Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 251

Discussion in 'Sekcja Polska' started by TL_Tyche, Jul 6, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Czy próbowałeś podejść nieco bliżej miejsca oznaczonego na minimapie niebieską flagą? Czy próbowałeś nieco pokrążyć w rejonie miejsca, w którym stoisz na screenie? Próbowałeś resetować grę i mapę?
  Właśnie przed chwilą przeszedłem w tym miejscu i zaliczyło ten punkt bez żadnych problemów.
   
 2. jumamaster

  jumamaster Someday Author

  Dziś pojawiła się nowa akcja z utworzeniem nowej postaci i wbicia poziomu 100 . Czy oznacza to, że mając już 4 postacie muszę wykupić dodatkowy ''slot'' na nową postać(usuwanie postaci raczej w moim przypadku nie wchodzi w grę ), czy wystarczy, że postać jaką już posiadamy osiągnie poziom 100?
  I pyt. 2 :Czy itemy z listy nagród oznaczają, iż gracz spełniający zasady eventu otrzyma jeden przedmiot z wymienionej listy, czy jest ich kilka?
   
  tozagol likes this.
 3. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  1. Musi to być świeża postać, założona już w trakcie trwania eventu.
  2. Nie bardzo rozumiem pytanie. Czy chodzi Ci o przedmioty w ramach, np. skrzyni z przedmiotami wyjątkowymi, czy może chodzi Ci o przedmioty z pasków postępu?
   
 4. BlackAngel

  BlackAngel Forum Greenhorn

  To twoje drugie pytanie to takie, ***!? Ale z mojej analizy wychodzi, że chodzi ci o to, czy dostaje się wszystkie nagrody z paska czy tylko jedną, tak? No z paska dostaje się wszystkie jak zawszę. A jeśli chodzi o osiągniecia to też wszystkie można zrobić wbiając 100lvl na każdej klasie. A co do skrzyń to tak, losuje ci jeden z wymienionych przedmiotów, setów. Nawet jest napisane w opisie, że otrzyma jeden z wymienionych poniżej przedmiotów. No więc odpowiedź raczej masz.
   
 5. Piotrus-test

  Piotrus-test Forum Apprentice

  witam , mam pytanie dotyczące eventu levelovania 100 poz . po uzyskaniu klejnotów , czy jest w ich uzyskaniu totalna losowość , czy mogą się dublować , czy sa gwarantowane ,że wypada losowo ale 1 z rodzaju - oczywiście przy odpalaniu 2 lub 4 sztuk ? mam nadzieje ,że zrozumiałe zapytanie :)
   
 6. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  event fajny tylko nie ma z kim grać ,jezeli nie masz buffa 500% ,nawet gilda cie nie chce ,robienie qłestów itd -za długo ,exp jest długi i ślimatyczny  solo coś ,tu trzeba popraić ,solo nie ma sznas ,aby coś zyskać ,szkoda tak mnie rajcowało ,ale po 1x styku z tym odniechciało mi się
   
  tozagol likes this.
 7. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Wszelkie posty dotyczące aktualnie trwającego eventu Awans bohatera przeniosłem do tego tematu. Dalsze pytania i opinie dotyczącego tego eventu proszę umieszczać w tym temacie.

  Prawdopodobnie klejnoty są w pełni losowane, bez rozpoznawania, czy dany klejnot się już dostało czy nie. Dla pewności dopytam, czy to tak wygląda.
   
 8. Piotrus-test

  Piotrus-test Forum Apprentice

  ok ,ale ja pytałem czy mogą mnie wypaść np 3 klejnoty z tego samego rodzaju - takie same , wiadomo ,że nie są rozpoznawalne

  i jeszcze jedno pytanie w związku z tym levelowaniem , żeby otrzymywać nagroday z paska postępu to mogę tworzyć nowe postacie bez ograniczeń na ilość i rodzaj klasy , wiadomo mając odpowiednią ilość wolnych slotów ?
   
  Last edited by moderator: Jul 21, 2021
 9. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem. Drop jest w pełni losowy, nie rozpozna czy już dany klejnot dostałeś czy nie. W skrajności, możesz nawet z każdej skrzynki dostać dokładnie ten sam.

  Tak, nie ma ograniczenia co do liczby nowostworzonych postaci, ale ogranicza Cię m.in. czas trwania eventu.

  Posty połączyłem - przypominam, że istnieje opcja Edit.
   
 10. Pytanie do Administracji czy wiadomo cos o destruktorze będzie naprawiany ? chciałem z niego skórki na itemy ale teraz jest możliwość bicia go gdy stoi w barierze na środku i powinno się podłożyć bombę wiec zamiast podkładać to można go zbić do zera i teraz pytanie czy to ma tak wyglądać czy to błąd ?
   
 11. dso2021s

  dso2021s Forum Greenhorn

  Unikatowe bossy na pustyni esencji na rozlewie krwi nie dają przedmiotów 70%+ w podstawie. Wczoraj robiłem ten event i przedmioty setowe jak i zwykłe przedmioty mają całkowicie losową podstawę niezależnie od poziomu trudności, więc pytanie jest takie czy bossy tylko takie jak kali itp. mają gwarantowaną podstawę czy wszystkie bossy złotego koloru bo jeżeli to drugie to jest to zbugowane i czy jeżeli to bug to będzie naprawiane wstecz jak podstawy w wc ześniejszej aktualizacji?
  https://imgur.com/VwC7C7g
   
  Last edited: Aug 12, 2021
  tozagol likes this.
 12. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Wiadomo tylko tyle, że jest to błąd i najpewniej zostanie w przyszłości naprawiony. Kiedy? Tego już nie wiadomo.

  Chodząc na poziom bezlitosny nie doświadczyłem tego błędu. Wszystkie przedmioty jakie dostałem z ożywionych zbroi miały min. 50% w podstawie. Wychodzi więc na to, że błąd nie występuje na wszystkich poziomach trudności, albo co gorsza, jest losowy.
  Czy mógłbyś dostarczyć nieco więcej danych? Pomocne byłyby zrzuty, które w sposób niepodważalny będą przedstawiać przedmiot otrzymany z bossa z podstawą mniejszą niż 70% (na rozlewie krwi).
   
 13. dso2021s

  dso2021s Forum Greenhorn

  https://imgur.com/VwC7C7g tu jest jedno zdjęcie, z drugim przedmiotem jest podobnie
   
 14. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

 15. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  [​IMG]

  mialem 7/10 ubilem 3x i mam 8/10, moze ja liczyc nie umiem, ale cos mi tu nie pasuje xd
   
  tozagol likes this.
 16. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Aktualizacja o numerze 251 przeszła do historii, więc temat ten zamykam.
   
Thread Status:
Not open for further replies.