Author

  Dziś pojawiła się nowa akcja z utworzeniem nowej postaci i wbicia poziomu 100 . Czy oznacza to, że mając już 4 postacie muszę wykupić dodatkowy ''slot'' na nową postać(usuwanie postaci raczej w moim przypadku nie wchodzi w grę ), czy wystarczy, że postać jaką już posiadamy osiągnie poziom 100?
  I pyt. 2 :Czy itemy z listy nagród oznaczają, iż gracz spełniający zasady eventu otrzyma jeden przedmiot z wymienionej listy, czy jest ich kilka?
   
 3. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  1. Musi to być świeża postać, założona już w trakcie trwania eventu.
  2. Nie bardzo rozumiem pytanie. Czy chodzi Ci o przedmioty w ramach, np. skrzyni z przedmiotami wyjątkowymi, czy może chodzi Ci o przedmioty z pasków postępu?
   
 4. BlackAngel

  BlackAngel Forum Greenhorn

  To twoje drugie pytanie to takie, ***!? Ale z mojej analizy wychodzi, że chodzi ci o to, czy dostaje się wszystkie nagrody z paska czy tylko jedną, tak? No z paska dostaje się wszystkie jak zawszę. A jeśli chodzi o osiągniecia to też wszystkie można zrobić wbiając 100lvl na każdej klasie. A co do skrzyń to tak, losuje ci jeden z wymienionych przedmiotów, setów. Nawet jest napisane w opisie, że otrzyma jeden z wymienionych poniżej przedmiotów. No więc odpowiedź raczej masz.
   
 5. Piotrus-test

  Piotrus-test Forum Apprentice

  witam , mam pytanie dotyczące eventu levelovania 100 poz . po uzyskaniu klejnotów , czy jest w ich uzyskaniu totalna losowość , czy mogą się dublować , czy sa gwarantowane ,że wypada losowo ale 1 z rodzaju - oczywiście przy odpalaniu 2 lub 4 sztuk ? mam nadzieje ,że zrozumiałe zapytanie :)
   
 6. -kiler5-

  -kiler5- Someday Author

  event fajny tylko nie ma z kim grać ,jezeli nie masz buffa 500% ,nawet gilda cie nie chce ,robienie qłestów itd -za długo ,exp jest długi i ślimatyczny  solo coś ,tu trzeba popraić ,solo nie ma sznas ,aby coś zyskać ,szkoda tak mnie rajcowało ,ale po 1x styku z tym odniechciało mi się
   
 7. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Wszelkie posty dotyczące aktualnie trwającego eventu Awans bohatera przeniosłem do tego tematu. Dalsze pytania i opinie dotyczącego tego eventu proszę umieszczać w tym temacie.

  Prawdopodobnie klejnoty są w pełni losowane, bez rozpoznawania, czy dany klejnot się już dostało czy nie. Dla pewności dopytam, czy to tak wygląda.
   
 8. Piotrus-test

  Piotrus-test Forum Apprentice

  ok ,ale ja pytałem czy mogą mnie wypaść np 3 klejnoty z tego samego rodzaju - takie same , wiadomo ,że nie są rozpoznawalne

  i jeszcze jedno pytanie w związku z tym levelowaniem , żeby otrzymywać nagroday z paska postępu to mogę tworzyć nowe postacie bez ograniczeń na ilość i rodzaj klasy , wiadomo mając odpowiednią ilość wolnych slotów ?
   
  Last edited by moderator: Jul 21, 2021
 9. BA_Orion

  BA_Orion Board Administrator Team Drakensang Online

  Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem. Drop jest w pełni losowy, nie rozpozna czy już dany klejnot dostałeś czy nie. W skrajności, możesz nawet z każdej skrzynki dostać dokładnie ten sam.

  Tak, nie ma ograniczenia co do liczby nowostworzonych postaci, ale ogranicza Cię m.in. czas trwania eventu.

  Posty połączyłem - przypominam, że istnieje opcja Edit.
   

Share This Page