Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 253

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Orion, Dec 27, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Ale na Grimmagu też nie ma bossa w jaskini zimowego przesilenia :p
     
  2. alfajet

    alfajet Forum Greenhorn

    Kod to NYE2022
     
  3. marys01

    marys01 Forum Greenhorn

    Drodzy gracze mam wrażenie że po naprawie KOMORY PANOLTIACO zepsuli wiekszosc mini bosów ponieważ nie ma z nich dropu(trafia sie sporadycznie jakis kamyk lub item)
     
  4. End08

    End08 Forum Apprentice

    czy ten ten bug z odradzajacymi sie maszynami bedzie naprawiony ,bo nie mam zamiaru poswiecac 50% wiecej czasu na zrobienie eventu,jezeli nie bedzie naprawiany to robie odpoczynek od gry pozdrawiam w nowym roku :(:):mad::p:p:p:D
     
  5. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Mechanizm odradzania nie został oficjalnie uznany za błąd, chociaż wiele graczy się na niego skarżyło. Producent wie o tych skargach, choć nie wiadomo, czy uda się coś na to zaradzić.
     
  6. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Mając płaszczyk ( dostajemy z qesta ) dostajesz 2 zamiast 1 miksturki średnio 1 wejście na bolesnym daje nam +/- 1 wejście na event ktoś chce policzyć proszę bardzoo mi się nie chciało :) nie chcę robić reklamy ale na yt jest kilka filmów jak bić nasze " puszki " aby się nie respiły, jak masz mocnych znajomych którzy wezmą Cię na rozlew to zrobić ten evet raczej nie problem. Osobiście w głowie mam tylko gwiazdy pirotechniczne bo bardzo mnie zainteresowała ta ozdoba broni bo sam biegam ze zwykłą legendą.
    Nie jestem koksem, mam kolegów i narzeczoną z którą gram na tym samym poziomie ile ugramy tyle mamy, mamy swoje życie i grając weekendowo + misja mamy po +/- 4 pasek w okolicach koniczyny.
    Takie moje zdanie :)

    Pozdrawiam nie żyjących gra :)
     
  7. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Taaak zgadzam się wszystko jest dobrze przemyślane, Byłem solistą tak powiem BYŁEM jak był 55 lvl rankingi eventy jak już brałem to żeby pomóc bo lubiłem teraz sam potrzebuję pomocy i skacząc po randomach czatowych to w 80% tylko się zapienisz, zmarnujesz w tym wypadku oleje i nic nie zyskasz :/
    i z pelerynką też się zgadzam jest marchewka tak po prostu marchew :) część moich znajomych z bractwa mówi w prost - kupiłem progres bo nie mam czasu sił chęci ganiać za olejkami i w tym momencie zaczynam się zastanawiać czy jeszcze gram czy już po prostu jestem tylko i wyłącznie kolejną ofiarą systemu która łyka chaczyk $$ ( myślę że wiadomo o co chodzi )
    A swoją drogą straaaaasznie tęsknię za rankingami PVP czy " kiszonki " wracało się z pracy i chciało się grać xD teraz to już bardziej ucieczka od problemów życia, i event pvp który się pojawił 1 raz ? Można było wyłowić w nim kilka kostiumów w dziale dzielni wojownicy.
     
  8. -krisog-

    -krisog- Forum Greenhorn

    Jak się ma dobre bractwo to event na tym płaszczu robisz do 10 k ostatniego paska.
     
  9. Trade_Gator

    Trade_Gator Someday Author

    Co świadczy o takim postępowaniu producenta gry ? Każdy grający w tę gre od jakiegoś czasu widzi że w poprzednich edycjach rakieciarzy nie było takich błędów. Kolejność ubijania maszyn wymusza kolejność ich ukazywania się i zawsze było to 1,2,3 i 4. A jak jest teraz ? Tragedia !. Ubijasz maszyne nr 2 i chcesz lecieć na nr 3 a tu nr 2 (bez sensu) się odradza. Często po ubiciu 3 też 3 ka się odradza. Natomiast odradzanie 4 to już kompletny bezsens bo zadanie jest zaliczone , skrzynki na środku czekają na otwarcie a 4 dalej działa. Trzeba być wyjątkowym ignorantem aby nie widzieć tych błędów. Gracze sami znaleźli prowizoryczne rozwiązania i ubijają maszynki w innej kolejności i jest jako tako ... ale to nie znaczy że ten event działa poprawnie. Nie działa ! Jak ktoś pluje nam w twarz można powiedzieć że pada deszcz uznając oficjalnie że wszystko jest ok i nic nie da się na to zaradzić.
     
    Last edited: Jan 9, 2022
  10. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Pokręcony las dalej jest "pokręcony " są ścieżki wydeptane by uzyskać osiągnięcia pokręconego lasu ale się nie da bo ciągle wywala w martwy punkt i można zaczynać tak od nowa, EH ..
     
  11. Arkezik662

    Arkezik662 Forum Apprentice

    Hej, otóż mam pytanie, dotyczące eventu Bunt Rakieciarzy, nw czy ktoś wcześniej to zauważył, otóż z dręczącego powinny wypadać zielone gwiazdy a mi wypadały cały czas zwykłe, nw czy to jakiś błąd w grze czy co?
     
  12. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Problem znany i zgłoszony.

    @Satine1988 - Twój post usuwam, nie ma potrzeby powielania. Nawet jeżeli problem ma jakikolwiek związek z aktualizacją.
     
  13. makaron125

    makaron125 Forum Apprentice

    Bardzo ładnie wygląda ten hotfix do aktualizacji 253. DSO idzie w dobrym kierunku, wreszcie jest jakaś reakcja na zgłaszane uwagi. Jeszcze przydałoby się wrzucić do tych sakw u góry te wszelkie przedmioty eventowe typu: fragmenty portalu cieni, proszki z letniego eventu, składniki do tworzenia eski na wilki itp. No i eska eventowa też mogłaby tam wylądować, na każdy event inna eska, a miejsca w plecaku nie przybywa
     
  14. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Poznikały mi wszystkie części ( 1,2,3 bo 4 było najcięzej wydropić) do złożenia portalu na sargona. Wam też? Na 100% ich nigdzie nie mam bo sprawdzałem po kilkanaście razy każda sakwe, kobolda itd. Szkoda bo były to duże ilośći.
     
  15. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Moje fragment leżą dokładnie tam, gdzie je wczoraj zostawiłem - nic nie zniknęło.
    Dopytam, czy w innych społeczności ktoś się spotkał z takim problemem.

    Post też przeniosłem do wątku z dyskusją o aktualizacji.
     
  16. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Ogólnie miałem duzo tych części z poprzednich eventow i zawsze mi 4 brakowało, teraz widze ze 4 najczęsciej leci i bym sobie porobil portale, tylko że reszta leci od nowa a miałem ich okolo 200 i poznikaly
     
  17. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    dla mnie też nic nie znikło jak części były tak są w tym samym miejscu gdzie były
     
  18. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Niestety, ale wychodzi na to, że problem jest całkowicie jednorazowy. Nie dostałem informacji, by ktoś jeszcze z czymś takim się spotkał. W związku z tym, wyjaśnienia są dwa: zostały przypadkowo wyrzucone (przez Ciebie lub kogoś trzeciego) albo leżą gdzieś spokojnie w inwentarzu bądź skrzynce depozytowej.
     
  19. bonarxPL

    bonarxPL Forum Apprentice

    Po ostatniej aktualizacji mechaniczne dzieci nie wysyłają bomb,trzy razy byłem w laboratorium i żadnej nie widziałem a nawet stanąłem na parę minut i żadna ze skrzyń nie została zniszczona.Dodam jeszcze,że za trzecim wejściem,po ubiciu trzeciego dziecka drugie odpaliło się w tym samym czasie co czwarte.
     
    Last edited: Jan 14, 2022
  20. End08

    End08 Forum Apprentice

    Po tym hotfixie najbardziej cieszę się ze zwiększyli możliwość gromadzenia pyłu runicznego i z kamieni do 10 milionów:p:p:p:p:p:D:D:D:D;):)
     
Thread Status:
Not open for further replies.